K. Vary – Třebíč 2:3 (0:1 po s.n.) | Motor ČB – Havířov 1:0 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 6:2 (kon.)
Kladno – Vsetín 4:2 (kon.) | Slavia – Prostějov 1:2 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Energie Karlovy Vary
2:3 (0:0, 2:0, 0:2 - 0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 06.12.2017, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Chance liga • 29. kolo

62:20
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Roman Erat – 2 min., hákování).

57:13
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Tomáš Rachůnek – 2 min., podražení).

56:17
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Václav Skuhravý – 2 min. + osobní trest do konce utkání, nedovolené bránění). Trest odpyká Ondřej Šafář.

48:23
    Za sražení protihráče zezadu si jde Balán odpykat dvě minuty.

44:23
    Třebíč dává domácím další možnost již 4. faulem.

40:16
    Nedlouho po začátku první třetiny je tu vyloučení, po Eratově podražení mají domácí další možnost přesilové hry.

29:45
    Netrvalo dlouho a další z energetiků fauloval. Třebíč hraje 5 na 3.

28:51
    Rachůnek strčil do protihráče a za brankou Třebíče z toho byla menší strkanice, Třebíč si poprvé ve druhé třetině vyzkouší přesilovku.

17:32
    Při karlovarském pokusu o první gól si Diviš myslel, že už není možné domácí hráče zastavit a proto použil podražení pro zastavení kombinace. Domácí mají druhou možnost poprvé skórovat.

07:02
    Při nátlaku domácích se Václav Čejka neudržel a napadl jednoho z energetiků a domácí mají první přesilovku.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 27. Gorčík (T. Rachůnek), 40. Podlipnik (Flek, Šafář) – 50. Dolníček (Nedbal), 50. Vodný (Diviš, Kusko), rozh. náj. Kratochvíl

0:1   Stanislav Balán (KVA)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Kuchař) – Sičák (A), Krejčí, Podlipnik, M. Rohan, J. Tomeček, Kovačevič, Šafář – T. Rachůnek, Balán (A), Gorčík – Stloukal, Kverka, Kohout – T. Rohan, Skuhravý (C), Flek – M. Zadražil, Šik.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Do. Svoboda) – Čejka, Nedbal, Furch, Hort, Kaláb (A) – Půža, R. Erat (A), Jan Wasserbauer – Mlynář, Kristl, Malec – Vodný, Diviš, Kusko – Kratochvíl, Ferda, Tadeáš Král – Dolníček (C).

Rozhodčí: Wagner, Veinfurter – Bosák, Špringl