Třinec – Jihlava 3:6 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Slavia – HC Plzeň 4:3 (kon.)
Sparta – Č. Budějovice 4:1 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:1 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 16.12.2017, 16:00 • Svijanská Aréna • DHL Extraliga juniorů • 26. kolo

Tvrdou a vyhrocenou bitvu nakonec ovládli Bílí Tygři, kteří si připisují skalp čtvrtého týmu tabulky a zaslouženě berou tři body. Z mojí strany je to pro dnešek vše, přeji vám pěkný zbytek soboty. (18:14:35)

59:49

59:29
    Nyní se ke kotouči dostaly Pardubice, které už se ale nikam neženou.

58:44
    Liberečané mají puk na svých hokejkách, což jim bohatě stačí.

57:49
    Michal Pochobradský (PCE) nakonec neudržel nervy na uzdě a ohnal se po soupeři, za což si zaslouženě odsedí dvě minuty.

55:36
    V dnešním utkání je počet hitů velmi pravděpodobně vyšší než počet střel, souboje u mantinelů jsou stále tvrdší.

54:42
    Po nezaviněné srážce ve středním pásmu zůstal na ledě ležet Vojtěch Holenda. Nakonec za pomoci svých spoluhráčů odjel na střídačku.

54:09
    Liberečtí si vyžádali oddechový čas.

54:09
    Tygři se nakonec osvobozují pouze za cenu icingu.

53:51
    Pardubice se usadily ve své útočné třetině a snaží se něco vymyslet.

52:38
    Liberec právě vstřelil branku!
    Tohle může být pro hosty komplikace. Václav Burda předložil ve středním pásmu puk JANU KOTYZOVI, který v plné rychlosti vjel do útočného pásma a povedenou ranou z levého kruhu prostřelil Tomáše Kulicha.

51:57
    Hokejisté Dynama se stále snaží o vyrovnání, Liberečtí ale zatím skvěle brání.

47:30
    Hra se po rozdání trestů trochu uklidnila, obě mužstva si ovšem stále nechtějí dát nic zadarmo.

45:27
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Bělohorský – osobní trest do konce utkání, hrubost).

45:27
    Matouš Bělohorský (LIB) navíc inkasuje za hrubost 2+2 minuty a navíc ještě dvacetiminutový osobní trest do konce utkání.

45:27
    Sudí po dlouhé poradě nakonec vyloučili Vojtěcha Pražáka (PCE) na 2+2 minuty za hrubost. Z Liberce byl potrestán na dvě minuty za hrubost Albert Janele.

45:27
    Ostrých střetů u mantinelu přibývá! Po tvrdém ataku se z ledu těžce zvedal Michal Teplý a následně se v rohu kluziště strhla menší strkanice.

44:08
    Další icing Východočechů. Vhazovat se bude opět před Tomášem Kulichem.

Jonáš Majtyka

Branky a nahrávky: 20. Krejsa (Burda, Teplý), 28. Janele (Teplý, Burda), 53. Kotyza – 34. Štefka (Pochobradský, Zídek)

Bílí Tygři Liberec: Polášek (Žajdlík) – Krejsa, Turský, Charvát, Benák, Had, Korecký, Starosta – Janele, Holenda, Šír, Juščák, Piroutek, Wiencek, Nezbeda (C), Burda, Kotyza, Teplý, Bělohorský
    HC Dynamo Pardubice: Kulich (Janský) – Pražák, Faltys, Žouželka, Zukal, Mert, Javůrek – Hoskovec, Antoníček, Pochobradský, Petrus, Štefka, Dušek, Veverka, Kubišta, Matys, Zídek, Černý

Rozhodčí: Veselý – Lučan, Podrazil