Třinec – Poruba 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 1:2 (0:2 po s.n.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Přerov – Havířov 6:3 (kon.) | K. Vary – PZ Kladno 6:1 (kon.) | HK MD Šumperk – Vsetín 7:2 (kon.)
Jihlava – Žďár n/S 6:4 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 5:2 (kon.) | HC Plzeň – Č. Budějovice 0:3 (kon.)
Technika Brno – Warriors Brno 6:3 (kon.) | HC Litvínov – Liberec 3:1 (kon.) | Zlín – Mountfield HK 1:5 (kon.)
Kometa Brno – Letňany 8:2 (kon.) | Chomutov – Sparta 3:4 (po pr.) | Slavia – Třemošná 3:2 (kon.)
HC Kometa Brno
8:2 (3:1, 3:1, 2:0)
HC Letci Letňany
Čtvrtek 07.12.2017, 18:00 • DRFG Arena • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina D

Já se s vámi pro dnešek loučím a u nějakého dalšího onlajnu zase někdy na shledanou. :) (20:15:59)

Nakonec jsme v zápase mohli vidět celkem deset gólů. Ve třetí třetině nejprve hned ve 41. minutě po spolupráci s Jakubem Masařem vstřelil gól Jakub Kos. Následně svůj hattrick zkompletoval Ivo Sedláček. A kromě normálního hattricku, tedy tří gólů, si připsal také hattrick Gordieho Howea, když se v 53. minutě popral s Richardem Pětníkem a oba šli předčasně do sprch. Utkání už poté oba týmy pouze dohrávali, žádný z nich se do nějaké větší šance nedostal a Kometa tak získává důležité tři body v boji o play-off.

58:37
    Žák to na Steindla zkusil bekhendovým padáčkem, ovšem neuspěl.

58:00
    Probíhají poslední dvě minnuty třetí třetiny.

57:17
    Cichoňův pokus míří nad brněnskou klec.

56:09
    Fajmon nahrával Harmimovi, jeho střela však mířila vedle letňanské brány.

55:25

53:54
    Kapitán domácích Václav Rašovský se po střetu s jedním z hostujícíh hráčů těžce zvedá z ledu.

53:39
    Krutilovu střelu od modré chytá Nešťák.

53:25
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Běhůnek – 2 min., sekání).

52:24
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Sedláček – 5 min. + osobní trest do konce utkání, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Pětník – 5 min. + osobní trest do konce utkání, hrubost).

51:08
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Černý – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Sudý – 2 min., hrubost).

51:08
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Masař – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Nešťák – 2 min., hrubost). Trest odpyká Harmim.

51:08
    Před bránou domácích se strhla hromadná strkanice, která vyústí v několik trestů.

50:43
    Kometa právě vstřelila branku!
    IVO SEDLÁČEK kompletuje hattrick! Sjel si i s pukem k pravému kruhu a rychlou sřelou zápěstím prostřelil Steindla.
    Bez asistence.

48:22
    Domácí se dostali do dalšího přečíslení dvou na jednoho. Masař vystřelil, jeho ránu ale Steindl vyrazil. Tam číhal Bartes, který poslal puk do prázdné brány, ovšem těsně před brnkovou čarou ho zastavila hůl hostujícího obránce!

47:43
    Nepovedená přihrávka domácích končí jako zakázané uvolnění.

46:29
    Pětníkova střela míří nad brněnskou klec.

Adéla Hrabálková

Branky a nahrávky: 7. Žák (Masař, Kos), 11. Sedláček, 19. Sedláček, 22. Kalčík (Sedláček), 24. Fajmon (Žák, Mikulec), 32. Holemý, 41. Kos (Masař), 51. Sedláček – 18. Vrkoč (Hlaváč), 38. Škarda (Zrcek, Pětník)

HC Kometa Brno: Nešťák (Vystavěl) – Řehák, Holcman, Mikulec, Holemý, Běhůnek, Němec, Fajmon, Hanák – Žák, Bartes, Kalčík, Linka, Sedláček, Kos, Rašovský (C), Harmim, Masař.
    HC Letci Letňany: Liemann (22. Steindl) – Cichoň, Krutil, Stránský, Čech, Němec, Skorčík, Bucek, Klatt (C), Suda – Vrkoč, Stupka, Straka, Pětník, Zrcek, Hlaváč, Škarda, Černý, Václavík, Tůma.

Rozhodčí: Čuňočka – Měkýš, Šustr