Benátky n/J – Motor ČB 0:5 (kon.) | Prostějov – Havířov 3:2 (po pr.) | Kadaň – Slavia 3:2 (po pr.)
Ústí n/L – K. Vary 1:3 (kon.) | Vsetín – Přerov 3:4 (kon.) | Třebíč – Kladno 4:3 (po pr.)
po prodl.
SK Trhači Kadaň
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
HC Slavia Praha
Sobota 09.12.2017, 17:00 • Zimní stadion Kadaň • WSM Liga • 30. kolo
Předzápasové kurzy: 4.29 5.0 1.53
Partner:
   
  Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a někdy zase u WSM ligy na počtěnou. (19:16:16)
   
  Prodloužení rozhodli Trhači již po dvaatřiceti sekundách zásluhou Jakuba Trefného a berou tak fantastické dva body. Slavia ze severu Čech odjíždí pouze s jedním bodem.
   
  Konec zápasu.
   
  60:32
  Kadaň právě vstřelila branku!
  Tak to bylo hodně laxní, ale účinné zakončení! JAKUB TREFNÝ se pomalu rozjel a takovou šmudlou poslal kotouč přímo mezi betony Dominika Frodla, Trhači vítězí. Bez asistence.
   
  60:32
  Jakub Trefný byl v úniku faulován a bude mít šanci rozhodnout utkání v trestném střílení!
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  I třetí perioda byla vyrovnaná, a tak se bude muset rozhodnout v nastaveném čase. Kadaň poslal do vedení Nicolas Hlava, hosté ale během minuty odpověděli Lukášem Krejčíkem. Utkání tak jde do prodloužení.

  Střely na branku: 29:43
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:34
  Lukáš Krejčík v nejspíše poslední šanci třetí třetiny zakončoval po přihrávce z pravého kruhu. Dominika Pavláta pokusem na přední tyč ovšem nepřekonal.
   
  58:54
  Opět zaúřadovaly betony Dominika Pavláta, Jakub Chrpa následně obloukem vyhodil kotouč až za branku pražského celku.
   
  58:37
  Dominik Pavlát vyrazil střelecký pokus od modré čáry a i dorážku Marka Račuka, čímž udržel naději Kadaně na body v tomto utkání!
   
  57:56
  Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Robert Černý – 2 min., hákování).
   
  57:45
  Nahození od pravého mantinelu před branku se pokoušel tečovat za záda Dominika Pavláta aktivní Martin Kadlec. Ten ovšem neuspěl ani nyní.
   
  56:56
  V posledních minutách aktivnější Kadaň nahodila na branku, jmenovitě to byl Roman Chlouba, jenž vybojoval vhazování po levici Dominika Frodla.
   
  55:24
  Martin Kadlec dostal přihrávku do jízdy a unikal sám na Pavláta. Rozhodl se pro bekhendovou kličku, kterou kadaňský brankář famózně lapil!
   
  54:45
  Hra je nyní o něco opatrnější. Do konce utkání zbývá pět minut a další branka by hodně napověděla o vítězi dnešního utkání.
   
  53:22
  Robert Černý rozehrával kotouč na Vojtěcha Krejčiříka, jenž se pokoušel projít do zakončení. Mezi dvojicí bránících hráč ovšem cesta nevedla.
   
  52:21
  Slavia právě vstřelila branku!
  A opět je vyrovnáno! Slavia se dostala do pásma a od modré čáry poslali na branku nahazovaný kotouč. Těsně před Pavlátem tečoval LUKÁŠ KREJČÍK, kterému se šťastně povedlo srovnat. Asistence: Jaroslav Kasík a Václav Jankovský.
   
  52:05
  Lukáš Blaha následně vjel do pásma a zakončoval. Jeho pokus ovšem skončil pouze na chráničích připraveného bránícího hráče.

  David Panuška

  Branky a nahrávky: 39. Blaha (Hejcman, Havlíček), 52. Hlava (Chlouba, Chrpa), 61. Trefný (TS) – 35. Nedvídek (Z. Doležal, Ryzák), 53. L. Krejčík (Kasík, Jankovský)


  SK Trhači Kadaň: Pavlát (Tadeáš Dvořák) – Trefný, R. Černý, Blaha, Šefl, Kadeřávek, Szathmáry – Krejčiřík, Kůs, Hlava – Chrpa, Chlouba, J. Müller – Wágner, Rindoš, O. Procházka – Havlíček, Hejcman, Šťovíček.
  HC Slavia Praha: Frodl (Polívka) – Barák, Pohl, Kasík, A. Růžička, Ryzák, Kolařík, Šmíd – Z. Doležal, Račuk, Nedvídek – Jankovský, Šafránek, L. Krejčík – M. Kadlec, Šagát, Krliš – M. Ondráček, Kubica.

  Rozhodčí: Škrobák, Kostourek – Belko, Kokrment.

  Diváci: 412