Třinec – Poruba 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 1:2 (0:2 po s.n.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Přerov – Havířov 6:3 (kon.) | K. Vary – PZ Kladno 6:1 (kon.) | HK MD Šumperk – Vsetín 7:2 (kon.)
Jihlava – Žďár n/S 6:4 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 5:2 (kon.) | HC Plzeň – Č. Budějovice 0:3 (kon.)
Technika Brno – Warriors Brno 6:3 (kon.) | HC Litvínov – Liberec 3:1 (kon.) | Zlín – Mountfield HK 1:5 (kon.)
Kometa Brno – Letňany 8:2 (kon.) | Chomutov – Sparta 3:4 (po pr.) | Slavia – Třemošná 3:2 (kon.)
HC Oceláři Třinec
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
HC RT TORAX Poruba
Čtvrtek 07.12.2017, 14:30 • WERK ARENA • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina E

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Hezké odpoledne z Třince. Dnešním dnes startuje nadstavbová část ELIOD extraligy mladšího dorostu a my se v tomto onlajnu zaměříme na skupinu E, konkrétně tedy na zápas mezi Oceláři a Porubou.

Nadstavbová část – skupina E
    Do této skupiny byly zařazeny týmy, které v základní části skončily na 5. – 10. místě ve skupině Východ. Jmenovitě se jedná o Třinec, Šumperk, Techniku, Warrior, Vsetín a Porubu.

Tito soupeři sehrají v nadstavbě dvacet zápasů, přičemž vítěz skupiny postoupí do play-off a poslední tým se s nejvyšší soutěží rozloučí.

Mladí Oceláři mají na svém kontě pětatřicet bodů a do nadstavby vstupují jako lídr skupiny E. Poruba zatím vybojovala dvě vítězství a nachází se na posledním místě.

HC Oceláři Třinec: Halouzka (Švančara) – Hrůzek, Kyselý, Wantulok, Mituchovič, Chovaniak, Bujak – Procházka, Králík, Raszka, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Hykl, Ramík

HC RT TORAX Poruba: Slíž (Hurčík) – Havlík, Gelnar, Hlaváč, Puchala, Machů, Bechný, Dobeš – Foldyna, Boguaj, Kubík, Fojtík, Halata, Chovanec, Barčák, Pavlík, Moškoř, Rambousek, Krčmarský

Rozhodčí: Fiala – Gančarčík, Novák.

00:01

00:40
    Hned na začátku utkání si Poruba zahraje přesilovou hru. Na dvě minuty za podražení byl vyloučen domácí Patrik Bujak.

02:45
    Třinečtí první oslabení zvládli bez inkasované branky.

05:47
    První přesilovka pro domácí hokejisty. Na trestnou lavici usedl Jan Moškoř. Vyloučen je na dvě minuty za podražení.

07:50
    Tak ani domácí první přesilovou hru nevyužili. Poruba je v plném počtu.

12:36
    Poruba právě vstřelila branku!
    Jako první gólově udeřila Poruba. Po asistenci Moškoře se gólově prosadil MICHAL RAMBOUSEK! Ostravané vedou 1:0! Asistence: Jan Moškoř.

15:55
    Třinec právě vstřelil branku!
    Ostravané se z vedení dlouho neradovali. Po asistenci Petra Przybyla přesně zamířil do Slížovy branky TOMMY WARDAS – 1:1!

20:00

20:01

25:40
    Domácí Oceláři jdou do vedení! Po přihrávce Ramíka pokořil Slíže ALEXANDR KAŠPÁREK! Asistence: Michal Ramik – 2:1!

29:28
    Tomáš Havlík oslabuje svůj celek poté, co zahákoval soupeře. Poruba bude hrát dvě minuty ve čtyřech, pokud Třinec přesilovku nepromění.

29:34
    Třinecká přesilovka po šesti sekundách končí. Na dvě minuty za hákování odcestoval na trestnou lavici domácí Tommy Wardas.

31:31
    Havlík je zpět na ledě, ale Poruba si přesilovku příliš neužije.

31:36
    Na ledě je i domácí Wardas a znovu se hraje v plném počtu na obou stranách.

33:25
    Tak to byla rychlá akce v podání porubského týmu, na jejímž začátku byl brankář Slíž a na konci útočník MARTIN KUBÍK – 2:2! Asistence: Michal Rambousek, Marek Slíž.

40:00

40:01

45:12
    Rozhodčí napočítali na ledě šest hráčů Poruby a brankáře. Nemůže následovat nic jiného než dvouminutový trest pro hosty. Na trestné lavici už sedí Kryštof Krčmarský.

47:12
    Ostravané jsou kompletní.

59:19
    Trenér Poruby Pavel Leksovský si vzal oddechový čas.

59:28
    Tak to je koncovka! LUKÁŠ KRÁLÍK v poslední minutě prostřelil brankáře Slíže a pravděpodobně rozhodl o vítězství svého týmu! Asistence: Tommy Wardas – 3:2!

Konec zápasu. (16:37:52)

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 16. Wardas (Przybyla), 26. Kašpárek (Ramik), 60. Králík (Wardas) – 13. Rambousek (Moškoř), 34. Kubík (Rambousek, Slíž)

HC Oceláři Třinec: Halouzka (Švančara) – Hrůzek, Kyselý, Wantulok, Mituchovič, Chovaniak, Bujak – Procházka, Králík, Raszka, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Hykl, Ramik

Rozhodčí: Fiala – Gančarčík, Novák