Washington – Colorado 5:2 (kon.) | New Jersey – Los Angeles 5:1 (kon.) | Philadelphia – Toronto 4:2 (kon.)
Columbus – Edmonton 2:7 (kon.) | Buffalo – Ottawa 3:2 (kon.) | St. Louis – Tampa 0:3 (kon.)
Minnesota – Calgary 2:1 (2:1 po s.n.) | Chicago – Florida 3:2 (po pr.) | Vegas – Carolina 2:3 (1:2 po s.n.)
Philadelphia Flyers
4:2 (1:1, 0:1, 3:0)
Toronto Maple Leafs
Středa 13.12.2017, 01:05 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

To je z mé strany již vše, u dalších hokejových přenosů na počtenou! (03:45:38)

3. James van Riemsdyk (TOR) 1+0

Do třetí třetiny sice hokejisté Toronta vstupovali s jednobrankovým náskokem, o ten ale kvůli vyrovnávací trefě Travise Konecnyho přišli a necelé tři minuty před koncem dokonal obrat Flyers Sean Couturier. Philadelphia nakonec zvítězila 4:2, na konečný stav upravil v poslední minutě gólem do prádzné branky Scott Laughton. Svěřenci Davea Hakstola zvítězili počtvrté v řadě a na postup do play-off rázem ztrácí už jen čtyři body.

59:44 Scott LAUGHTON - 4:2

59:44
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Hra bez gólmana se hostům nakonec nevyplatila, ze středního pásma poslal kotouč do odkryté torontské svatyně SCOTT LAUGHTON. Asistence: Michael Raffl.

58:57
    Maple Leafs odvolávají brankáře!

58:04
    Wayne Simmonds se v předbrankovém prostoru dostal k teči nenápadného nahození od modré, tentokrát už si však Andersen dokázal poradit.
    57:05 Sean COUTURIER - 3:2

57:05
    Zápas plný zvratů pokračuje, tři minuty před koncem jde do vedení Philadelphia! SEAN COUTURIER dostal od Girouxe přesný pas do jízdy a poté prudkou střelou z levého kruhu překonal hostujícího brankáře. Asistence: Claude Giroux a Wayne Simmonds.

55:30
    Dělovka Provorova od modré skončila bezpečně skryta v náruči Frederika Andersena.

53:10
    Další ránu aktivního Konecnyho zblokoval Jake Gardiner, svěřenci Davea Hakstola teď hosty jasně přehrávají.

52:03
    Od modré to nyní zkusil ještě Gostisbehere. Ani on si sice na Andersena nepřišel, po vyrovnávacím gólu Leiera jsou ale Flyers jasně lepším týmem.

51:09
    Voráčkův tvrdý projektil z vrcholu pravého kruhu Frederik Andersen dokázal zlikvidovat a přerušil hru.

49:26
    Důrazný Matt Martin se v předbrankovém prostoru probil až ke střele, s jeho bekhendem si ale Elliott poradil!

47:53
    Zajcevův projektil byl zblokován, svěřenci Mikea Babcocka ale ještě zůstávají na puku.

46:31
    Na konci protiakce Maple Leafs stál Nazem Kadri, jeho pokus z levého kruhu si ale Brian Elliott pohlídal.

45:39
    Tečovaná střela Nolana Patricka Andersena nezaskočila, torontský gólman si bez potíží poradil.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 10. Giroux (Couturier), 46. Konecny (Hägg, Provorov), 58. Couturier (Giroux, Simmonds), 60. Laughton (M. Raffl) – 10. Marleau (Hyman, Hainsey), 37. J. van Riemsdyk (Rielly, Marner)

Philadelphia Flyers: Elliott (Lyon) – Provorov, MacDonald, Gostisbehere, Hägg, Sanheim, Gudas – Giroux, Couturier, Simmonds – M. Raffl, Filppula, Voráček – Weal, Patrick, Weise – Leier, Laughton, Konecny.
    Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly, Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Borgman, R. Polák – Komarov, Kadri, W. Nylander – J. van Riemsdyk, Bozak, Marner – Hyman, Marleau, Co. Brown – M. Martin, D. Moore, Leivo.

Rozhodčí: Rehman, Watson – Sericolo, Driscoll