SOHO Olomouc – Studénka Sledge 2:3 (2:3 po s.n.) | SHK Mustangové – SHK Zlín 1:3 (kon.) | Karlovy Vary – Sparta sledge 2:5 (kon.)
Litvínov – Č.Budějovice 5:0 (kont.)
konec
SKV Sharks Karlovy Vary
2:5 (0:1, 0:1, 2:3)
HC Sparta Praha (para)
Sobota 09.12.2017, 18:00 • Zimní stadion Ostrov • Česká para hokejová liga • 9. kolo
Partner:
   
  Brankově bohatá třetí třetina ukončila zápas, ve kterém hosté z Prahy od poslední minuty první části vedli a nedovolili už domácím vyrovnat, natož otočit stav. Po výsledku 2:5 si Sparta odváží tři body, poráží Karlovy Vary i podruhé v sezóně a upevňují si před nimi třetí příčku. Z Ostrova se loučíme a přejeme pěkný zbytek soboty! (19:51:51)
   
  Konec zápasu.
   
  44:47
  Sparta právě vstřelila branku!
  Hosté přece jenom skóre zaokrouhlují! Zakončení JANA FROLÍKA z mezikruží se dokutálelo přes Machovu postavu za brankovou čáru. Asistence: jiří Krupička.
   
  44:36
  J. Krupička se důrazně prosazoval přes obranu domácích, ale pátou branku nepřidal.
   
  43:51
  Jedna z posledních šancí domácích něco se zápasem udělat skončila mimo tři sparťanské tyče. Geier měl mezi kruhy čas po chybné rozehrávce hostů z rohu.
   
  42:41
  Sharks se oklepali a na moment zaútočili. Nicméně jejich snaha neměla dlouhého trvání a vzápětí se na druhé straně od Machových sání opět nebezpečně odrážel puk po nahození od modré čáry.
   
  41:53
  Sparta je v tlaku! Ale Z. Krupička neprostřelil houštinu před Machem.
   
  41:12
  Po buly před Machem si sjel Zapletal do ideální střelecké pozice, ale i tentokrát to bylo nad.
   
  40:46
  Zapletal na modré čáře zachytil puk včas, poslal jej směrem k Machovi a J. Krupička cestou efektně tečoval. Bohužel pro hosty nad branku.
   
  40:06
  Zapletal si počkal, až spoluhráči vyčistí pásmo, a od modré čáry těsně přestřelil.
   
  39:28
  Wágner neudržel pásmo a hned trojice protihráčů se přes něj hnala do přečíslení, to ale zastavil ofsajd.
   
  39:03
  Po buly střílel opět Geier, mimo.
   
  38:11
  Světový moment z obou stran! Geier opět ujel přes pomalejšího Zapletala, snažil se zmást Vápenku prohazování puku pod sáněmi, ale padající brankáře Sparty škrtl puk letící do branky a vytěsnil ho mimo! Nejhezčí okamžik zápasu.
   
  37:48
  Sparta právě vstřelila branku!
  Hosté se brání útokem a daří se jim! JIŘÍ RAUL si po pravém křídle nabruslil blíže k Machovi a krásně do kříže zavěsil bleskovou odpověď na karlovarské snížení. Asistence: Jan Zapletal.
   
  37:15
  Žraloci právě vstřelili branku!
  Utkání znovu dramatizuje MICHAL GEIER, který obdržel od mantinelu přihrávku mezi kruhy a měl opravdu luxusní čas rozmyslet si střelu do odkrytého rohu Vápenkovy branky. Asistence: Jiří Berger.
   
  36:56
  Raul ujížděl na branku sám! Nejedlý byl za záda útočníka Sparty, ale ten vystřelil po ledě do Machových betonů. Následná strkanice v brankovišti se obešla bez gólu i trestů.
   
  36:41
  Hosté v plném počtu.
   
  36:27
  A další osvobození Sparty, která oslabení hraje velmi dobře.

  Jan Chlubna

  Branky a nahrávky: 33. Berger (Wágner), 38. Geier (Berger) – 15. Z.Krupička, 18. Z.Krupička (J.Krupička), 35. Raul (Z.Krupička), 38. Raul (Zapletal), 45. Frolík (J.Krupička)


  SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Berger, Wágner, Nejedlý, Michalčín, Haas, Geier, Kovářík, Karafiát
  HC Sparta Praha (para): Vápenka – Z. Krupička, Raul, Zapletal, J. Krupička, Novotný, Frolík, Pšenčík, Nachtigalová, Trefný, Ohar

  Rozhodčí: Stránský, Miško