Sprint mužů, 10 km, Hochfilzen | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | Sprint žen, 7,5 km, Hochfilzen | Vítěz: D. Domračevová (BLR) (kon.) |
Kombinace žen, 1. kolo, St. Moritz | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Kombinace žen, 2. kolo, St. Moritz | (zruš.) |
Ženy 500 metrů, Salt Lake City | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) | | | Hromadný start žen, semifinále, Salt Lake City | (kon.) |
Kvalifikace ZOH (muži): Česko - Čína | 10:7 (kon.) | | | Kvalifikace ZOH (ženy): Itálie - Česko | 9:7 (kon.) |
Kvalifikace ZOH (muži): Česko - Itálie | 6:10 (kon.) |
konec
SP - sprint žen, 7,5 km, Hochfilzen
Vítěz: D. Domračevová (BLR)
Petr Sumbal
Pořadí v cíli
1. Darja Domračevová (BLR) 22:40,2 (0)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +22,1 (1)
3. Dorothea Wiererová (ITA) +30,6 (1)
4. Vita Semerenková (UKR) +35,2 (0)
5. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +47,5 (0)
6. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +49,5 (2)
7. Anais Bescondová (FRA) +53,0 (1)
8. Franziska Hildebrandová (GER) +56,0 (1)
9. Světlana Mironovová (RUS) +57,3 (1)
10. Célia Aymonierová (FRA) +58,7 (2)
11. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:02,1 (1)
12. Hilde Fenneová (NOR) +1:04,3 (2)
13. Marte Olsbuová (NOR) +1:04,4 (1)
14. Lisa Vittozziová (ITA) 1:05,7 (1)
15. Synnøve Solemdalová (NOR) +1:08,3 (1)
...
19. Veronika Vítková (CZE) +1:14,3 (1)
41. Markéta Davidová (CZE) +2:00,0 (3)
61. Jessica Jislová (CZE) +2:43,3 (1)
62. Eva Puskarčíková (CZE) +2:46,2 (3)
69. Lucie Charvátová +2:57,9 (4)
84. Veronika Zvařičová (CZE) +3:30,3 (1)
Pořadí po 2. střelbě
1. Darja Domračevová (BLR) 15:48,8
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +15,5
3. Dorothea Wiererová (ITA) +18,5
4. Vita Semerenková (UKR) +20,2
5. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +30,3
6. Světlana Mironovová (RUS) +40,0
7. Synnøve Solemdalová (NOR) +44,6
8. Tatjana Akimovová (RUS) +44,7
...
18. Veronika Vítková (CZE) +1:00,1
50. Markéta Davidová (CZE) +1:47,2
56. Jessica Jislová (CZE) +1:56,2
69. Lucie Charvátová (CZE) +2:18,8
73. Eva Puskarčíková (CZE) +2:25,9
81. Veronika Zvařičová (CZE) +2:34,8
Pořadí po 1. střelbě
1. Célia Aymonierová (FRA) 7:44,5
2. Světlana Mironovová (RUS) +0,5
3. Maren Hammerschmidtová (GER) +2,4
4. Darja Domračevová (BLR) +2,6
5. Megan Bankesová (CAN) +6,4
6. Tatjana Akimovová (RUS) +7,0
7. Valj Semerenková (UKR) +7,1
8. Katharina Innerhoferová (AUT) +10,0
...
26. Lucie Charvátová (CZE) +28,9
42. Veronika Vítková (CZE) +44,7
51. Veronika Zvařičová (CZE) +50,4
55. Eva Puskarčíková (CZE) +56,2
72. Markéta Davidová (CZE)
79. Jessica Jislová (CZE)
Startovní listina
1. Anaïs Chevalierová (FRA)
2. Emma Lunderová (CAN)
3. Jessica Jislová (CZE)
4. Monika Hojniszová (POL)
5. Anastasija Merkušinová (UKR)
6. Olga Podčufarovová (RUS)
7. Anastasija Ničiporenková (MDA)
8. Katharina Innerhoferová (AUT)
9. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
10. Darja Jurkevičová (BLR)
11. Emma Nilssonová (SWE)
12. Stefani Popovová (BUL)
13. Laura Toivanenová (FIN)
14. Karolin Horchlerová (GER)
15. Emily Dreissigackerová (USA)
16. Elisa Gasparinová (SUI)
17. Terezia Poliaková (SVK)
18. Alexia Runggaldierová (ITA)
19. Jekatěrina Avvakumovová (KOR)
20. Baiba Bendiková (LAT)
21. Tatjana Akimovová (RUS)
22. Eva Puskarčíková (CZE)
23. Mona Brorssonová (SWE)
24. Emilija Jordanovová (BUL)
25. Ivona Fialková (SVK)
26. Johanna Talihärmová (EST)
27. Krystyna Guziková (POL)
28. Denise Herrmannová (GER)
29. Christina Riederová (AUT)
30. Ťia-lin Tchang (CHN)
31. Franziska Hildebrandová (GER)
32. Iryna Krjuková (BLR)
33. Susan Dunkleeová (USA)
34. Luminița Pișcoranová (ROU)
35. Veronika Vítková (CZE)
36. Marie Dorinová Habertová (FRA)
37. Tiril Eckhoffová (NOR)
38. Fujuko Tačizakiová (JPN)
39. Diana Rasimovičiuteová (LTU)
40. Urška Pojeová (SLO)
41. Irina Starychová (RUS)
42. Olga Poltoraninová (KAZ)
43. Lena Häckiová (SUI)
44. Julia Ransomová (CAN)
45. Venla Lehtonenová (FIN)
46. Olena Pidhrušná (UKR)
47. Regina Ojaová (EST)
48. Dorothea Wiererová (ITA)
49. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL)
50. Dunja Zdoucová (AUT)
51. Synnøve Solemdalová (NOR)
52. Laura Dahlmeierová (GER)
53. Mari Laukkanenová (FIN)
54. Darja Kliminová (KAZ)
55. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
56. Anna Magnussonová (SWE)
57. Veronika Zvařincová (CZE)
58. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
59. Lisa Vittozziová (ITA)
60. Maren Hammerschmidtová (GER)
61. Valj Semerenková (UKR)
62. Desislava Stojanovová (BUL)
63. Rosanna Crawfordová (CAN)
64. Jen Čang (CHN)
65. Marte Olsbuová (NOR)
66. Justine Braisazová (FRA)
67. Selina Gasparinová (SUI)
68. Clare Eganová (USA)
69. Anastasia Kuzminová (SVK)
70. Markéta Davidová (CZE)
71. Darja Domračevová (BLR)
72. Éva Tófalviová (ROU)
73. Anna Frolinová (KOR)
74. Natalija Paulauskaiteová (LTU)
75. Galina Višněvská (KAZ)
76. Julija Džimová (UKR)
77. Amanda Lightfootová (GBR)
78. Anais Bescondová (FRA)
79. Naděžda Skardinová (BLR)
80. Vita Semerenková (UKR)
81. Hanna Öbergová (SWE)
82. Emőke Szőcsová (HUN)
83. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
84. Hilde Fenneová (NOR)
85. Anja Erženová (SLO)
86. Sari Furujová (JPN)
87. Irina Varviněcová (UKR)
88. Linn Perssonová (SWE)
89. Světlana Mironovová (RUS)
90. Federica Sanfilippová (ITA)
91. Nadzeja Pisaravová (BLR)
92. Magdalena Gwizdońová (POL)
93. Irene Cadurischová (SUI)
94. Lucie Charvátová (CZE)
95. Rina Mituhašiová (JPN)
96. Megan Bankesová (CAN)
97. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
98. Či-hi Mun (KOR)
99. Natalja Kočerginová (LTU)
100. Vanessa Hinzová (GER)
101. Tuuli Tomingasová (EST)
102. Célia Aymonierová (FRA)
103. Alina Rajkovová (KAZ)
104. Paulina Fialková (SVK)
1. Darja Domračevová (BLR) 22:40,2 (0)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +22,1 (1)
3. Dorothea Wiererová (ITA) +30,6 (1)
4. Vita Semerenková (UKR) +35,2 (0)
5. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +47,5 (0)
6. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +49,5 (2)
7. Anais Bescondová (FRA) +53,0 (1)
8. Franziska Hildebrandová (GER) +56,0 (1)
9. Světlana Mironovová (RUS) +57,3 (1)
10. Célia Aymonierová (FRA) +58,7 (2)
11. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:02,1 (1)
12. Hilde Fenneová (NOR) +1:04,3 (2)
13. Marte Olsbuová (NOR) +1:04,4 (1)
14. Lisa Vittozziová (ITA) 1:05,7 (1)
15. Synnøve Solemdalová (NOR) +1:08,3 (1)
...
19. Veronika Vítková (CZE) +1:14,3 (1)
41. Markéta Davidová (CZE) +2:00,0 (3)
61. Jessica Jislová (CZE) +2:43,3 (1)
62. Eva Puskarčíková (CZE) +2:46,2 (3)
69. Lucie Charvátová +2:57,9 (4)
84. Veronika Zvařičová (CZE) +3:30,3 (1)
Pořadí po 2. střelbě
1. Darja Domračevová (BLR) 15:48,8
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +15,5
3. Dorothea Wiererová (ITA) +18,5
4. Vita Semerenková (UKR) +20,2
5. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +30,3
6. Světlana Mironovová (RUS) +40,0
7. Synnøve Solemdalová (NOR) +44,6
8. Tatjana Akimovová (RUS) +44,7
...
18. Veronika Vítková (CZE) +1:00,1
50. Markéta Davidová (CZE) +1:47,2
56. Jessica Jislová (CZE) +1:56,2
69. Lucie Charvátová (CZE) +2:18,8
73. Eva Puskarčíková (CZE) +2:25,9
81. Veronika Zvařičová (CZE) +2:34,8
Pořadí po 1. střelbě
1. Célia Aymonierová (FRA) 7:44,5
2. Světlana Mironovová (RUS) +0,5
3. Maren Hammerschmidtová (GER) +2,4
4. Darja Domračevová (BLR) +2,6
5. Megan Bankesová (CAN) +6,4
6. Tatjana Akimovová (RUS) +7,0
7. Valj Semerenková (UKR) +7,1
8. Katharina Innerhoferová (AUT) +10,0
...
26. Lucie Charvátová (CZE) +28,9
42. Veronika Vítková (CZE) +44,7
51. Veronika Zvařičová (CZE) +50,4
55. Eva Puskarčíková (CZE) +56,2
72. Markéta Davidová (CZE)
79. Jessica Jislová (CZE)
Startovní listina
1. Anaïs Chevalierová (FRA)
2. Emma Lunderová (CAN)
3. Jessica Jislová (CZE)
4. Monika Hojniszová (POL)
5. Anastasija Merkušinová (UKR)
6. Olga Podčufarovová (RUS)
7. Anastasija Ničiporenková (MDA)
8. Katharina Innerhoferová (AUT)
9. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
10. Darja Jurkevičová (BLR)
11. Emma Nilssonová (SWE)
12. Stefani Popovová (BUL)
13. Laura Toivanenová (FIN)
14. Karolin Horchlerová (GER)
15. Emily Dreissigackerová (USA)
16. Elisa Gasparinová (SUI)
17. Terezia Poliaková (SVK)
18. Alexia Runggaldierová (ITA)
19. Jekatěrina Avvakumovová (KOR)
20. Baiba Bendiková (LAT)
21. Tatjana Akimovová (RUS)
22. Eva Puskarčíková (CZE)
23. Mona Brorssonová (SWE)
24. Emilija Jordanovová (BUL)
25. Ivona Fialková (SVK)
26. Johanna Talihärmová (EST)
27. Krystyna Guziková (POL)
28. Denise Herrmannová (GER)
29. Christina Riederová (AUT)
30. Ťia-lin Tchang (CHN)
31. Franziska Hildebrandová (GER)
32. Iryna Krjuková (BLR)
33. Susan Dunkleeová (USA)
34. Luminița Pișcoranová (ROU)
35. Veronika Vítková (CZE)
36. Marie Dorinová Habertová (FRA)
37. Tiril Eckhoffová (NOR)
38. Fujuko Tačizakiová (JPN)
39. Diana Rasimovičiuteová (LTU)
40. Urška Pojeová (SLO)
41. Irina Starychová (RUS)
42. Olga Poltoraninová (KAZ)
43. Lena Häckiová (SUI)
44. Julia Ransomová (CAN)
45. Venla Lehtonenová (FIN)
46. Olena Pidhrušná (UKR)
47. Regina Ojaová (EST)
48. Dorothea Wiererová (ITA)
49. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL)
50. Dunja Zdoucová (AUT)
51. Synnøve Solemdalová (NOR)
52. Laura Dahlmeierová (GER)
53. Mari Laukkanenová (FIN)
54. Darja Kliminová (KAZ)
55. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
56. Anna Magnussonová (SWE)
57. Veronika Zvařincová (CZE)
58. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
59. Lisa Vittozziová (ITA)
60. Maren Hammerschmidtová (GER)
61. Valj Semerenková (UKR)
62. Desislava Stojanovová (BUL)
63. Rosanna Crawfordová (CAN)
64. Jen Čang (CHN)
65. Marte Olsbuová (NOR)
66. Justine Braisazová (FRA)
67. Selina Gasparinová (SUI)
68. Clare Eganová (USA)
69. Anastasia Kuzminová (SVK)
70. Markéta Davidová (CZE)
71. Darja Domračevová (BLR)
72. Éva Tófalviová (ROU)
73. Anna Frolinová (KOR)
74. Natalija Paulauskaiteová (LTU)
75. Galina Višněvská (KAZ)
76. Julija Džimová (UKR)
77. Amanda Lightfootová (GBR)
78. Anais Bescondová (FRA)
79. Naděžda Skardinová (BLR)
80. Vita Semerenková (UKR)
81. Hanna Öbergová (SWE)
82. Emőke Szőcsová (HUN)
83. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
84. Hilde Fenneová (NOR)
85. Anja Erženová (SLO)
86. Sari Furujová (JPN)
87. Irina Varviněcová (UKR)
88. Linn Perssonová (SWE)
89. Světlana Mironovová (RUS)
90. Federica Sanfilippová (ITA)
91. Nadzeja Pisaravová (BLR)
92. Magdalena Gwizdońová (POL)
93. Irene Cadurischová (SUI)
94. Lucie Charvátová (CZE)
95. Rina Mituhašiová (JPN)
96. Megan Bankesová (CAN)
97. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
98. Či-hi Mun (KOR)
99. Natalja Kočerginová (LTU)
100. Vanessa Hinzová (GER)
101. Tuuli Tomingasová (EST)
102. Célia Aymonierová (FRA)
103. Alina Rajkovová (KAZ)
104. Paulina Fialková (SVK)
1. Darja Domračevová (BLR) 22:40,2 (0)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +22,1 (1)
3. Dorothea Wiererová (ITA) +30,6 (1)
4. Vita Semerenková (UKR) +35,2 (0)
5. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +47,5 (0)
6. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +49,5 (2)
7. Anais Bescondová (FRA) +53,0 (1)
8. Franziska Hildebrandová (GER) +56,0 (1)
9. Světlana Mironovová (RUS) +57,3 (1)
10. Célia Aymonierová (FRA) +58,7 (2)
11. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:02,1 (1)
12. Hilde Fenneová (NOR) +1:04,3 (2)
13. Marte Olsbuová (NOR) +1:04,4 (1)
14. Lisa Vittozziová (ITA) 1:05,7 (1)
15. Synnøve Solemdalová (NOR) +1:08,3 (1)
...
19. Veronika Vítková (CZE) +1:14,3 (1)
41. Markéta Davidová (CZE) +2:00,0 (3)
61. Jessica Jislová (CZE) +2:43,3 (1)
62. Eva Puskarčíková (CZE) +2:46,2 (3)
69. Lucie Charvátová +2:57,9 (4)
84. Veronika Zvařičová (CZE) +3:30,3 (1)
Z českých závodnic se nejlépe sprint povedl Veronice Vítkové, která udělala jen jednu chybu při střelbě vleže nakonec je klasifikovaná na 19. místě. Slušně také zaběhla mladá Markéta Davidová, která i přes tři chyby skončila na 41. místě. Další Češky už do stíhačky nepostoupily. Jislová, Puskarčíková, Charvátová ani Zvařičová se do nejlepší šedesátky nevešly.