Třinec – Jihlava 3:6 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Slavia – HC Plzeň 4:3 (kon.)
Sparta – Č. Budějovice 4:1 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:1 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 16.12.2017, 16:00 • Svijanská Aréna • DHL Extraliga juniorů • 26. kolo

57:49
    Michal Pochobradský (PCE) nakonec neudržel nervy na uzdě a ohnal se po soupeři, za což si zaslouženě odsedí dvě minuty.

45:27
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Bělohorský – osobní trest do konce utkání, hrubost).

45:27
    Matouš Bělohorský (LIB) navíc inkasuje za hrubost 2+2 minuty a navíc ještě dvacetiminutový osobní trest do konce utkání.

45:27
    Sudí po dlouhé poradě nakonec vyloučili Vojtěcha Pražáka (PCE) na 2+2 minuty za hrubost. Z Liberce byl potrestán na dvě minuty za hrubost Albert Janele.

38:30
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Zukal – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

35:45
    Petr Had (LIB) podrazil soupeře a vysloužil si za to dvě minuty. Pardubice budou hrát další přesilovku!

32:24
    Hosté mají šanci na snížení. Za vysokou hůl byl vyloučen Jan Kotyza (LIB).

28:29
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Veverka – 2 min., vražení na hrazení).

21:07
    Matěj Krejsa (LIB) obdržel menší trest za držení. Pardubice si tak vyzkouší první početní výhodu.

19:34
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Zukal – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Korecký – 2 min., sekání).

16:49
    Domácí budou hrát přesilovku pět na tři! Podražením se provinil Jakub Mert (PCE).

15:15
    Lukáš Zukal (PCE) obdržel dvouminutový trest za sekání.

01:57
    Uvidíme první přesilovku. Za hákování putuje na trestnou lavici Jakub Hoskovec (PCE).

Jonáš Majtyka

Branky a nahrávky: 20. Krejsa (Burda, Teplý), 28. Janele (Teplý, Burda), 53. Kotyza – 34. Štefka (Pochobradský, Zídek)

Bílí Tygři Liberec: Polášek (Žajdlík) – Krejsa, Turský, Charvát, Benák, Had, Korecký, Starosta – Janele, Holenda, Šír, Juščák, Piroutek, Wiencek, Nezbeda (C), Burda, Kotyza, Teplý, Bělohorský
    HC Dynamo Pardubice: Kulich (Janský) – Pražák, Faltys, Žouželka, Zukal, Mert, Javůrek – Hoskovec, Antoníček, Pochobradský, Petrus, Štefka, Dušek, Veverka, Kubišta, Matys, Zídek, Černý

Rozhodčí: Veselý – Lučan, Podrazil