Boston – NY Islanders 3:1 (kon.) | Tampa – Winnipeg 4:3 (po pr.) | NY Rangers – New Jersey 5:2 (kon.)
Pittsburgh – Toronto 3:4 (kon.) | Columbus – Arizona 1:0 (kon.) | Florida – Colorado 3:7 (kon.)
Montreal – Edmonton 2:6 (kon.) | Dallas – Vegas 3:5 (kon.) | San Jose – Ottawa 5:0 (kon.)
Calgary – Vancouver 4:2 (kon.) | Los Angeles – Carolina 3:2 (po pr.)
New York Rangers
5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
New Jersey Devils
Neděle 10.12.2017, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Ode mě je to pro dnešek vše, těším se na Vás zase příště. Hezký zbytek nedělního rána. (03:48:24)

3. Jesper Fast (všichni Rangers)

Skončilo nám utkání mezi New Yorkem Rangers a New Jersey Devils. Po delší době utkání těchto dvou rivalů skončilo jednoznačnějším výsledkem. Domácí se ujali v první třetině vedení zásluhou Veseyho. Ve druhé periodě nejprve zvýšil Fast, o pár minut později snížil Severson, ale pak vrátil dvougólové vedení domácím Zuccarello. Stejný hráč se trefil i ve třetí třetině. Za hosty na 4:2 snižoval Wood, ale konečný výsledek dal tomuto mači Kevin Hayes. Rangers teda porazili Devils 5:2.

59:28
    Wood byl ještě tvrdě zastaven Marcem Staalem a neprošel teda do útočné třetiny.

59:00
    Probíhá poslední minuta dnešního utkání.

58:40
    Lovejoyova střela byla sražena do sítě nad bránou.

58:23
    Třetí třetina se už jen dohrává ve středním pásmu.

57:23
    Druhá lajna Rangers hraje dnes ve velké pohodě. Ukázali také několik velmi pěkných akcí, které lahodí oku hokejového fanouška.

56:35
    Lovejoy nahazoval kotouč před bránu. Lundqvist si s jeho pokusem nadvakrát poradil.

55:31
    Kreider nabízel svou přihrávku Desharnaisovi před bránu. Maličký útočník Rangers byl zablokován.

55:05
    Špatný přechod do útoku zapříčinil ofsajd hostujícího týmu.

54:40
    Vesey protečoval puk do útočného pásma a jel střídat.

53:29
    Grabner se objevil sám před Kinkaidem. V naprosto ideální pozici ale rakouský útočník selhal a nechal vyniknout brankáře Devils.
    51:59 Kevin HAYES - 5:2

51:59
    Rangers právě vstřelili branku!
    S New Jersey to dnes už nevypadá moc dobře. Rick Nash obral o kotouč chybujícího Vatanena a následně dokázal i s kusem štěstí přihrát puk KEVINU HAYESOVI před bránu. Hayes zakončil bekhendem přesně pod horní tyč. Kinkaid neměl nárok zasáhnout. Asistence: Rick Nash.

51:33
    Butcher chtěl ještě vyšperkovat celou situaci a snažil se přihrát Brattovi před odkrytou bránu. Útočníkovi s číslem 63 ale trvalo než si puk připravil a domácí jej stačili dobruslit.

50:46
    Domácí se zatím velmi dobře brání a nepouštějí moc svého soupeře až k bráně Lundqvista.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 7. Vesey (Carey, Nieves), 30. Fast (Rick Nash), 37. Zuccarello, 47. Zuccarello (J. T. Miller, McDonagh), 52. K. Hayes (Rick Nash) – 34. Severson (Coleman, Noesen), 47. Wood (Zacha, Butcher)

New York Rangers: H. Lundqvist (Pavelec) – Holden, McDonagh (C), Shattenkirk, Skjei, Br. Smith, M. Staal (A) – Bučněvič, Desharnais, Kreider – Rick Nash (A), K. Hayes, Vesey – Zuccarello, J. T. Miller, Grabner – Fast, Nieves, Carey.
    New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – A. Greene (C), Vatanen, Severson, J. Moore, Butcher, Lovejoy – Bratt, Hischier, Hall (A) – Ma. Johansson, Zajac (A), Noesen – Coleman, Gibbons, J. Hayes – Boyle, Wood, Zacha.

Rozhodčí: Lee, L´Ecuyer – Miller, Murchison