Boston – NY Rangers 2:3 (po pr.) | Carolina – Columbus 2:1 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 2:0 (kon.)
NY Islanders – Los Angeles 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 2:1 (po pr.) | Ottawa – Montreal 3:0 (kon.)
Arizona – Pittsburgh 2:4 (kon.) | Washington – Anaheim 3:2 (po pr.) | Colorado – Tampa 5:6 (kon.)

Československá stopa v utkání

Jaromír Jágr (CGY) (0 + 0, 2 střely na branku, čas na ledě 12:48)
    Michael Frolík (CGY) (0 + 0, 2 střely na branku, čas na ledě 13:34)

Střely na branku v zápase

Calgary Flames: 32

Nashville Predators: 28

Je konec zápasu a Nashville Predators berou další dva body do tabulky, tím pádem zůstanou společně se St. Louis Blues na špici Západní konference. A co hlavně, Predátoři podruhé za sebou nedostali ani gól, stejně jako minule v Edmontonu. Přitom Calgary mělo obrovské šance se prosadit. Mimo jiné i v dlouhé přesilovce pět na tři, která nejspíš rozhodovala o osudu celého mače. Flames ji totiž nevyužili, naopak Nashville skóroval ve vlastním oslabení. Domácí trefili v zápase několik tyček a provázela je smůla v zakončení, pochválit nicméně musíme skvělého Pekku Rinneho, jenž má velký podíl na vítězství hostů. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezkou adventní neděli.

59:08
    Ohlášena poslední minuta základní hrací doby, vypadá to, že tohle Plameny už nestihnou. Přesto ještě jedna šance Monahana, kterou zastavil Rinne.

58:40
    A znovu, tentokrát puk minul pravou tyčku odkryté branky Flames. Ani tak ale domácí nemohou být spokojeni, zanedlouho totiž skončí třetí třetina.

58:12
    P. K. Subban vyhozením přes celé kluziště těsně netrefil odkryté zařízení Calgary. Je z toho tedy pouze zakázané uvolnění Predators a hra se vrací před Rinneho.

58:00
    Puk skončil někdy mezi diváky a vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:46
    Mike Smith odjel na střídačku a Flames to tedy zkoušejí se šesti hráči v poli. Vyplatí se jim tento risk?

57:35
    Znovu hosté jen poslali kotouč k zadnímu mantinelu a vystřídali tak rychle, jak to jen šlo.

57:06
    Nebude dlouho trvat a domácí nejspíš začnou uvažovat o hře bez brankáře, moc času na dohnání ztráty už jim nezbývá. Zatím ale hraje v útočném pásmu Nashville.

56:52
    Ještě jedna komerční přestávka, potom už budeme pokračovat ve zbytku základní hrací doby.

56:48
    Hamonic převzal nahrávku od Brodieho a zkusil se prosadit, znovu marně. Kotouč orazítkoval zadní mantinel, poté hosté vyhodili na zakázané uvolnění.

56:15
    Jeden puk za druhým létá kolem branky Predators, ale ani jedna do brankoviště. Rinne tak může zůstat v klidu. Zkoušel to opět také Jágr.

55:36
    Znovu skvělý Rinne, tentokrát musel betonem likvidovat šanci Michaela Frolíka od levého mantinelu.

55:08
    Vypadá to, že Nashville už se nikam hnát nebude. Také nyní hosté bez váhání odhodili kotouč do středního pásma a raději zamířili vystřídat, než aby se hnali dopředu.

54:38
    Už se znovu hraje a rozehrávka Calgary nedopadla moc dobře. Pak se ale ke kotouči dostal na modré čáře zakončující Brodie, který těsně minul.

54:19
    Po delší době přerušená hra a my budeme sledovat komerční přestávku. Za okamžik pokračujeme.