Jablonec n/N – Letňany 5:3 (kon.) | Šumperk – Opava 13:5 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 2:6 (kon.)
Kopřivnice – Nový Jičín 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – David Servis 5:6 (po pr.) | Mor. Budějovice – Písek 6:1 (kon.)
Tábor – Pelhřimov 5:2 (kon.) | Klatovy – Nymburk 5:3 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 5:4 (po pr.)
Kobra – Sokolov 7:5 (kon.) | Vrchlabí – Dvůr Králové n. L. 3:1 (kon.) | Trutnov – Bílina 4:3 (po pr.)

60:01

Máme za sebou třetí třetinu, ve které se nejprve trefil brodský kapitánMiroslav Třetina, po něm se trefil Tomáš Semrád, za 2 minuty se trefili hosté konkrétně Lukáš Kříž a 30 vteřin do vyrovnal Lukáš Endál

Dnešní utkání sleduje 585 diváků.

60:00

59:57
    V závěru třetí periody ještě pálil Lukáš Endál, ale trefil pouze brankářovy betony.

59:30
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Bruslaři předvedli skvělý tlak, který končí brankou. Jan Milfait přihrál na LUKÁŠE ENDÁLA a ten z jeho oblíbené palebné pozice vyrovnává stav na 5:5! Asistence: Jan Milfait

59:15
    Domácí kombinují v útočném pásmu.

58:55
    Domácí skvěle povzbuzují Bruslaře k vyrovnání

58:37
    Lukáš Endál v dobré palebné pozici trefil boční síťku.

57:44
    Puk byl vystřelen mimo hrací plochu, vhazování proběhne před Dudáčkem.

57:42
    Tomáš Semrád vypálil po zemi, jeho ránu chtěl tečovat Patrik Přidal, ale ten minul kotouč.

56:32
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Šulčík – 2 min., krosček).

55:27
    David Marek vyrazil kotouč před sebe a jako superman tam skočil rybičku LUKÁŠ KŘÍŽ a špičkou hole dostal kotouč za Markova záda! Asistence Roman Šulčík

54:25
    Domácí ve třech skvěle brání.

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 24. Třetina (Endál, Přidal), 40. Endál (T. Semrád, Třetina), 48. Třetina, 54. Semrád (Milfait), 60. Endál (Milfait) – 7. Stodolovský, 7. J. Kříž (Summerauer, Volf), 17. Zayml (Summerauer), 19. Trummer, 56. Kříž (Šulčík), 61. Kříž (Šulčík)

BK Havlíčkův Brod: Novák (D.Marek) – T. Semrád, Vašíček "A", Vala, Kulhánek, Balgalvis, M. Kříž – Přidal, Třetina "C", Endál, – Voříšek, Milfait "A", Šuhaj – Kuchta, Kozlík, Chlubna – Ludvík
    HC David Servis Č. Budějovice: Dudáček (Němec) – L. Kříž, Michal, Macháček, Škopek, Babčuk – J. Kříž, Šulčík "C", Trummer, J. Marek, Zayml, Bárta, Volf, Radoš, Sumerauer, Stodolovský, Svoboda

Rozhodčí: Filip Vrba – David Urubčík, Daniel Horažďovský