Boston – NY Islanders 3:1 (kon.) | Tampa – Winnipeg 4:3 (po pr.) | NY Rangers – New Jersey 5:2 (kon.)
Pittsburgh – Toronto 3:4 (kon.) | Columbus – Arizona 1:0 (kon.) | Florida – Colorado 3:7 (kon.)
Montreal – Edmonton 2:6 (kon.) | Dallas – Vegas 3:5 (kon.) | San Jose – Ottawa 5:0 (kon.)
Calgary – Vancouver 4:2 (kon.) | Los Angeles – Carolina 3:2 (po pr.)
Los Angeles Kings
3:2 (0:0, 2:0, 0:2 - 1:0)
Carolina Hurricanes
Neděle 10.12.2017, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Ve druhé třetině se domácí celek dostal do dvoubrankového vedení. Ve třetí třetině dominovala Carolina, která také dokázala vyrovnat. Zápas za stavu 2:2 dospěl do prodloužení. V nastaveném čase byla jednoznačně lepší Carolina, ale v poslední minutě vstřelili domácí rozhodující branku. (07:17:34)

Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto, na nájezdy nedojde. Akci začal brankář Jonathan Quick, který rozehrál na Muzzina. Ten přenechal puk TANNERU PEARSONOVI. Domácí hráč přes obránce vystřelil, puk hodně nešikovně vyrazil hostující gólman jen před sebe a Pearson uspěl z dorážky. Asistence: Jake Muzzin a Jonathan Quick.

64:00
    Probíhá poslední minuta nastaveného času.

63:22
    Jaccob Slavin má puk za brankou, čeká na vystřídání spoluhráčů.

63:02
    Alec Martinez vypálil a jeho pokus tečoval obránce mimo branku.

62:55
    Z horní hranice kruhu nyní neuspěl Trevor Lewis.

62:20
    Carolina Hurricanes v prodloužení dominuje, domácí se nemohou dostat stabilněji z pásma.

61:52
    Z bezprostřední blízkosti minul Victor Rask branku.

61:04
    Sebastian Aho se propracoval do střelecké pozice, jeho ránu vyrazil rukavicí brankář domácího celku.

60:45
    Teuvo Teräväinen vypálil a jeho pokus kryje brankář Jonathan Quick.

60:01

Carolina dominovala ve třetí třetině, vstřelila dvě branky, díky čemuž je vyrovnáno, a tak uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:37
    Mnoho šancí nyní k vidění není, uvidíme prodloužení.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 27. Toffoli (Kopitar, Pearson), 30. Kopitar (Toffoli, Folin), 65. Pearson (Muzzin, Quick) – 54. V. Rask (T. Teräväinen), 58. E. Lindholm (D. Ryan, B. McGinn)

Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Muzzin, Doughty, MacDermid, Martinez, Forbort, Folin – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Pearson, N. Shore, Toffoli – Gáborík, Kempe, Lewis – J. Jokinen, T. Mitchell, Brodzinski.
    Carolina Hurricanes: Darling (C. Ward) – Slavin, Pesce, H. Fleury, Faulk, Hanifin, T. van Riemsdyk – Skinner, J. Staal, Williams – Aho, D. Ryan, T. Teräväinen – B. McGinn, V. Rask, E. Lindholm – Nordström, Krüger, Jooris.

Rozhodčí: McIsaac, O'Rourke – Gibbons, Heyer

Diváci: 18 230