Benátky n/J – Motor ČB | 0:5 (kon.) | | | Prostějov – Havířov | 3:2 (po pr.) | | | Kadaň – Slavia | 3:2 (po pr.) |
Ústí n/L – K. Vary | 1:3 (kon.) | | | Vsetín – Přerov | 3:4 (kon.) | | | Třebíč – Kladno | 4:3 (po pr.) |
New Jersey – Columbus | 3:5 (kon.) | | | Washington – NY Rangers | 4:2 (kon.) | | | Nashville – Vegas | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Chicago – Buffalo | 3:2 (po pr.) | | | Anaheim – Minnesota | 2:3 (po pr.) | | | Detroit – St. Louis | 1:6 (kon.) |
Chabarovsk – Vladivostok | 2:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Barys | 4:0 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Omsk | 3:2 (kon.) |
Magnitogorsk – Novosibirsk | 3:2 (3:0 po s.n.) | | | Čerepovec – Viťaz | 3:2 (po pr.) | | | Nižněkamsk – Dynamo Moskva | 1:2 (kon.) |
N.Novgorod – Jokerit | 3:2 (kon.) | | | Minsk – Riga | 1:3 (kon.) | | | Spartak Moskva – HC Slovan | 8:2 (kon.) |
Šumperk – Val. Meziříčí | 8:1 (kon.) | | | Opava – SHK Hodonín | 1:11 (kon.) | | | Nymburk – Žďár n/S | 2:3 (po s.n.) |
Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice | 1:2 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Trutnov | 2:4 (kon.) | | | Most – Jablonec n/N | 0:5 (kont.) |
Písek – Tábor | 0:3 (kon.) | | | Bílina – Děčín | 3:6 (kon.) | | | Sokolov – Vrchlabí | 3:2 (kon.) |
David Servis – Kolín | 3:4 (kon.) | | | Pelhřimov – Klatovy | 4:6 (kon.) | | | Letňany – Kobra | 3:4 (kon.) |
Salzburg – Zlín | 4:1 (kon.) | | | Mountfield HK – Pardubice | 5:1 (kon.) | | | K. Vary – Jihlava | 3:0 (kon.) |
Sparta – Kladno | 3:6 (kon.) | | | HC Plzeň – Kometa Brno | 5:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Vítkovice | 3:5 (kon.) |
Liberec – Slavia | 2:3 (po pr.) |
Jihlava – Mladá Boleslav | 5:4 (po pr.) | | | Olomouc – Vítkovice | 5:7 (kon.) | | | Č. Budějovice – HC Litvínov | 2:1 (kon.) |
Zlín – Třinec | 3:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Slavia | 2:3 (1:3 po s.n.) | | | Pardubice – Sparta | 2:1 (2:0 po s.n.) |
PZ Kladno – Slavia | 6:2 (kon.) | | | HC Plzeň – HC Litvínov | 6:1 (kon.) | | | Třinec – HK MD Šumperk | 10:0 (kon.) |
Č. Budějovice – Sparta | 3:5 (kon.) | | | Mountfield HK – Přerov | 4:3 (kon.) | | | Vsetín – Technika Brno | 4:3 (po pr.) |
Mladá Boleslav – Havířov | 2:5 (kon.) | | | Vítkovice – Zlín | 2:1 (kon.) | | | Letňany – Žďár n/S | 5:1 (kon.) |
Pardubice – Jihlava | 4:5 (kon.) | | | Poruba – Warriors Brno | 1:2 (kon.) | | | Kladno – K. Vary | 1:4 (kon.) |
Čerti Ostrov – Trstěnice | 7:5 (kon.) | | | Černošice – Lev Benešov | 4:3 (kon.) | | | Telč – Humpolec | 4:0 (kon.) |
Cheb – Mar.Lázně | 13:3 (kon.) | | | Rosice – Kroměříž | 5:2 (kon.) | | | Břeclav – Uh.Ostroh | 2:4 (kon.) |
Uh. Hradiště – Boskovice | 6:4 (kon.) | | | Zbraslav – Kobra Praha B | 5:7 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Krnov | 5:6 (po pr.) |
Poruba "B" – H. Benešov | 17:3 (kon.) | | | Orlová – Nový Jičín B | 4:2 (kon.) | | | Frýdek-M. "B" – Studénka | 5:4 (po pr.) |
Příbram – Čáslav | 3:2 (kon.) | | | Králův Dvůr – Vlašim | 5:3 (kon.) | | | Strakonice – Č. Krumlov | 4:3 (po pr.) |
Milevsko – HC Vimperk | 3:2 (po pr.) | | | Veselí nLuž. – Tábor B | 4:1 (kon.) | | | Frýdlant – Gepardi Jablonec | 0:0 (odl.) |
HC Turnov – Č. Lípa | 6:5 (po pr.) | | | Vel. Meziříčí – Uh.Brod | 4:3 (po pr.) | | | Bohumín – Wolves Č. Těšín | 9:2 (kon.) |
Mělník – Kutná Hora | 7:0 (kon.) | | | Blansko – Uničov | 4:9 (kon.) | | | HC Domažlice – Kaznějov | 5:7 (kon.) |
Lomnice n/P – HC Varnsdorf | 7:2 (kon.) | | | Hvězda B – Žižkov Praha | 7:7 (kon.) | | | Neratovice – V.Popovice | 1:4 (kon.) |
Tachov – Chotíkov | 6:7 (0:1 po s.n.) | | | Třemošná – Klatovy | 5:6 (kon.) | | | HC TNP Praha – Hvězda Praha | 8:5 (kon.) |
SOHO Olomouc – Studénka Sledge | 2:3 (2:3 po s.n.) | | | SHK Mustangové – Zlín sledge | 1:3 (kon.) | | | Karlovy Vary – HC Sparta Praha Sledge | 2:5 (kon.) |
Litvínov – Č.Budějovice | 5:0 (kont.) |
Roudnice – Klášterec nO | 4:3 (kon.) | | | – HC Lovosice | 9:2 (kon.) |
konec
Torpedo Nižnij Novgorod
3:2
(1:1, 1:1, 1:0)
Jokerit Helsinky
56:11
|
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (2 min. – příliš mnoho hráčů).
|
|
53:20
|
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Masi Marjamäki – 2 min., sekání).
|
|
38:15
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Vladimir Galuzin – 2 min., hákování).
|
|
23:58
|
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Rasmus Rissanen – 2 min., hákování).
|
|
16:44
|
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Tommi Kivistö – 2 min., hákování).
|
|
13:42
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Geoffrey Kinrade – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
2. Stoljarov (Kinrade), 27. Mozer (Kinrade), 59. Grigorev (Kinrade) – 9. N Jensen (Pihlström, H. Ikonen), 40. Joensuu (N Jensen, Gilroy)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Torpedo Nižnij Novgorod:
S. Galimov (Lisutin) – Želdakov, Grigorev, Barancev, Kinrade, Kundrátek, Sergijenko, Šulenin, Gračov – Daugavinš, Garbutt, Dugin – Galuzin (A), Stoljarov (C), Paršin – Mozer, Urakov, I. Zacharčuk – Žukov, S. Kosticyn, M. Lazarev.
Náhradníci:
Trenér:
Jokerit Helsinky: Zapolski (Rämö) – Lepistö (A), Rissanen, Kivistö, Gilroy, J. Jensen, O. Lauridsen – N Jensen, Regin (C), H. Ikonen – Tolvanen, Norman, Joensuu – Jormakka, Wirtanen, Palola – Mäki, Marjamäki, Anttila – Pihlström.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Jokerit Helsinky: Zapolski (Rämö) – Lepistö (A), Rissanen, Kivistö, Gilroy, J. Jensen, O. Lauridsen – N Jensen, Regin (C), H. Ikonen – Tolvanen, Norman, Joensuu – Jormakka, Wirtanen, Palola – Mäki, Marjamäki, Anttila – Pihlström.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
LB