Nové Zámky B – Osmos Bratislava 4:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Topoľčany 1:2 (0:1 po s.n.) | Pov. Bystrica – Skalica 4:5 (0:1 po s.n.)
Michalovce – Dubnica 5:1 (kon.) | Prešov – Trnava 4:2 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
TSS GROUP Dubnica
sk Neděle 17.12.2017, 17:30 • STD Aréna Vranov n. Topľou • 1. liga (SR) • 30. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.

Úvodné zostavy:

HK Dukla Ingema Michalovce: Dzúr (Trenčan) – Valečko, Hančák, Kolba, Cvengroš, Rusina, Oravec, Dolgoš – Solomonchak, Cútt, Poliaček – Halás, Piatak, Mašlonka – Brezniak, Linet, Fajčák – Hamráček, Toma, Mesaroš

MHK Dubnica nad Váhom: Dovina (Hiadlovský) – Bobček, Rehák, Habšuda, Ďurkech, Švec, Burzala – Hegyi, Kluka – Kanaet, Jakubík, Kútny – Berák, Ibolya, Trška – Hús

Rozhodca: Žák – Pribula, Korba.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

05:41
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Kanaet – 2 min., hákovanie).

11:24
    Dukla Michalovce dala gól!
    ERIK PIATAK využíva presilovú hru svojho mužstva, domáci vedú v dvanástej minúte 1:0. Asistencia Branislav Cvengroš.

12:01
    Trvalo to presne 37 sekúnd, aby JAKUB LINET po prvom góle Dukly pridal aj ten druhý. Asistencia Ľuboš Fajčák.

12:17
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Hamráček – 2 min., držanie hokejky).

18:51
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Jakubík – 2 min., vrazenie na mantinel).

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

20:30
    Iba tridsať sekúnd potreboval TOMÁŠ VALEČKO po prestávke na to, aby zvýšil náskok Michaloviec už na rozdiel troch gólov. Asistencia František Poliaček.

27:15
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Hiadlovský – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

38:44
    Pravdepodobne je rozhodnuté, RADOSLAV MESAROŠ minútu pred koncom druhej časti zvyšuje na 4:0. Asistencia Lukáš Toma.

39:27
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Hančák – 2 min., hákovanie).

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

42:30
    Tretia formácia domácich v laufe, JAKUB LINET si pripisuje druhý gól v dnešnom stretnutí. Asistencie Ľuboš Fajčák, Ivan Brezniak.

47:17
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Švec – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Toma – 2 min., hákovanie).
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Cvengroš – 2 min., hrubosť).

54:09
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Kútny – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

55:33
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Halás – 2 min., podrazenie).

57:19
    Dubnica dáva gól! Hostia zaznamenávajú čestný úspech zásluhou JAKUBA JAKUBÍKA v presilovke, celá akcia začala u brankára Hiadlovského. Asistencie Dominik Kanaet, Tomáš Hiadlovský.

Michalovce mohli vyhrať na nulu, to by však tri minúty pred koncom nesmeli inkasovať. Napriek tomu zostávajú body na východe republiky po jasnom víťazstve 5:1. (19:46:47)

Viktor Kalinács

Branky a nahrávky: 12. Piatak (Cvengroš), 13. Linet (Fajčák), 21. Valečko (Poliaček), 39. Mesaroš (Toma), 43. Linet (Fajčák, Brezniak) – 58. Jakubík (Kanaet, Hiadlovský)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Dzúr (Trenčan) – Valečko, Hančák, Kolba, Cvengroš, Rusina, Oravec, Dolgoš – Solomonchak, Cútt, Poliaček – Halás, Piatak, Mašlonka – Brezniak, Linet, Fajčák – Hamráček, Toma, Mesaroš
    TSS GROUP Dubnica: Hiadlovský (Dovina) – Bobček, Rehák, Habšuda, Ďurkech, Švec, Burzala – Hegyi, Kluka – Kanaet, Jakubík, Kútny – Berák, Ibolya, Trška – Hús

Rozhodčí: Žák – Pribula, Korba