Ostrava – Olomouc 7:3 (kon.) | Panthers – Ne 2:5 (kon.) | Jičín – Vítkovice 3:18 (kon.)
Královské Vinohrady – Liberec 3:8 (kon.) | Chodov – Židenice 9:1 (kon.) | Bohemians – Tatran 5:3 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
3:8 (0:2, 1:4, 2:2)
Crazy girls FBC Liberec
Pátek 15.12.2017, 19:00 • Rieger aréna • ČEZ Extraliga žen • 13. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:16:14)

Je dobojováno! Liberec byl dnes lepším týmem a po zásluze bere všechny body. Vůbec první výhra tohoto celku na venkovní palubovce! Největší zásluhu dnes na tom měla Michaela Mlejnková, která zaznamenala čtyři body za tři branky a jednu asistenci. Hostující florbalistky tak v tabulce utíkají dnešním soupeřkám na tři body. Počet střel: 18:36.

Hráčky utkání:
    TJ Sokol Královské Vinohrady – Alena Žižková
    Crazy girls FBC Liberec – Michaela Mlejnková

59:42
    Utkání se pouze dohrává, závěr tohoto duelu nám příliš šancí nenabízí, tři body dnes poputují na konto libereckých florbalistek.

58:59
    Na zemi zůstala ležet Vejdělková, která se držela za kotník. Doufejme, že bude hostující hráčka nakonec v pořádku.

58:31
    Mlejnková potvrdila, že je dnes nejnebezpečnější hráčkou. Tentokráte však branku vstřelit nedokázala. Nepovedlo se to ani Pekárkové.

57:33
    Domácí florbalistky teď výborně kombinovaly. Poté se ke střele dostala Dobisíková, ovšem její pokus skončil vedle branky!

56:56
    Hostující lavička si vyžádala oddechový čas!

56:16
    Hraje se velmi tvrdě, rozhodčí teď museli dokonce přerušovat hru. Do konce tohoto utkání zbývají necelé čtyři minuty.

55:39
    Další přesilová hra je za námi. Vinohrady se do zakončení vůbec nedostaly, obrana Liberce působila velice dobře.

54:26
    Ani tato početní výhoda se zatím domácím florbalistkám nedaří. Liberec je na balónku daleko více, než jeho soupeř.

53:39
    Vyloučení v týmu Crazy girls FBC Liberec (Anna Kabeláková – 2 minuty, Sekání).

51:52
    Hra se teď přelévala ze strany na stranu, ovšem brankářky příliš práce neměly. Do konce třetí třetiny zbývá něco málo přes osm minut.

50:31
    Zdá se, že o vítězi je rozhodnuto. Hostující hráčky už se nikam neženou, domácím se naopak nedaří v kombinaci.

49:44
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Velmi nepřesnou rozehrávku na domácí straně nyní potrestala ALENA ŽIŽKOVÁ, která po čtrnácti vteřinách od inkasované branky znovu snižuje! Bez asistence.

49:30
    Střídání v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady: ze hřiště odchází Eliška Kuchyňková, přichází Jana Vyrobíková.

49:30
    Liberec právě vstřelil branku!
    První střela Pekárkové ještě brankou neskončila, následná dorážka už ale ano, prosadila se LUCIE VEIDLOVÁ! Liberec už zase vede rozdílem šesti branek. Asistence: Nikol Pekárková.

48:58
    Hra je nyní hodně neurovnaná na obou stranách. Brankářky teď nemusí zasahovat, hra se navíc dost kouskuje.

47:49
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Přesilovou hru také využívají! KRISTÝNA VEJVODOVÁ dokázala z bezprostřední blízkosti míček propasírovat až za hostující brankářku! Asistence: Lenka Kalistová.

Štěpán Slovák

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 40. Kylarová (Žižková), 48. Vejvodová (Kalistová), 50. Žižková – 1. M. Mlejnková (Leierová), 16. Dlouhá (M. Mlejnková), 21. M. Mlejnková (Leierová), 30. Šamaninová (Vejdělková), 31. M. Mlejnková (Šamaninová), 38. Veidlová (Pekárková), 46. Šamaninová (Dostalíková), 50. Veidlová (Pekárková)

TJ Sokol Královské Vinohrady: Kuchyňková (50. Vyrobíková) – Sladkovská, Trunečková, Vejvodová – Kalistová, Žižková, Honzová – Lingová, Bursová, A. Kutnarová – Zelníčková, Kylarová, Šádková – Vavřinová, Dobisíková.
    Crazy girls FBC Liberec: Štěpánová – Dlouhá, Ljachová, Kabeláková – Dostalíková, Veidlová, Čermáková – Leierová, Bartůšková, Pekárková – Rumlová, Kronychová, Tomanová – M. Mlejnková, Šamaninová, Vejdělková – Bárková.

Rozhodčí: Hejzlar, Weissgráb