Opava – Val. Meziříčí 2:4 (kon.) | Šumperk – Kopřivnice 5:0 (kon.) | SHK Hodonín – Nový Jičín 2:1 (kon.)
Mor. Budějovice – David Servis 5:0 (kont.) | Dvůr Králové n. L. – Řisuty 2:4 (kon.) | Kolín – Nymburk 4:2 (kon.)
Klatovy – Písek 3:1 (kon.) | Žďár n/S – Pelhřimov 3:4 (kon.) | Sokolov – Děčín 4:3 (1:0 po s.n.)
Most – Vrchlabí 0:5 (kont.) | Jablonec n/N – Kobra 2:1 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 1:4 (kon.)
Letňany – Trutnov 7:2 (kon.)
HC Tábor
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 16.12.2017, 18:00 • Zimní stadion města Tábor • 2. liga skupina Střed (ČR) • 21. kolo

55:56
    Vašíček za provokaci tribuny domácích dostává desetiminutový osobní trest.

55:56
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

JIŘÍ VAŠÍČEK zvyšuje na 4:1 pro hosty.

Asistence: Třetina

53:43
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Matušík – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).

53:14
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

51:59
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Michálek – 2 min., držení protihráče).

47:24
    Třetina při každém vyloučení svých spoluhráčů odjíždí orodovat za hlavním sudím. Asi si myslí že svými "nářky" změní jeho rozhodnutí.

39:11
    Tábor právě vstřelil branku!

Tak se konečně prosazují i domácí. Přesilovku proměňuje TOMÁŠ ČERNÝ.

Asistence: Severa, Györi

37:45
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., sekání).

35:25
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Havran – 2 min., hákování + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

29:35
    Pěkná kombinace domácích. Havran vypálil z první od modré. Novák ani neví jak tento střelecký pokus lapil. Ale má ho někde pod sebou.

26:54
    Střídání v týmu Hockey Club Tábor: ze hřiště odchází Novák D., přichází Klestil T..

26:54

Nahození od mantinelu propadlo přímo za záda Nováka (TAB). Mezi střelce se zapisuje MARTIN KŘÍŽ.

Bez asistence

22:59
    Pěkná kombinace mezi Blažkem a Matušíkem. Novák (HBR) připraven a vyráží puk do rohu.

17:46
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Balgavis – 2 min., podražení + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

15:25
    Dvě obrovské šance Heřman. Ani jeden pokus nedokázal usměrnit za záda Nováka (HBR).

14:05
    Matušík selhal v samostatném úniku, kdy se ocitl za hostující obranou! Branku přestřeluje o několik decimetrů.

07:59

Domácí obrana opět úplně propadla a inkasuje další branku. tentokrát z hole JANA MILFAiTA.

Asistence: Voříšek

07:40

David Novák nestihl včas zareagovat na rychlou střelu JIŘÍHO VAŠÍČKA , která mu projela kolem betonu na vzdálenější tyč.

Asistence: Endál, Přidal

06:38
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Heřman – 2 min., podražení).

05:56
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., faul loktem).

05:12
    Domácí nedávají hostům "čuchnout". Před Novákem (HBR) se hasí jedna šance za druhou vždy na poslední chvíli.

01:50
    I na druhé straně se vyznamenal brankář. Matušík jenž byl zcela osamocen před Novákem,si nedokázal zpracovat včas puk a tak nestihl ani přesně zakončit.

01:45
    Hostující Chlubna se ocitl za obranou Tábora, Nováka ale nepřekonal.

Ondřej Blaha

Branky a nahrávky: 40. Černý (Severa, Györi) – 8. Vašíček (Endál, Přidal), 8. Milfait (Voříšek), 27. Kříž, 56. Vašíček (Třetina)

HC Tábor: Novák D. (Klestil) – Havran, Pýcha – Kachyňa, Tesař – Černý K., Dvořák, Duben – Heřman, Matušík "C", Blažek – Györi, Seidl "A", Severa – Urbanec, Pechánek, Březina
    BK Havlíčkův Brod: Novák Č. (Marek) – Semrád, Vašíček "A", Vala, Kulhánek, Kříž, Balgavis, Hrabaň – Přidal, Třetina "C", Endál, Voříšek, Milfat "A", Šuhaj, Kuchta, Kozlík, Chlubna, Ludvík, Michálek

Rozhodčí: Mgr. Pokorný Zdeněk – Klouda Martin, Bc. Roupec Jiří