Toronto – Calgary 2:1 (2:1 po s.n.) | Washington – Chicago 6:2 (kon.) | Edmonton – Philadelphia 2:4 (kon.)
    William NYLANDER - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Toronto Maple Leafs.
    Vítězný gól vstřelil WILLIAM NYLANDER!

64:28
    Teď už ano a Gaudreau putuje na trestnou lavici za držení Bozaka.

63:27
    Jankowski dostal přihrávku před branku, ale nastřelil pouze Andersena, který se rychle přesunul brankovištěm!

61:30
    Jankowski se hnal do úniku, zkusil bekhendovou kličku, ale Andersen si ho výborně vybruslil!

61:03
    Matthews si počkal na přihrávku Hymana a měl před sebou odkrytou klec, ale nedokázal sklepnout puk za Smithova záda a těsně minul!

59:53
    Frolík se dostal mezi kruhy do obrovské šance, ale Andersen drží pro svůj tým remízový stav!

57:22
    Marleau napálil tyč za Smithovými zády!

45:10
    Rozhodčí potvrzuje, že gól neplatí.

39:25
    Trochu hloupého faulu se dopustil Jake Gardiner, který krosčekoval Tkachuka mimo puk. Nabízí tak Calgary přesilovku.
    38:46 Morgan RIELLY - 1:1

38:46
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Toronto minutu před koncem druhé třetiny vyrovnává skóre! MORGAN RIELLY se dostal ke střele na hranici levého kruhu pro vhazování a dokázal propálit Smitha, který toho přes obranu a clonícího protihráče moc neviděl. Bez asistence.

34:48
    Hosté vyrazili ve dvou na jednoho v oslabení. Frolík si najížděl na pravé straně a dočkal se přihrávky, jeho střelu ale Andersen dokázal chytit!

33:00
    A následně ji nesmyslně hodil směrem k puku a jde na dvě minuty na trestnou lavici. Za nedovolené bránění.

19:49
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Dougie Hamilton – 2 min., hákování).

16:18
    Giordanovi se nevydařilo vyhození puku o plexi, poslal ho mezi diváky a jde pykat na trestnou lavici.

15:47
    Ferland se dostal do velké šance, když s pukem probruslil kolem brankoviště a chtěl poslat Andersenovi puk mezi betony. Brankář Toronta byl ale připravený a po puku skočil.
    10:37 Mark GIORDANO - 0:1

10:37
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Hosté využívají přesilovku! MARK GIORDANO od modré čáry propálil vše, co mu stálo v cestě a využil i výborné clony Brouwera, který znemožnil Andersenovi výhled. Asistence: Sean Monahan, Troy Brouwer.

09:57
    Za Andersenovými zády zazvonila tyč!

09:27
    Bude se poprvé vylučovat. Dvě minuty za držení obdržel domácí Martin.

02:40
    Do velké šance se dostal Lazar, který se natahoval po odraženém puku, ale Andersen pohotově mrštil beton ke své levé tyčce a nepropustil doklepnutí Lazara do odkryté klece.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 39. Rielly, rozh. náj. W. Nylander – 11. Giordano (Monahan, Brouwer)