Ostrava – Chodov 7:11 (kon.) | Liberec – Florbal Ústí 9:5 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 5:6 (po pr.)
Otrokovice – Mladá Boleslav 6:2 (kon.)
FBC Liberec
9:5 (2:3, 2:0, 5:2)
Florbal Ústí
Sobota 09.12.2017, 18:00 • Home Credit Aréna Liberec • Livesport Superliga • 16. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (19:55:41)

Sledovali jsme utkání mezi Libercem a Ústí nad Labem, které končí výhrou domácího celku 9:5, když v třetí třetině vstřelili 5 branek a Ústí pouze dvě.Za domácí válela dvojice Kořínek, Kopecký. Za hosty se výborně prezentovali Krbec s Kolstrunkem, který dokázal vstřelit čtyři branky. Liberec zůstává na devátém místě, Ústí nad Labem je stále poslední.

59:36
    Liberec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAN ŠOLTYS, který pečetí výhru Liberce do prázdné brány. Asistence: Vít Vaníček.

59:07
    Ústí to zkouší v šesti hráčích v poli.

59:00
    Vaníček si připsal nádherný zákrok proti střele Kolstrunka.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:52
    Duo Kopecký, Kořínek opět motala hlavy ústeckým florbalistům, jenže tentokrát byl hostující brankář úspěšný.

57:04
    Domácí v plném počtu.Liberec se bez problémů ubránil a je blízko třem bodům.

56:14
    Ústí se nedaří kombinace a sen o vyrovnání se začíná rozplývat.

55:59
    Radek Valeš dokázal poslat míček až k brankáři Weissgarberovi, který okamžitě přihrává na Horáka.

55:04
    Vyloučení v týmu FBC Liberec (Petr Salát – 2 minuty, Nesportovní chování).

54:11
    Liberec si přihrává na své polovině hřiště a snaží se uklidnit situaci.

53:51
    Útočným faulem se prezentoval domácí Marek, který sekl Taubera.

53:31
    Ústí ještě cítí šanci a žene se do útoku. Tři góly za sedm minut jsou ve florbale hratelné.

52:42
    Ve třetí třetině se nám opět utrhnul pytel s góly. Snad se jich ještě pár dočkáme.

51:55
    Kolstrunk s Krbcem zapisují další kanadské body na potvrzují nálepku skvělých talentů.

50:19
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je JAKUB KOLSTRUNK, který střílí svou čtvrtou branku v utkání a snižuje stav utkání na 8:5! Asistence: Mikuláš Krbec.

49:58
    Autorem branky je MIKULÁŠ KRBEC, který využívá přesilovou hru a snižuje stav utkání na 8:4! Asistence: Jiří Horák.

Týna Zíková

Ondřej Klos

Branky a nahrávky: 4. Kořínek (Kopecký), 19. Salát (Kořínek), 21. Marek (Strobach), 29. Strobach (Hrůza), 46. Valeš (Ferdan), 47. Kořínek (Kopecký), 49. Kopecký (Bitman), 50. Marek (Vaníček), 60. Šoltys (Vaníček) – 15. Kolstrunk (Krbec), 18. Kolstrunk (Täuber), 19. Kolstrunk (Krbec), 50. Krbec (J. Horák), 51. Kolstrunk (Krbec)

FBC Liberec: Vaníček (Janota) – Klucho, Bitman, Strobach – Kopecký, Procházka, Valeš – Salát, Hůza, Marek – Ferdan, Šoltys, Böhm – Kořínek, Hiadlovský, Hrůza – Balatka, Kroupa.
    Florbal Ústí: Weissgarber (Fibiger) – Semerád, Täuber, J. Horák, Stibor, Kühnel – Kužel, Kolstrunk, Vavruška – Josef Novák, Kopecký, Vl. Štorek – Fuchsig, Täuber, Krbec – Šafařovský.

Rozhodčí: Müller Jiří, Novosad Matouš