Plzeň – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Zlín – Mountfield HK 2:3 (po pr.) | Sparta – Vítkovice 2:4 (kon.)
Berani Zlín
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
Mountfield HK
Úterý 05.12.2017, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • Tipsport extraliga • 34. kolo
    60:33 Martin LÁTAL - 2:3

60:33
    Hradec právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Nedáš, dostaneš! Po Veselého střele do tyče se Hradec Králové vydal do protiútoku, který po přihrávce Džerinše zakončil MARTIN LÁTAL střelou mezi Kašíkovy betony! Asistence: Andris Džerinš.

60:23
    Ondřej Veselý ujel obraně soupeře, ale krásnou střelou trefil pouze tyč!
    59:50 David ŠŤASTNÝ - 2:2

59:50
    Zlín právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Zlín vyrovnává deset vteřin před závěrečnou sirénou! Zlín sevřel soupeře před jeho branku. Patrik Rybár vyrazil střelu od modré čáry jen před sebe a DAVID ŠŤASTNÝ dopravil puk do sítě! Asistence: Ralfs Freibergs, Roberts Bukarts.

59:10
    Oddechový čas pro domácí.

59:10
    Zlín bude hrát přesilovku! Rudolf Červený totiž dostává dvě minuty za hákování.

58:41
    Pavel Kubiš zpoza branky přihrál před branku, kde byl David Šťastný, jež mířil pod břevno, ale Patrik Rybár vytáhl neskutečný zákrok!

58:33
    Libor Kašík zůstává na střídačce! Domácí celek se snaží vyrovnat bez brankáře!

58:33
    Hradec Králové si vyžádal oddechový čas!

58:00
    Lukáš Cingel projel po pravém křídle do útočného pásma, natlačil se před branku a krásně oslovil Červeného. Jeho bleskovou střelu Kašík pohotově zastavil!

53:53
    Zlín si zahraje další přesilovku! Dvě minuty za sekání si odsedí Petr Koukal.

46:32
    Další přesilovka pro domácí Zlín! Filip Pavlík si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

43:20
    Zlín si zahraje další přesilovku! Dvě minuty za podražení dostává Martin Pláněk.

34:41
    Cingel si sjel na brankoviště, kam přilétla přihrávka zpoza branky domácích. Puk se chvíli povaloval na brankovišti, ale Libor Kašík se roztáhl a šanci soupeře zlikvidoval!

24:55
    Bude se vylučovat! Přesilovku si tentokrát zahraje Hradec Králové. Martin Matějíček dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
    23:57 Rudolf ČERVENÝ - 1:2

23:57
    Hradec Králové otáčí vývoj dnešního utkání! Hosté se po rychlé kombinaci dostali do přečíslení. Petr Koukal mohl pálit, ale rozhodl se pro přihrávku a RUDOLF ČERVENÝ bez problémů zakončil do odkryté branky! Asistence: Petr Koukal, Lukáš Cingel.

21:03
    Kašík musel vytáhnout dobrý zákrok! Domácí brankář si povyjel proti střele z mezikruží a lapačkou přizvedl kotouč nad břevno!

19:29
    Ondráček dojel puk na pravém kruhu a krásnou střelou ohrozil branku soupeře! Rybár se stačil přemístit k brankové konstrukci. Puk nakonec skončil v boční síti!

Poprvé v utkání se bude vylučovat! Přesilovku si zahraje domácí Zlín. Dvě minuty za vysokou hůl vyfasoval Graňák.
    06:29 Martin LÁTAL - 1:1

06:29
    Je vyrovnáno! Hradec Králové dotahuje ztrátu opravdu rychle. MARTIN LÁTAL si vzal puk ve středním pásmu, projel s ním až před Kašíka a přesnou střelou na přední tyč nedal domácímu brankáři šanci! Asistence: Blaž Gregorc.
    02:06 Antonín HONEJSEK - 1:0

02:06
    Domácí hokejisté doslova dotlačili kotouč za Rybárova záda a ujímají se vedení! ANTONÍN HONEJSEK si sjel na Okálovu přihrávku z rohu útočného pásma a svým důrazem překonal hostujícího brankáře! Asistence: Zdeněk Okál.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 3. Honejsek (Okál), 60. Šťastný (Freibergs, Roberts Bukarts) – 7. Látal (Gregorc), 24. Červený (Koukal, Cingel), 61. Látal (Džerinš)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Matějíček, Freibergs, Valenta, Řezníček, Petran, Žižka (A), Gazda – Okál, Honejsek, Roberts Bukarts – Kubiš (A), Fořt, O. Veselý (C) – Šťastný, Fryšara, J. Ondráček – Klhůfek, P. Sedláček, Illo.
    Mountfield HK: Rybár (J. Pavelka) – Vydarený (C), Pláněk, Gregorc, Cibulskis, Graňák, Zámorský, F. Pavlík – Berger, Dragoun, Köhler (A) – Kukumberg, Džerinš, Látal – Červený, Koukal (A), Cingel – Miškář, Tuominen, R. Pavlík.

Rozhodčí: Hradil, Úlehla – Tošenovjan, Ganger