Boston – Washington 3:5 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 2:1 (kon.) | Columbus – NY Islanders 6:4 (kon.)
Montreal – New Jersey 2:1 (po pr.) | Minnesota – Toronto 2:0 (kon.) | Winnipeg – Chicago 1:5 (kon.)
St. Louis – Anaheim 1:3 (kon.) | Colorado – Florida 2:1 (kon.) | Calgary – San Jose 2:3 (kon.)
Arizona – Tampa 1:4 (kon.) | Edmonton – Nashville 0:4 (kon.) | Vegas – Pittsburgh 2:1 (kon.)

Michael Frolík (CGY) 1+0, 6 střel, čas na ledě 16:39

Hostující celek nebyl střelecky aktivnější, ale dokázal ve třetí třetině vstřelit třetí branku, se štěstím se prosadil Joonas Donskoi. Na tento gól nenašel domácí tým odpověď, a tak body získává San Jose.

59:30
    Mnoho času už nemají domácí na vyrovnání.

59:22
    Oddechový čas pro domácí.

59:22
    Podařilo se to až nyní, ale Calgary se dostalo do postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

59:12
    Hostující celek hraje výborně takticky, domácí se nemohou dostat do útoku.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetí třetině, Sharks stále vedou.

58:43
    Flames mají na ledě šest bruslařů, rozehrávají od své branky.

58:30
    Domácí hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

58:14
    Matthew Tkachuk a Joel Ward se střetli ve středním pásmu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:32
    Aaron Dell si snadno poradil s pokusem, který vyslal Mark Giordano.
    57:12 Joonas DONSKOI - 2:3

57:12
    San Jose právě vstřelilo branku!
    V době, kdy měli domácí více ze hry, se prosazují hosté. Po střele Joe Thorntona propadl domácímu brankáři puk, a pak jej za brankovou čáru dostal JOONAS DONSKOI. Asistence: Joe Thornton a Justin Braun.

56:50
    Mark Jankowski zablokoval střelecký pokus Vlasice.

56:20
    Sean Monahan dostal hru do útočného pásma, ale tam hraje hostující Brent Burns. Akce Flames tak končí.

56:00
    Puk má za svou brankou Mike Smith, který se pokouší rychle rozehrát na spoluhráče.

55:35
    Stav zápasu je vyrovnaný a konec třetí třetiny se nezadržitelně blíží.

55:29
    Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu. Nejprve ale komerční přestávka.

55:00
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, více ze hry mají domácí, kteří se pokouší získat vedení.

54:14
    Brett Kulak nahodil do útočného pásma puk tak, aby z toho nebyl icing a šel
    střídat.

54:00
    Chris Tierney vedl útočnou akci Sharks, ale příliš daleko se s pukem nedostal.

53:31
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.

52:34
    Zakázané uvolnění hostujícího celku vrací hru před branku Sharks. Domácí hráči jsou nyní aktivnější.

51:49
    Michael Frolík se dostal do střelecké pozice, se kterou si poradil hostující brankář.

51:06
    Komerční přestávka, necelých devět minut zbývá do konce třetí třetiny.

50:14
    Mark Jankowski se propracoval do výborné střelecké pozice, ale nedokázal překonat brankáře soupeře. Aaron Dell své spoluhráče podržel.

49:53
    Dostáváme se pomalu ale jistě do druhé poloviny hry ve třetí třetině.

49:04
    Fanoušci se poprvé v zápase hlasitěji ozývají a pokouší se dotlačit své oblíbence do vedení.

48:36
    Sledujeme rychlý hokej, stav zápasu je nyní vyrovnaný a domácí cítí šanci na otočení stavu utkání.
    47:39 Johnny GAUDREAU - 2:2

47:39
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno, po rychlé akci se do zakončení dostal Garnett Hathaway, který vyzval ke skórování JOHNNYHO GAUDREAUA, který po ledě poslal puk za brankovou čáru. Asistence: Garnett Hathaway.

47:07
    San Jose Sharks rozehrávalo od své branky, následně se rychle dostalo do útoku. Marc-Édouard Vlasic posílal puk od modré čáry před branku, ale neuspěl.

46:41
    Johnny Gaudreau se propracoval do střelecké pozice, ale jeho pokus končí mimo branku.

46:29
    Hra je přerušena, komerční přestávka.

46:07
    Domácí celek se pokouší o vyrovnání, ale zadní řady Sharks hrají zodpovědně a nedávají domácím mnoho prostoru.

44:53
    Hraje se zejména v neutrální zóně, ani jeden tým se do výraznějších šancí nemůže propracovat.

44:30
    Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.

44:00
    Mark Giordano výborně nahazoval kotouč na branku, puk před brankou nikdo ze spoluhráčů tečovat nedokázal.

43:10
    Sledujeme rychlý hokej, domácí Curtis Lazar zakončoval a jeho pokus kryje brankář Sharks.

42:18
    Justin Braun vedl útočnou akci, dostal hru za branku Smitha, ale pak už hrála dobře obrana Flames.

42:02
    Domácí hokejisté se pokouší o vyrovnání, zatím ale hostující brankář podává dobrý výkon.

41:31
    Aaron Dell si poradil se střeleckým pokusem, který vyslal jeden z domácích hráčů.

40:41
    Domácí rozehrávají od své branky, ani jeden celek se nyní nikam nežene.

40:30
    Špatně nyní rozehrál hostující celek, a tak se píská zakázané uvolnění proti Sharks.

40:10
    Sharks vstupují do třetí třetiny aktivněji.

40:01

Po čtyřiceti minutách je střelecky zápas vyrovnaný – 23:23, ale o jednu branku vede hostující celek.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:35
    Mark Jankowski ránou z první minul branku.

39:32
    Melker Karlsson zablokoval střelu, kterou vyslal Dougie Hamilton.

39:25
    Aaron Dell raději přikryl kotouč, nechtěl rozehrávat, a tak se bude vhazovat před jeho brankou.

39:20
    Mnoho šancí momentálně k vidění není.

39:00
    Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:40
    Aaron Dell nyní výborně podržel své spoluhráče, senzačně si dokázal poradit s pokusy, které vyslali Mikael Backlund a Michael Frolík.

37:27
    V poklidném tempu se dohrává druhá třetina, hostující celek hraje takticky a drží jednobrankové vedení.

36:56
    Aaron Dell raději přerušuje hru po nahození na svou branku, vhazovat se bude v domácím útočném pásmu.

36:42
    Marc-Édouard Vlasic se probojoval k rychlé střele, se kterou neměl Mike Smith mnoho práce.

35:47
    Domácí celek se pokouší probojovat do útočného pásma, ale nedaří se to stabilně.

35:20
    San Jose operuje v útočném pásmu, následně si domácí pomohli jen za cenu zakázaného uvolnění.

35:03
    Dougie Hamilton dostal hru do středního pásma, následně jer hra přerušena.

34:36
    Dougie Hamilton hledal před brankou spoluhráče, ale neuspěl.

34:21
    Aaron Dell musel zasahovat proti střele od modré čáry, dokázal si poradit.

34:03
    Brent Burns rozehrával od své branky, následně ale domácí hokejisté puk ve středním pásmu získali.

33:24
    Mike Smith si poradil s pokusem, který byl před brankou nepříjemně tečovaný.

32:34
    Hostující celek se nyní usadil v útočném pásmu a pokouší se něco vymyslet.

32:10
    Hraje se zejména ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene.

31:20
    Domácí mají kotouč za svou brankou, oba týmy střídají.

30:59
    Melker Karlsson vypálil od modré čáry, jeho pokus byl před brankou možná ještě tečovaný, ale i tak končí puk mimo branku.

30:18
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, hostující celek vede o gól.
    30:00 Chris TIERNEY - 1:2

30:00
    Hosté se dostávají do vedení, t předbrankového prostoru se prosazuje CHRIS TIERNEY, který se dostal k odraženému puku a poslal jej mezi betony brankáře. Asistence: Timo Meier a Kevin Labanc.

29:52
    Tomáš Hertl výborně vypálil, jeho pokus pohotově do rukavice ukryl Mike Smith.

29:17
    Přesilovou hru tedy mají k dispozici znovu hostující hokejisté, kteří se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře.

29:06
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Mike Smith – 2 min., podražení). Trest odpyká Micheal Ferland.

28:20
    Marc-Édouard Vlasic dostal hru do útočného pásma, jenže jeho spoluhráči nic vymyslet nedokázali.

28:02
    Mike Smith kryje kotouč po střele soupeře, od modré čáry zakončoval Brent Burns.

27:42
    Brent Burns vypálil od modré čáry, ale branku trefit nedokázal.

27:12
    Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Zajímavých momentů je k vidění před brankami poměrně hodně.

26:31
    Hra je přerušena, zajímavou šanci domácích kryje hostující brankář.

26:16
    Dougie Hamilton vypálil nepřesně, komerční přestávka.

26:03

25:50
    Hostům se přesilovka vůbec nedaří, zatím se do výraznější střelecké pozice propracovat nedokázali.

25:33
    Hertl se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

25:00
    Joe Thornton dostal hru do útočného pásma, Brent Burns nepřesně přihrál, hosté přicházejí o pásmo.

24:40
    Nyní hrají přesilovou hru hokejisté San Jose.

24:31

24:10
    Sledujeme tedy hru čtyři na čtyři, domácí mají puk za svou brankou, rychle se pokouší něco vymyslet.

24:03
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Dougie Hamilton – 2 min., hákování).

23:41
    Mark Giordano to zkoušel od modré čáry, jeho projektil postrádal přesnost.

23:15
    Domácí přesilovka pokračuje, tentokrát už klasická o jednoho hráče.

23:08
    Hosté hrají ve čtyřech.

22:47
    Do šance se ve dvojnásobné přesilovce dostal Johnny Gaudreau, s jehož pokusem neměl brankář Sharks problémy.

22:31
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Brenden Dillon – 2 min., vysoká hůl).

22:20
    Mark Giordano rozehrává od své branky.

22:00
    Přesilovku hrají domácí hráči hodně nešťastně, nemohou se stabilněji prosadit v útočném pásmu.

21:48
    TJ Brodie se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

21:26
    Přesilovka se zatím nedaří domácímu celku podle představ, stabilněji se nemůže probojovat do útočného pásma.

21:08
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Tomáš Hertl – 2 min., podražení).

20:10
    Mark Jankowski výborně tečoval puk před brankou, ale s jeho pokusem si poradil brankář Aaron Dell.

20:01

Po první třetině platí vyrovnaný stav. Nejprve se prosadil domácí celek, po chybě Heeda vypálil přesně Michael Frolík. V závěru třetiny srovnal Timo Meier.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:54
    Johnny Gaudreau ani Sean Monahan nedokázal v posledních sekundách hry prostřelit hostujícího brankáře.

19:16
    Justin Braun se dostal do zajímavé pozice, vypálil, ale trefil jen mantinel za brankou.

18:38
    Mike Smith kryje puk po střele obránce Brenta Burnse.

18:30
    Joonas Donskoi se pokoušel něco vymyslet, ale jeho pokus o střelu byl zablokovaný.

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:30
    Sledujeme klidnější pasáž hry, puk mají hostující hokejisté za svou brankou, postupně se pokouší dostat do útoku.

16:41
    Matthew Tkachuk se propracoval do dobré střelecké pozice, hostující brankář si dokázal poradit.
    16:07 Timo MEIER - 1:1

16:07
    V závěru první třetiny je v vyrovnáno, po pěkné akci Dilona se do zakončení dostal Donskoie, který vyzval ke skórování do prázdné branky zcela volného spoluhráče, tím byl TIMO MEIER. Asistence: Chris Tierney a Joonas Donskoi.

15:24
    Brent Burns rozehrává od své branky, ani jeden celek se nyní nikam nežene a sledujeme klidnější pasáž hry.

15:04
    Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu, dostáváme se do finálové části první třetiny.

14:56
    Komerční přestávka, hra je nyní přerušena.

14:50
    Michael Frolík si v dobré střelecké pozici neporadil s brankářem soupeře,

14:35
    Joe Thornton dostal hru do útočného pásma, ale nezakončil.

14:22
    Nyní se hraje zejména v obranném pásmu Sharks.

14:10

13:49
    Flames mají více ze hry, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Sean Monahan vypálil mimo.

13:23
    Velkou šancí si nyní vytvořili domácí, ale střelecký pokus postrádal přesnost.

13:01
    Od modré čáry vypálil hostující celek, a tak musel zasahovat domácí maskovaný muž. Mike Smith si poradil.

12:41
    Joonas Donskoi se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si tak tak dokázal brankář Flames poradit.

12:10
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Kevin Labanc – 2 min., podražení).

12:10
    Vhazovat se bude před brankou San Jose. Domácí celek výborně šetří čas.

11:51
    Troy Brouwer se dostal do šance v početní nevýhodě, ale branku netrefil v přečíslení dva na jednoho.

11:35
    Brent Burns rozehrává od své branky, domácí celek zatím dobře brání.

11:13
    Přesilovku hraje San Jose, které ale musí začínat od své branky.

11:02
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Dougie Hamilton – 2 min., podražení).

10:30
    Travis Hamonic špatně přihrával ve středním pásmu, ale hostující celek toho nedokázal využít.

10:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, sledujeme rychlý hokej, domácí hráči vedou díky Frolíkově ráně o jednu branku.

09:41
    Dougie Hamilton vypálil nepřesně, brankář zasahovat nemusel.

09:23
    Více ze hry mají nyní hosté, ti se dostali do útočného pásma a pokouší se něco vymyslet před brankou Flames.

08:25
    Mike Smith rozehrává od své branky, následně se marně pokoušel Micheal Ferland dostat do útočného pásma.

08:05
    Aaron Dell kryje bekhendovou střelu Michaela Frolíka. Komerční přestávka.

07:41
    Mikael Backlund vypálil, následně se jeho kolega dostal k dorážce, s tou si ale brankář Sharks dokázal poradit.

07:20
    Calgary rozehrává od své branky, domácí čekají na vhodný moment pro založení útočné akce.

07:05
    Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Domácí celek vede o jednu branku.

06:47
    Marc-Édouard Vlasic to zkoušel od modré čáry, jeho pokus ale končí výrazně mimo branku.

05:56
    Aaron Dell musel být pozorný, domácí celek se dostal do útočného pásma, kde kombinoval. Výraznější šanci si domácí nevytvořili.

05:17
    Troy Brouwer zakončoval od modré čáry, brankář byl pozorný a nenechal se zaskočit.
    04:42 Michael FROLÍK - 1:0

04:42
    Tim Heed špatně rozehrál, puku se zmocnil MICHAEL FROLÍK, který střelou po ledě prostřelil brankáře soupeře. Flames vedou v úvodu první třetiny.

04:33
    Více ze hry mají domácí hokejisté.

04:03
    Od modré čáry to zkoušel Brenden Dillon. Střelu hostujícího obránce poměrně snadno kryje domácí brankář Mike Smith.

02:59
    TJ Brodie, domácí bek, výborně zablokoval střelecký pokus soupeře.

02:23
    Aaron Dell si dokázal poradit poměrně snadno s pokusem, který vyslal od modré čáry Travis Hamonic.

01:55
    Domácí se dostali do ofsajdu, vhazovat se bude ve středním pásmu.

01:37
    Další nebezpečná akce Sharks, domácí maskovaný muž si dokázal poradit. Mike Smith byl připravený.

01:12
    Od modré vypálil domácí Brent Burns. Jeho pokus končí mimo branku, domácí brankář zasahovat nemusel.

00:13
    Jako první se do zakončení dostal Troy Brouwer. Jeho rána z kruhu končí mimo branku.

00:01
    Domácí celek vyhrává úvodní vhazování, zápas začíná.

00:01

Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – Giordano, D. Hamilton, Brodie, Hamonic, Kulak, Stone – J. Gaudreau, Monahan, Ferland – Tkachuk, Backlund, Frolík – S. Bennett, Jankowski, Hathaway – Brouwer, Lazar, Stajan.

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Vlasic, Braun, Dillon, Burns, J. Ryan, Heed – M. Karlsson, J. Thornton, Pavelski – Hertl, Couture, Labanc – Meier, Tierney, J. Ward – Donskoi, Sörensen, Hansen..

Který z týmů vyhraje první třetinu?

San Jose se po sérii tří domácích zápasů, během kterých získalo 5 z možných 6 bodů, a třídenní přestávce vydává do Kanady, kde Sharks čeká třízápasový venkovní trip. Tým kolem Tomáše Hertla se poprvé představí ve Scotiabank Saddledome, kde vyzve Calgary. Jaromír Jágr a Michael Frolík v akci.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Frolík, 48. J. Gaudreau (Hathaway) – 17. Meier (Tierney, Donskoi), 30. Tierney (Meier, Labanc), 58. Donskoi (J. Thornton, Braun)

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Vlasic, Braun, Dillon, Burns, Heed, DeMelo – M. Karlsson, J. Thornton, Pavelski – Hertl, Couture, Labanc – Meier, Tierney, J. Ward – Donskoi, Sörensen, Hansen.

Rozhodčí: Lee, L'Ecuyer – Murchison, Alphonso

Diváci: 18 730