Toronto – Calgary 2:1 (2:1 po s.n.) | Washington – Chicago 6:2 (kon.) | Edmonton – Philadelphia 2:4 (kon.)
Anaheim – Ottawa 3:0 (kon.)
Anaheim Ducks
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Ottawa Senators
Čtvrtek 07.12.2017, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

43:48
    Početní výhodu si zahrají domácí hokejisté, protože na dvě minuty za sekání si půjde sednout Dion Phaneuf. Ten už je dnes za katrem podruhé.

31:51
    Ottawa si ale zahraje přesilovku, na dvě minuty za zdržování hry míří do boxu trestoměřičů Josh Manson.

19:40
    Ještě před odchodem do kabin další trest na straně Ducks. Andrew Cogliano jednoznačně podrazil soupeře v obranné třetině a bude za tento zákrok muset pykat.

12:31
    Početní výhodu si zkusí také Ottawa Senators. Brandon Montour totiž bude nucen odejít za katr poté, co se provinil nedovoleným bráněním.

07:15
    Ještě není odehráno ani deset minut zápasu a už tu máme první bitku. Corey Perry vyzval na souboj ottawského Phaneufa. Nakonec z toho moc pěstí nebylo, ale oba borci dostanou větší tresty za rvačku.

06:11
    Bude se poprvé v zápase vylučovat. Přesilovou hru si zahrají Anaheim Ducks, protože Derick Brassard od rozhodčích inkasuje dvě minuty za držení soupeřovy hokejky.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 24. Henrique (Rakell, Perry), 32. O. Kaše (N. Ritchie, Manson), 59. Henrique (Henrique, Fowler)

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – Fowler, Manson, Beauchemin, Montour, Jaycob Megna, Bieksa – Rakell, Henrique, Perry – Cogliano, Wagner, Roy – N. Ritchie, Vermette, O. Kaše – Rasmussen, D. Grant, L. Shaw.
    Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Harpur, E. Karlsson, Phaneuf, Chabot, Oduya, Claesson – B. Ryan, Brassard, Mark Stone – Z. Smith, Duchene, Dzingel – Hoffman, Pageau, Dumont – Pyatt, N. Thompson, Burrows.

Rozhodčí: Watson, Schlenker – Knorr, Rody

Diváci: 15 890