Florbal Ústí – Vítkovice 4:5 (kon.) | Pardubice – Chodov 2:11 (kon.) | Ostrava – Bulldogs 5:4 (po pr.)
Liberec – Česká Lípa 5:6 (kon.) | Střešovice – Mladá Boleslav 2:5 (kon.) | Otrokovice – Znojmo 5:8 (kon.)
FBC Liberec
5:6 (3:1, 1:3, 1:2)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
Neděle 17.12.2017, 18:00 • Home Credit Aréna Liberec • Livesport Superliga • 18. kolo

To je ode mě pro dnešek vše! Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek dnešního večera! Těším se v dalších utkáních již v novém roce 2018. Na shledanou! (19:57:07)

V posledním utkání tohoto roku se ve velmi napínavém souboji lépe vedlo České Lípě a vrací tak Liberci porážku ze šestého kola.

Prokop Ferdan (Liberec)

Domácím to nevyšlo! Česká Lípa ve třetině třetině přehrála Liberec o jeden gól a bere všechny tři body.