Chabarovsk – Vladivostok 2:1 (kon.) | Čeljabinsk – Barys 4:0 (kon.) | Jekatěrinburg – Omsk 3:2 (kon.)
Magnitogorsk – Novosibirsk 3:2 (3:0 po s.n.) | Čerepovec – Viťaz 3:2 (po pr.) | Nižněkamsk – Dynamo Moskva 1:2 (kon.)
N.Novgorod – Jokerit 3:2 (kon.) | Minsk – Riga 1:3 (kon.) | Spartak Moskva – HC Slovan 8:2 (kon.)
HC Dinamo Minsk
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Dinamo Riga
Sobota 09.12.2017, 15:30 • Minsk Arena • KHL

47:39
    Minsk se ale připravuje o šanci dotáhnout dvoubrankovou ztrátu. Skille zasáhl soupeře čepelí do obličeje a už sedí za katrem. Protivníkovi navíc přivodil krvavé zranění, a bude tak muset pykat čtyři minuty. Přesilovka bude následovat po komerční přestávce.

40:43
    Šance pro domácí tým. Minsk čeká přesilovka. Zile si odsedí menší trest za podražení.

36:55
    Vůbec první přesilovka zápasu je tady a na trestnou jde domácí hráč. Howden si odsedí dvě minuty za sekání.

David Soumar

Branky a nahrávky: 59. Skille (Gragnani, Fontaine) – 6. Razgals (Zile, Batna), 31. Darzinš (Indrašis), 60. Indrašis

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Děnisov, Gragnani, Korobov, Chenkel, Lisovec, A. Volkov – Howden, Fontaine, Skille – Šarangovič, Kogalev, Linglet – An. Stěpanov, Kovyršin, Drozd – Karaban, Kitarov, Pavlovič.
    Dinamo Riga: Kalninš (Armalis) – Pujacs, Galvinš, Zile, Salmela, Ališauskas, Jerofejevs, Smirnovs – Darzinš, Indrašis, Žerděv – McMillan, Rihards Bukarts, Skvorcovs – Pavlovs, Bičevskis, E. Kulda – Razgals, Batna.

Rozhodčí: Ovčinikov, Spirin – Ponamarenko, Palei

Diváci: 14882