Nové Zámky B – Osmos Bratislava 4:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Topoľčany 1:2 (0:1 po s.n.) | Pov. Bystrica – Skalica 4:5 (0:1 po s.n.)
Michalovce – Dubnica 5:1 (kon.) | Prešov – Trnava 4:2 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
TSS GROUP Dubnica
sk Neděle 17.12.2017, 17:30 • STD Aréna Vranov n. Topľou • 1. liga (SR) • 30. kolo

Michalovce mohli vyhrať na nulu, to by však tri minúty pred koncom nesmeli inkasovať. Napriek tomu zostávajú body na východe republiky po jasnom víťazstve 5:1. (19:46:47)

57:19
    Dubnica dáva gól! Hostia zaznamenávajú čestný úspech zásluhou JAKUBA JAKUBÍKA v presilovke, celá akcia začala u brankára Hiadlovského. Asistencie Dominik Kanaet, Tomáš Hiadlovský.

55:33
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Halás – 2 min., podrazenie).

54:09
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Kútny – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

47:17
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Švec – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Toma – 2 min., hákovanie).
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Cvengroš – 2 min., hrubosť).

42:30
    Dukla Michalovce dala gól!
    Tretia formácia domácich v laufe, JAKUB LINET si pripisuje druhý gól v dnešnom stretnutí. Asistencie Ľuboš Fajčák, Ivan Brezniak.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:27
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Hančák – 2 min., hákovanie).

38:44
    Pravdepodobne je rozhodnuté, RADOSLAV MESAROŠ minútu pred koncom druhej časti zvyšuje na 4:0. Asistencia Lukáš Toma.

27:15
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Hiadlovský – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

20:30
    Iba tridsať sekúnd potreboval TOMÁŠ VALEČKO po prestávke na to, aby zvýšil náskok Michaloviec už na rozdiel troch gólov. Asistencia František Poliaček.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

18:51
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Jakubík – 2 min., vrazenie na mantinel).

12:17
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Hamráček – 2 min., držanie hokejky).

12:01
    Trvalo to presne 37 sekúnd, aby JAKUB LINET po prvom góle Dukly pridal aj ten druhý. Asistencia Ľuboš Fajčák.

11:24
    ERIK PIATAK využíva presilovú hru svojho mužstva, domáci vedú v dvanástej minúte 1:0. Asistencia Branislav Cvengroš.

Viktor Kalinács

Branky a nahrávky: 12. Piatak (Cvengroš), 13. Linet (Fajčák), 21. Valečko (Poliaček), 39. Mesaroš (Toma), 43. Linet (Fajčák, Brezniak) – 58. Jakubík (Kanaet, Hiadlovský)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Dzúr (Trenčan) – Valečko, Hančák, Kolba, Cvengroš, Rusina, Oravec, Dolgoš – Solomonchak, Cútt, Poliaček – Halás, Piatak, Mašlonka – Brezniak, Linet, Fajčák – Hamráček, Toma, Mesaroš
    TSS GROUP Dubnica: Hiadlovský (Dovina) – Bobček, Rehák, Habšuda, Ďurkech, Švec, Burzala – Hegyi, Kluka – Kanaet, Jakubík, Kútny – Berák, Ibolya, Trška – Hús

Rozhodčí: Žák – Pribula, Korba