Kazaň – Jaroslavl 1:4 (kon.) | Soči – Petrohrad 2:1 (kon.)
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
SKA Petrohrad
Pátek 08.12.2017, 17:30 • Ledový palác Bolšoj • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Hezký den, KHL má na programu další zápasy tohoto ročníku a my se v tomto on-line textovém přenose podíváme na zápas mezi HK Soči a SKA Petrohrad. Úvodní buly je naplánováno na 17:30, srdečně Vás na tento zápas zvu.

HK Soči (8. místo v Západní konferenci, 57 bodů)
    Soči v dosavadní sezóně střídá lepší zápasy s těmi horšími, proto také jsou momentálně na poslední postupové příčce do play-off. Jejich skóre je mírně negativní, jelikož tento tým dal 92 branek, naopak 103 jich dostal. Tento tým má v Západní konferenci třetí nejhorší útok a čtvrtou nejhorší obranu. Tahounem týmu ze Soči můžeme nazvat Pavla Padakina, který dokázal zatím nasbírat 7 branek a 19 asistencí.

Poslední zápasy
    Soči – Jaroslavl 1:2 po prodloužení
    Soči – Dynamo Moskva 4:1
    Soči – Kazaň 1:3
    Nižněkamsk – Soči 1:3
    CSKA Moskva – Soči 6:3

SKA Petrohrad (1. místo v Západní konferenci, 107 bodů)
    Naopak hosté z Petrohradu potvrzují předsezónní prognózy a jasně vládnou KHL. Prohrát za 40 odehraných zápasů pouze jeden v základní hrací době je opravdu něco vynikajícího. Navíc SKA má parádní formu, jejich poslední ztráta se datuje 2. 11., kdy doma podlehli výběru Spartaku Moskva. Petrohrad se může spolehnout na vynikající útok, který zatím dal úctyhodných 171 branek. Obrana taky není špatná, tento tým dostal "pouze" 66 gólů.

Adam Polášek (Soči) 20 zápasů (3+4)

HK Soči: Šikin (Barulin) – Čmychov, Jokipakka, Mamkin, Polášek, Chomickij (A), Pedan, Chochlov – Laričev, Cvetkov (C), Padakin – Starkov, Collins, Wellman – Chlopotov, Točickij, Šmeljov – Morozov, O'Dell (A), Grebenščikov – Ščegolkov.

SKA Petrohrad: Koskinen (Korobjov) – Vojnov, Gavrikov, A. Bělov (A), J. Jakovlev, Hersley, Rundblad, Zub, Rykov – Thoresen, Dacjuk (C), Kovalčuk (A) – S. Plotnikov, Prochorkin, N. Gusev – Karpov, Koskiranta, Barabanov – Ketov, Kablukov, Tichonov.

Rozhodčí: Gašilov, Gofman – Michel, Golovljov.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

00:01

00:01
    Hosté vyhráli úvodní vhazování. proto jim také bude patřit první útočná akce v utkání.

00:41
    Petrohrad drží útočné pásmo, ale jejich kombinace je následně nepřesná. Soči vyhazuje puk do středního pásma.

01:06
    První zákrok domácího brankáře po akci Viktora Tichonova. Právě před domácí brankou se bude vhazovat.

01:22
    Sergej Šmeljov se dostal do první výraznější šance domácích, ale branku o chloupek přestřelil.

01:26
    Dacjuk se dostal přes obránce a zakončil, jenže Šikin byl opět připraven.

02:13
    Zápas se zatím dost přerušuje, hra vůbec není plynulá.

02:31
    Soči se snaží zaskočit soupeře rychlým přechodem do útočného pásma, ale hosté zatím brání výborně.

03:38
    Petrohrad drží puk, ale nedostává se do velkých šancích. Hra je zatím dost nepřehledná.

04:17
    Domácí fanoušci se probouzejí k životu a tlačí svůj tým do zakončení.

04:20
    Vyloučení v týmu HK Soči (Vadim Chomickij – 2 min., sekání).

04:32
    Petrohrad má úvodní přesilovku. Uvidíme, co si z této šance vytěží.

04:56
    Hosté drží puk v útočném pásmu, ale zatím chybí přesná střelba. Obrana Soči brání celkem dobře.

05:17
    Soči získalo puk a vyvezlo ho do útočného pásma. Poté dokonce přišla i střela, kterou hostující brankář vyrazil.

05:49
    Petrohrad se v úvodní přesilovce dost trápí. Zdá se, že tuto šanci na první branku nevyužijí.

06:20

06:49
    Další ojedinělý výpad domácího celku končí u pozorného brankáře hostí, který si věděl i s touto šancí poradit.

07:11
    Domácí tým se snaží o držení puku a to se jim také v tuto chvíli daří. Podaří se jim to zúročit?

07:38
    Petrohrad je v úzkých, ale ani Soči si nedokáže vytvořit střeleckou příležitost. Navíc teď přichází nepřesná přihrávka, která míří do středního pásma.

08:09
    Ani jeden z týmů si zatím nevytvořil zajímavou šanci. To platí i po tomto brejku hostů z Petrohradu.

08:40
    Máme za sebou skoro polovinu první třetiny a na ukazateli skóre stále svítí nerozhodný výsledek.

09:07
    Následuje komerční přestávka.

09:08
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Ilja Kovalčuk – 2 min., sekání).

09:14
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Vjačeslav Vojnov – 2 min., podražení).

09:15
    Domácí tým má velikou příležitost otevřít brankový účet dnešního střetnutí. Uvidíme, jak se jim přesilovka pět na tři povede.

09:41
    Vadim Chlopotov nedokázal trefit odkrytou branku, halou to jenom zahučelo. První velká příležitost domácích.

10:07
    Petrohrad je zamčený ve svém pásmo, Soči tlačí na jejich obranu, jenže prozatím neúspěšně.

10:27
    Až teď se hostům podařilo vyhodit přes všechny čáry až k domácí brance. Navíc Petrohrad stihne vystřídat.

10:50
    A máme to tady opět, Soči se nastěhovalo před hostující branku, kde kombinuje.

11:07
    Kovalčuk se vrací na led, za chvíli ho bude následovat i Vojnov.

11:12

11:38
    Hned po konce domácí přesilovky se hosté vrhnuli do útoku a přinutili domácího brankáře k zákroku.

11:56
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Ilja Kovalčuk – 2 min., nedovolené bránění).

12:06
    Soči musí svou přesilovku začít až od vlastního brankáře, vhazování ve středním pásmu se nepovedlo.

12:32
    Puk se najednou ocitnul za hostující brankou, kde ho vydoloval Patrik Hersley a ten také vyhodil daleko od své branky.

12:57
    Sočí přesně kombinuje, ale zatím nepřichází nebezpečná střela z jejich hokejek.

13:21
    Petrohrad se skvěle brání. Toto nám ukázal David Rundblad, který se skvěle položil do domácí střely.

13:55

14:06
    Bělov zblokoval domácí střelu a nezvedá se. Hra je přerušena a hostující hráč míří po krátké chvilce. na střídačku

14:11
    Komerční přestávka.

14:23
    První třetina se nám pomalu, ale jistě blíží do svého konce. Dočkáme se v úvodní třetině vytoužené branky?

14:48
    Domácí tým dostal svého soupeře pod velký tlak, ale jejich střely jsou stále nepřesné nebo končí na skvělém Koskinenovi.

15:23
    Petrohrad bude hrát přesilovku, má výhodu.

15:39
    Vyloučení v týmu HK Soči (Sean Collins – 2 min., podražení).

15:41
    Petrohrad udržel puk v útočném pásmu a může kombinovat. Obrana Soči se musí zformovat před vlastní brankou.

16:03
    Hostující přesilovku zatím zdobí nepřesné přihrávky a žádné střelecké ohrožení domácí branky.

16:23
    Patrik Hersley naznačil střelu a přihrál Kovalčukovi, ale nepřesně. Další ztracená šance.

16:43
    Soči opět skvěle brání a nepouští soupeře blíž k brance. Petrohrad puk drží u modré čáry.

17:07
    Přesilovka se blíží ke svému konci a Petrohrad je stále na puku a tvoří.

17:25
    Obránce domácího týmu se skvěle přesouvají a navzájem se doplňují a posléze i vyhazují.

17:38

17:55
    Teď je na řadě Soči, které se bude snažit něco ukázat směrem do útoku.

18:12
    Dmitrij Šikin nechtěl nic riskovat a puk radši schoval ve výstroji, hra je přerušena.

18:18
    Ilja Kovalčuk překonal útočné pásmo, kde zavezl puk. Jenže tam se hosté moc neohřejí, protože narazili na pozorné obránce.

18:42
    Nikita Točickij na druhé straně nahazoval zpoza modré čáry puk na hostující branku, ale nepřesně.

19:01
    Byla ohlášena poslední minuta první třetiny.

19:15
    Hráči domácího celku jsou rozhodnuti ukončit tuto třetinu s pukem na hokejce a v útočném pásmu.

19:38
    Jejich tlak končí ihned vzápětí po další nepřesné přihrávce na modré čáře.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Další třetina začne přibližně v 18:20.

Máme za sebou úvodní třetinu tohoto střetnutí, která končí bez branek. Zápas zatím postrádá rychlejší tempo a hlavně velké šance, jak na jedné, tak na druhé straně. Třeba se zadaří ve druhé třetině, která začne za necelých patnáct minut. Buďte u toho s námi!

Počet střel na branku: 11 – 16

20:01

20:01
    I druhé úvodní buly vyznělo lépe pro hosty, kteří ovšem vzápětí ztratili puk.

20:21
    Pavel Padakin se natlačil před hostující branku, ale Koskinena nepřekonal.

20:42
    Poté je odpískán ofsajd domácího celku, vhazovat se bude ve středním pásmu.

21:07
    Jarno Koskiranta se z pravé strany snažil natlačit před domácí branku, ale jeho záměr mu nevyšel.

21:21
    Petrohrad vstoupil do druhé třetiny velmi aktivně, ale pořád končí na dobré obraně domácího celku.

21:46
    Domácí celek se snaží hrát konstruktivně, ale to je v některých chvílích velmi zbytečné.

22:02
    Hosté se nedohodli na převzetí puku a je z toho zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou SKA.

22:13
    Soči se snaží vyrovnat svému soupeři, ale jejich přihrávky jsou stále dost nepřesné. Jejich útok musí začít od vlastní branky.

22:43
    Fantastický Koskinen zastavil samostatný únik jednoho z domácích útočníků.

22:54
    Rozhodčí vykázal při vhazování ve středním pásmu domácího centra, na buly musí přijet jiný hráč.

23:06
    Druhá třetina má zatím úplně jiné tempo než ta první. Uvidíme, jestli to povede k vytoužené první brance v tomto utkání.

23:33
    Ilja Kablukov se snažil u mantinelu něco vykouzlit, ale vykouzlil pouze ztrátu kotouče a následný domácí brejk.

23:53
    Petrohrad se usídlil v útočném pásmu a bude se pokoušet ohrozit Šikinovu branku.

24:11
    Jenže ani tento útok není úspěšný, proto se také hosté musí vrátit do svých obranných šiků.

24:31
    Nikolaj Prochorkin netrefil střelou taháčkem domácí branku, puk letěl kousek od levého horního rohu domácí branky.

24:59
    Fanoušci opět dávají najevo, kdo by měl mít na svědomí úvodní branku v zápase.

25:21
    Patrik Hersley skvělým zákrokem zastavil rýsující se brejk dva na jednoho. Poté je hra přerušena vlivem roztržky mezi hráči.

25:40
    Druhá třetina plyne dál a dál. Ani jeden tým si stále nevypracoval zajímavou šanci na otevření skóre.

26:02
    Nezměnil to ani hostující kapitán, který se tváří tvář utkal s domácím brankářem, který ho vychytal.

26:23
    Druhé perioda se také hraje bez výraznějšího přerušování, hra je tedy velmi plynulá.

27:05
    Soči právě vstřelilo branku!
    Hosté nic ze svého tlaku nevytvořili, a tak toho využili domácí, kteří potrestali rozehrávku na modré čáře. VADIM CHLOPOTOV ujel do samostatného úniku a jako první překonal hostujícího brankáře Koskinena v brance Petrohradu – 1:0. Bez asistence.
    27:01 Vadim CHLOPOTOV - 1:0

27:30
    Soči tedy vede. Jak odpoví SKA, které bylo v zápase o něco lepším týmem.

27:46
    Domácí fanoušci touto brankou ožili a tlačí svůj celek k druhé brance v utkání.

28:15
    Pětka Soči zalezla do vlastního pásma, to se jim může vymstít. Ovšem to by nesměla být přerušena hra.

28:29

28:35
    Hra opět pokračuje, na kotouči jsou domácí, kteří opět míří do útočného pásma.

28:52
    SKA je zaskočeno úvodní brankou domácích hrajou velmi špatně. Tohle mohl potrestat Nikita Točickij, ale Koskinen předvedl parádní zákrok lapačkou

29:27
    Vyloučení v týmu HK Soči (Alexej Cvetkov – 2 min., hákování).

30:37
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Hosté využívají svou přesilovou hru zásluhou ILJI KOVALČUKA, který krásnou střelou z pravého kruhu překonal domácího brankáře – 1:1. Začínáme tedy od začátku. Asistence: Vjačeslav Vojnov, Pavel Dacjuk.
    30:37 Ilja KOVALČUK - 1:1

30:51
    Soči chce své vedení zpět, ale proti je hostující obrana, která si momentálně dává pozor.

31:24
    Tento útok se domácím moc nepovedl. Co útok hostí, bude lepší?

31:41
    Ani jeden tým nebyl v posledních sekundách v útočném pásmu moc dobrý, stav se tedy nezměnil.

32:03
    Petrohrad co chvíli propadává ve středním pásmu, ale Soči toho nedokáže patřičně využít.

32:23
    Před pár minutami jsme se přesunuli do druhé části zápasu, která zatím nabízí parádní hokej z obou stran.

32:51
    Sergej Plotnikov se střetnul s domácím obráncem v útočném pásmu, faul z toho ovšem nebyl.

33:11
    Plotnikov opět v akci, ale ani tato šance není využitá. V posledních chvílích je to opravdu skvělý hokej nahoru dolů.

33:41
    Petrohrad opět přebírá otěže zápasu a více drží puk na svých hokejkách.

34:01
    Domácí fanoušci si to nechtějí nechat líbit a hlasitě tlačí svůj celek do zakončení.

34:12
    Toho se dočkali zásluhou Michaila Mamkina, který ovšem druhou branku domácích nepřidal.

34:21

34:35
    Další chyba hostující obrany nedokázali domácí potrestat. Tohle je velká škoda pro Soči.

35:02
    Koskinen opět v pernamenci, ale ani z tohoto domácího tlaku není gól. Hra je přerušena.

35:23
    Blíží se nám závěr druhé periody. Půjdeme do šaten za nerozhodného stavu nebo některý z týmů ještě stihne udeřit?

35:50
    Zatím to vypadá na SKA, které si drží výhodu útočného pásma. Ovšem musí dávat pozor na chyby ve vlastní obraně.

36:05
    Kombinace domácích byla vytlačena až do vlastního pásma, kde také domácí zakládají svou další útočnou akci v zápase.

36:31
    Hosté z Petrohradu drží puk v útočném pásmu. Jenže opět chybí potřebná střelba, která by ohrozila nerozhodný výsledek v tomto zápase.

36:57
    Nikita Točickij dotíral na hostujícího obránce, který neudělal chybu a hravě rozehrál na volného spoluhráče.

37:31
    Na ledě se kupí menší prohřešky na které ovšem rozhodčí nereaguje. Hra pokračuje tedy plynule dál.

37:56
    Chyba v rozehrávce hostů mohl potrestat jeden z domácích plejerů, ale následně byl skvěle zablokován.

38:18
    Čas ve druhé třetině se pomalu chýlí ke konci, Koskinen vyjel pro puk a hned rozehrál.

38:41
    Je pískáno zakázané uvolnění Petrohradu. Hra se stěhuje před Koskinena.

39:01
    Byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

39:12
    Petrohrad opět drží útočné pásmo, ale posléze se vyhání do pásma středního.

39:25
    Dnešní utkání sleduje 7 917 diváků.

39:39
    Dmitrij Šikin předvedl celkem jednoduchý zákrok a puk podržel, vhazovat se tedy bude před jeho svatyní.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Další třetina začne přibližně v 19:10.

Velmi rychlá druhá třetina je za námi! Ve druhé periodě jsme se konečně dočkali branek. Jako první udeřili domácí, kteří se zásluhou Vadima Chlopotova dostali do vedení. Jejich vedení ovšem trvalo necelé tři minuty, protože Ilja Kovalčuk využil přesilovou hru a vyrovnal. O vítězi dnešního střenutí tedy rozhodne třetí třetina, možné je i prodloužení. Nechme se překvapit.

Počet střel na branku: 21 – 26

40:01

40:01
    Před pár okamžiky začala poslední třetina dnešního utkání. Kdo zvítězí? To se dozvíme v následující půl hodině.

40:22
    Petrohrad začíná na puku a míří do útočného pásma. Vzápětí si domácí brankář připisuje první zákrok v nové třetině.

40:50
    Vyloučení v týmu HK Soči (Sean Collins – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

41:07
    Zatím nevýrazná česká stopa v utkání, Adam Polášek se blýsknul pohotovým zákrokem na modré čáře a překazil tak útok hostů.

41:12
    SKA začíná svou přesilovku velmi aktivně v útočném pásmu. Tohle vypadá velmi nadějně.

41:31
    Jenže vzápětí přicházejí nepřesné přihrávky, ale i přesto hosté drží výhodu útočného pásma.

41:49
    Petrohrad byl blízko branky, ale domácí obrana skvěle zafungovala a poté puk i vyhodila mimo své pásmo.

42:14
    Poté přichází další vyhození, Soči ukrajuje čas ze svého oslabení. Přesilovka se blíží ke konci.

42:54

43:11
    Soči se ihned blýsklo skvělou akcí po levé straně, kterou ovšem domácí hráči zakončili mimo branku SKA.

43:23
    Petrohrad se snaží a snaží, ale jejich snaha přichází vniveč. Navíc je odpískaný ofsajd.

43:51
    Hra je zatím ve třetí třetině velmi nepřehledná, ani jeden z týmů si puku neužije moc dlouho.

44:09
    Petrohrad brání své pásmo zuby nehty, jenže Soči je prozatím v útočné fázi bezzubé.

44:31
    Puk se dostal za hostující branku, kde také nějaké sekundy zůstal. Ke kotouči se poté dostali domácí hráči.

44:56
    Soči drží útočné pásmo, ovšem puk je stále za petrohradskou brankou, což ke gólu zřejmě nepovede.

45:20
    Maxim Karpov to zkusil ze středního pásma, ale trefil pouze mantinel za domácí brankou.

45:43
    Dacjuk se na pravé straně dostal ke zakončení, které donutilo domácího brankáře připsat si další zákrok.

46:03
    Petrohrad začíná být v útočném pásmu aktivní, domácí obrana musí být ve střehu.

46:23
    Trojice hráčů Soči zastavila rozvíjející se šanci soupeře ve středním pásmu, jenže o puk následně přišla.

46:44
    SKA je i nadále u puku a snaží se o ohrožení domácí branky. To ovšem zatím nepřichází.

47:07
    Aktivní Patrik Hersley to zkusil od modré, ale bez výraznějšího úspěchu. Petrohrad zůstává na puku.

47:40
    Fanoušci dnes mají své silné a slabší stránky. Někdy je v hale úplné ticho, ale jindy svůj tým ženou hlasitě dopředu.

48:08

48:20
    Hra po krátké komerční pauze pokračuje, u puku jsou nadále hosté z Petrohradu.

48:39
    Koskinen v brance SKA se musí ve třetí třetině velmi nudit, zatím neměl žádnou práci, kterou by musel řešit.

49:00
    Ani v tomto případě nebude nic k řešení, jelikož je odpískán ofsajd domácích.

49:25
    SKA tlačí na svého soupeře, ale taky někdy opět propadává v obraně, což se teď málem vymstilo.

49:57
    Sočí je ve třetí třetině úplně bez šťávy, prim zatím hraje SKA. Ovšem skóre je i nadále nerozhodné.

50:32
    Už se zdálo, že by domácí hráči mohli ohrozit hostující branku. To se ovšem nestalo.

50:57
    Třetí třetina plyne dál a je zřejmě, že dnes budeme možná svědky prodloužení.

51:11
    Prostřední část této periody je zatím bez výraznějšího přerušování, hra je plynulá.

51:32
    Jenže teď se roztrhnul pytel s ofsajdy. Po jednom je odpískáno na obou stranách.

51:51
    Puk je za domácí brankou, což se domácím nelíbí a snaží se ho vyvézt aspoň do středního pásma, to se daří.

52:18
    Petrohrad opět drží útočné pásmo zuby nehty, ale až vyhození Michaila Mamkina toto snažení utnulo.

52:53
    Pavel Padakin neuspěl v souboji jeden na jednoho, ovšem připsal si střelu na bránu.

53:25
    Další slibná šance domácích končí neúspěchem, na řadě je soupeř, kteří pomýšlí na zvrat v tomto utkání.

53:55
    Hostující obraně se nepodařilo vyhodit, vyhodil až Vladislav Gavrikov. Jenže na jejich branku se valí další domácí útok.

54:25
    Jeden z hostů pouze nahodil do útočného pásma a míří střídat, následují ho i jeho další spoluhráči.

54:47
    Domácí tým byl ve třetí třetině slabším týmem, ale postupem času se zvedal a zásluhou toho se dostal do dalšího vedení v zápase. IVAN LARIČEV se před hostující brankou dostal k puku až na druhý pokus vystřelil. Hostující brankář byl zaskočen a pustil puk za své záda – 2:1. Asistence: Ilja Chochlov, Pavel Padakin.
    54:47 Ivan LARIČEV - 2:1

55:26
    Na řadě jsou hosté, kteří mají něco málo přes čtyři a půl minuty na další srovnání nepřiznívého výsledku.

55:51
    Koskinen na poslední chvíli zastavil puk u pravé tyčky, který směřoval opět do jeho branky. Tohle byla další slibná příležitost domácího celku.

56:25
    Petrohrad tlačí na domácí obranu a jejich brankáře, který je zatím ve třetí třetině bezchybný.

56:41
    Vhazování ve středním pásmu vyznělo lépe pro hosty, kteří neváhají a stěhují puk do útočného pásma.

57:02
    Domácí obranu čeká nelehký úkol, protože musí ubránit nejlepší útok v lize.

57:13
    Ihned po vhazování se ke střele dostal David Rundblad, ale Dmitrije Šikina v brance Soči nepřekonal.

57:31
    Zápas se blíží ke svému konci. Petrohrad je blízko ke své druhé porážce v sezóně.

57:57
    Obrana Soči skvěle vytlačila hostující rozehrávku do středního pásma. Tohle zatím domácím stačí.

Oddechový čas pro hosty.

58:18
    SKA Petrohrad bude od této chvíle hrát bez brankáře!

58:32
    Nebude to zakázané uvolnění, jelikož jeden z domácích hráčů se dokázal dostat přes obránce a byl u puku první.

59:01
    Poslední minuta třetí třetiny.

59:11
    Petrohrad drží útočné pásmo, domácí nedokáží puk vyhodit mimo nebezpečí. To se posléze daří, ale branka do odkryté klece to není.

59:26
    Petrohrad musí střílet, ale zatím pouze jenom kombinuje, což nestačí.

59:47
    Ani tato střela nekončí vyrovnávací brankou, Soči je blízko k dnešnímu vítězství.

Je dobojováno! HK Soči si v dnešním zápase připisuje cenný skalp lídra z Petrohradu! Domácí tým po vyrovnané bitvě porazil SKA těsně 2:1 a do tabulky si připisuje velmi důležité body pro případný boj o play-off. O vítězství Soči rozhodnul pět minut před koncem Ivan Laričev. Pro hosty z Petrohradu je tato porážka v řádné hrací době druhá v sezóně.

Adam Polášek (SOC) 0+0, 3 střely, čas na ledě 22:08

To bude z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný víkend a u dalšího hokejového přenosu zase někdy napočtenou. (19:55:28)

Jan Mládek

Branky a nahrávky: 28. Chlopotov, 55. Laričev (Chochlov, Padakin) – 31. Kovalčuk (Vojnov, Dacjuk)

Rozhodčí: Gašilov, Gofman – Michel, Golovljov

Diváci: 7 917