Sprint mužů, 10 km, Hochfilzen | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | Sprint žen, 7,5 km, Hochfilzen | Vítěz: D. Domračevová (BLR) (kon.) |
Kombinace žen, 1. kolo, St. Moritz | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Kombinace žen, 2. kolo, St. Moritz | (zruš.) |
Ženy 500 metrů, Salt Lake City | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) | | | Hromadný start žen, semifinále, Salt Lake City | (kon.) |
Kvalifikace ZOH (muži): Česko - Čína | 10:7 (kon.) | | | Kvalifikace ZOH (ženy): Itálie - Česko | 9:7 (kon.) |
Kvalifikace ZOH (muži): Česko - Itálie | 6:10 (kon.) |
konec
SP - ženy 500 metrů, Salt Lake City
Vítěz: N. Kodairová (JPN)
Jan Vojkůvka
Pořadí Světového poháru po 6 závodech
1. Nao Kodairová (JPN) 600
2. Sang-hwa I (KOR) 430
3. Vanessa Hezogová (AUT) 335
4. Karolína Erbanová (CZE) 306
5. Angelina Golikovová (RUS) 295
6. Arisa Goová (JPN) 260
7. Marsha Hudeyová (CAN) 219
8. Olga Fatkulinová (RUS) 194
Konečné pořadí
1. Nao Kodairová (JPN) 36,50
2. Sang-hwa I (KOR) +0,21
3. Arisa Goová (JPN) +0,67
4. Karolína Erbanová (CZE) +0,70
5. Vanessa Herzogová (AUT) +1,02
6. Olga Fatkulinová (RUS) +1,02
7. Marsha Hudeyová (CAN) +1,03
8. Angelina Golikovová (RUS) +1,04
Startovní listina
1/10
Kaylin Irvineová (CAN)
Janine Smitová (NED)
2/10
Konami Sogaová (JPN)
Hjon-jong Kim (KOR)
3/10
Erina Kamijaová (JPN)
Chung Čang (CHN)
4/10
Ťing Jü (CHN)
Maki Cujiová (JPN)
5/10
Hege Bokková (NOR)
Heather McLeanová (CAN)
6/10
Olga Fatkulinová (RUS)
Min-sun Kim (KOR)
7/10
Marsha Hudeyová (CAN)
Brittany Boweová (USA)
8/10
Karolína Erbanová (CZE)
Arisa Goová (JPN)
9/10
Vanessa Herzogová (LAT)
Angelina Golikovová (RUS)
10/10
Nao Kodairová (JPN)
Sang-hwa I (KOR)
Průběžné pořadí disciplíny
1. Nao Kodairová (JPN) 500
2. Sang-hwa I (KOR) 350
3. Vanessa Herzogová (AUT) 285
4. Angelina Golikovová (RUS) 259
5. Karolína Erbanová (CZE) 246
6. Arisa Goová (JPN) 190
7. Marsha Hudeyová (CAN) 179
8. Brittany Boweová (USA) 151
1. Nao Kodairová (JPN) 600
2. Sang-hwa I (KOR) 430
3. Vanessa Hezogová (AUT) 335
4. Karolína Erbanová (CZE) 306
5. Angelina Golikovová (RUS) 295
6. Arisa Goová (JPN) 260
7. Marsha Hudeyová (CAN) 219
8. Olga Fatkulinová (RUS) 194
Konečné pořadí
1. Nao Kodairová (JPN) 36,50
2. Sang-hwa I (KOR) +0,21
3. Arisa Goová (JPN) +0,67
4. Karolína Erbanová (CZE) +0,70
5. Vanessa Herzogová (AUT) +1,02
6. Olga Fatkulinová (RUS) +1,02
7. Marsha Hudeyová (CAN) +1,03
8. Angelina Golikovová (RUS) +1,04
Startovní listina
1/10
Kaylin Irvineová (CAN)
Janine Smitová (NED)
2/10
Konami Sogaová (JPN)
Hjon-jong Kim (KOR)
3/10
Erina Kamijaová (JPN)
Chung Čang (CHN)
4/10
Ťing Jü (CHN)
Maki Cujiová (JPN)
5/10
Hege Bokková (NOR)
Heather McLeanová (CAN)
6/10
Olga Fatkulinová (RUS)
Min-sun Kim (KOR)
7/10
Marsha Hudeyová (CAN)
Brittany Boweová (USA)
8/10
Karolína Erbanová (CZE)
Arisa Goová (JPN)
9/10
Vanessa Herzogová (LAT)
Angelina Golikovová (RUS)
10/10
Nao Kodairová (JPN)
Sang-hwa I (KOR)
Průběžné pořadí disciplíny
1. Nao Kodairová (JPN) 500
2. Sang-hwa I (KOR) 350
3. Vanessa Herzogová (AUT) 285
4. Angelina Golikovová (RUS) 259
5. Karolína Erbanová (CZE) 246
6. Arisa Goová (JPN) 190
7. Marsha Hudeyová (CAN) 179
8. Brittany Boweová (USA) 151
1. Nao Kodairová (JPN) 600
2. Sang-hwa I (KOR) 430
3. Vanessa Hezogová (AUT) 335
4. Karolína Erbanová (CZE) 306
5. Angelina Golikovová (RUS) 295
6. Arisa Goová (JPN) 260
7. Marsha Hudeyová (CAN) 219
8. Olga Fatkulinová (RUS) 194
1. Nao Kodairová (JPN) 36,50
2. Sang-hwa I (KOR) +0,21
3. Arisa Goová (JPN) +0,67
4. Karolína Erbanová (CZE) +0,70
5. Vanessa Herzogová (AUT) +1,02
6. Olga Fatkulinová (RUS) +1,02
7. Marsha Hudeyová (CAN) +1,03
8. Angelina Golikovová (RUS) +1,04