Ostrava – Chodov 7:11 (kon.) | Liberec – Florbal Ústí 9:5 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 5:6 (po pr.)
Otrokovice – Mladá Boleslav 6:2 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
6:2 (1:1, 3:1, 2:0)
Předvýběr.CZ Florbal MB
Sobota 09.12.2017, 18:00Livesport Superliga • 16. kolo

To je ode mě vše, na shledanou. (19:58:40)

Zásahy brankářů: 21:12
    Vyloučení: 0:2

A je to tady! Cenné vítězství Otrokovic, které přerušilo pěti zápasovou šňůru neporazitelnosti Mladé Boleslavi. A navíc také po hodně dlouhé době vítězství Otrokovic nad tímto soupeřem. Poslední utkání, kdy dokázaly Otrokovice porazit Mladou Boleslav, se datuje do roku 2008 a to ještě po prodloužení.

59:14
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Domácí slaví další branku do odkryté branky, kterou střílí MARTIN SZWEDA. Asistence: Radovan Michaljovič.

59:10
    V poslední minutě šance hostů, ale Tadeáš Chroust míří nad branku.

58:20
    Panteři mohli skórovat do prázdné branky, ale přes celé hřiště nezamířil míček do branky.

57:51
    Hosté to zkouší v šesti...

57:50
    Oddechový čas pro hosty.

55:00
    Domácí celek hodně drží svými zákroky taky brankář Michajlovič, který opět zmařil další pokus hostů.

51:14
    Domácí chybovali ve svých obranných řadách, snižující branka se však nekoná.

47:26
    Po delší odmlce byli v akci i hosté, ale Curney nemířil přesně.

46:12
    Sovják byl v další velké příležitosti, kdy po přihrávce od Zapletala umístil míček mimo branku.

43:55
    Autorem branky je TOMÁŠ SOVJÁK. Asistence: Lukáš Pešat.

41:50
    Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Jakub Gruber – 2 minuty, Hrubost).

40:01

Po druhé třetině jsou na tom lépe domácí, kteří překvapivě vedou 4:2 a jsou na dobré cestě za cenným vítězstvím.

40:00

39:15
    Šanci měl Jurčík, ale ten neuspěl a skóre se nemění.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 12. Jurčík (Kittel), 24. Pešat (Švajný), 28. Zapletal (Sovják), 37. Petřík (Zapletal), 44. Sovják (Pešat), 60. Szweda (Michaljovič) – 13. Zakonov (Krajcigr), 21. Novotný (Natov)

PSG Panthers Otrokovice: Malina (Michaljovič) – Ťopek, Szweda, Kostka, Mich. Nagy, Švajný – Sovják, Jurčík, Zapletal – Pešat, Kittel, Vykopal – Petřík, Čevela.
    Předvýběr.CZ Florbal MB: Rytych (Bauer) – Novák, Kološ, Řehoř, Jelínek, Zakonov, Krzyžanek – Novotný, Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust – Bína, Rožnovják, Gruber – Curney, Krajcigr, Natov.

Rozhodčí: Kamil Sojka a Tomáš Sojka