Vladivostok – Chabarovsk 4:2 (kon.) | Kunlun – Riga 3:1 (kon.) | Omsk – Chanty-Mansijsk 1:5 (kon.)
Kazaň – Ufa 2:1 (kon.) | Jokerit – Toljatti 4:3 (3:2 po s.n.) | Soči – Nižněkamsk 0:2 (kon.)
HC Slovan – Barys 0:2 (kon.)
Red Star Kunlun
3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
Dinamo Riga
Pondělí 18.12.2017, 12:30 • LeSports Center • KHL

Český ani slovenský hokejista do zápasu nezasáhl. (14:39:15)

Domácí hokejisté díky výborné první třetině vyhrávají tento duel 3:1 a do tabulky získávají body. Naopak Riga dnes mnoho hokejového nepředvedli.

59:39
    Domácí střelou přes celé kluziště trefují tyč.

59:03
    Oddechový čas pro hosty.

59:03
    Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Kunlunu.

59:00
    Poslední minuta hry.

58:35
    Anssi Salmela kombinuje v útočném pásmu se spoluhráči.

58:14
    Kunlun se osvobozuje, domácí mohou vystřídat, hosté se rychle snaží dostat znovu do pásma.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry třetí třetiny.

57:57
    Hosté hrají v šesti, zkouší to bez brankáře.

57:00
    Lucas Lessio vypálil a jeho pokus výborně kryje brankář Rigy.

56:40
    Sledujeme rychlou pasáž hry, zbytečně se nepřerušuje.

56:20
    Brandon Yip kombinoval se svými spoluhráči v útoku, Brayden Jaw se k zakončení nedostal.

56:00
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, Riga prohrává o dva góly a navíc se nyní musí bránit.

Dnešní utkání sleduje 1525 diváků.

55:33
    Ne, tohle zakázané uvolnění nebude, Anssi Salmela musí rychle pospíchat za kotoučem.

55:30
    Hra je přerušena, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Kunlunu. Hosté už mnoho času nemají.

55:13
    Nicholas Schaus výborně zablokoval střelecký pokus od modré čáry.

54:52
    Karl Stollery rozehrál útočnou akci Rigy, dostal se do útočného pásma, kde kombinoval se svými spoluhráči.

54:25
    Domácí hokejisté hrají takticky dobře, drží dvoubrankové vedení a pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu.

52:46
    Roberts Lipsbergs vypálil z dobré pozice, jeho pokus musel zastavovat domácí brankář, který se tak tak stihl přemístit.

52:30
    Brandon Yip vybojoval puk za svou brankou, a tak může dopřát spoluhráčům chvilku klidu.

52:03
    Sledujeme rychlý hokej, který přináší minimum střel. Ani jeden tým se nyní nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

50:40
    Brayden Jaw se málem dostal do zakončení od modré čáry, jeho střelecký pokus ale končí mimo a následně se domácí dostali do ofsajdu.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Red Star hraje aktivněji, vede o dva góly a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.

49:20
    Brandon McMillan čekal na přihrávku v předbrankovém prostoru, ale kotouč se k němu nedostal. Domácí brankář tak zasahovat nemusel.

48:30
    Sledujeme rychlý hokej, domácí celek kontroluje hru a drží vedení na své straně.
    46:39 Luke LOCKHART - 3:1

46:39
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Domácí hokejisté si berou dvoubrankové vedení zpět, ke střele se dostal LUKE LOCKHART a puk propadl hostujícímu brankáři až za jeho záda. Hodně nešťastný moment pro Rigu.
    44:29 Miks INDRAŠIS - 2:1

44:29
    Riga právě vstřelila branku!
    Hostující celek proměnil přesilovou hru a je zaděláno na drama, prosadil se střelou ze střední vzdálenosti zkušený MIKS INDRAŠIS. Jeho rána propadla brankáři.

43:50
    Přesilovku nyní hraje hostující celek, který se usadil v útočném pásmu, a proto se musí domácí celek bránit.

43:22
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon DeFazio – 2 min., vysoká hůl).

43:13
    Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

42:40
    Alexandr Skrynik si dokázal poradit se střelou od modré čáry. Hra je tak přerušena.

42:21
    Domácí celek se usadil v útočném pásmu, ale Gints Meija připravil Kunlun o puk, a tak se směr hry otáčí.

41:10
    Zápas pokračuje třetí třetinou, domácí vedou o dva góly.

40:36

40:01

Ve druhé třetině jsme branku neviděli, a tak stále v rychle hraném zápase vede domácí celek o dva góly. Dvoubrankový náskok získal v první dvacetiminutovce.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:20
    Už se pravděpodobně nic nestane, domácí jsou sice v útočném pásmu, ale zakončit se jim nedaří.

38:36
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Georgijs Pujacs – 2 min., vražení na hrazení).

38:07
    Taylor Beck dostal těžkou přihrávku, kvůli zpracování se musel otáčet, a tak nevypálil.

37:40
    Joonas Järvinen vybojoval ve středním pásmu puk pro své spoluhráče, domácí mají optickou převahu, na velkou šanci stále ale čekají.

37:13
    Domácí hokejisté hrají aktivněji, mají více ze hry, z první pálil Cory Kane. Branku však minul.

36:50
    Lauris Darzinš nedokázal mezi kruhy zpracovat puk, a tak vypálit nedokázal.

36:10
    Joonas Järvinen nahazoval kotouč na branku od modré čáry, ale jeho pokus končí mimo branku.

36:00
    Probíhají poslední čtyři minuty hry ve druhé části hry.

35:35
    Karl Stollery rozehrává od své branky, Dinamo se nemůže přes dobře hrající obranu soupeře probojovat do výraznější šance.

35:04
    Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, mnoho šancí momentálně k vidění není.

33:36
    Krišjanis Redlihs dobře vypálil od modré čáry, jeho pokus se štěstím vyrazil brankář Kunlunu.

33:08
    Georgijs Pujacs kombinuje se svými spoluhráči v obranném pásmu, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.

32:47
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Dinama.

31:52
    Jesse Blacker se dostal do střelecké pozice, jeho rána z pravé strany končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.

31:13
    Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se stabilněji nemůže dostat do pásma. Fanoušci ženou domácí vpřed.

30:01
    Nyní se dostáváme do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, domácí hráči vedou o dva góly.

29:46
    Frenks Razgals překazil domácí útočnou akci, Kunlun se tak do střelecké pozice nepropracoval.

29:01
    Cory Kane tečoval jemně kotouč před brankou, ale i tak střele od modré čáry končí mimo branku.

28:06
    Sledujeme rychlý hokej, který mnoho šancí nenabízí, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.

27:00
    Pavel Vorobej přenechal v obranném pásmu puk spoluhráči, následně se domácím podařilo přejít do útoku, kde se ale dlouho neudrželi.

26:13
    Lucas Lessio se málem dostal do vyložené střelecké pozice. Ale nedokázal prostřelit brankáře Dinama.

26:00
    Miks Indrašis se dostal do střelecké pozice, jeho pokus ale kryje domácí brankář, a tak je hra přerušena.

25:22
    Roman Graborenko bojoval o kotouč ve svém obranném pásmu, nakonec dokázal uspět, a tak může jeho tým v klidu hrát.

24:49
    Mantas Armalis drží kotouč, bude se vhazovat před brankou Rigy.

24:24
    Gints Meija se dostal do útočného pásma, Frenks Razgals pokračoval v akci. Ale ani jeden celek se do střelecké pozice nedostal.

23:20
    Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou Dinama.

22:46

22:25
    Lauris Darzinš vypálil z dobré pozice, ale jeho rána končí mimo branku.

21:40
    Dinamo se nemůže propracovat stabilněji do útočného pásma.

21:25
    Přesilovku hrají hostující hokejisté, kteří se usadili v útočném pásmu.

20:46
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Taylor Beck – 2 min., podražení).

20:30
    Zápas pokračuje druhou třetinou, domácí vedou o dva góly.

20:01

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:30
    Brandon McMillan se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale nedokázal vypálit.

19:00
    Probíhá poslední minuta hry v první třetině, kotouč mají v moci domácí.

18:25
    Hraje se za brankou hostujícího celku, domácí se ale nemohou probojovat do zakončení.

17:42
    V poklidném tempu se dostáváme do poslední dvouminutovky první třetiny.

17:26
    Alexandr Skrynik musel být pozorný, hosté se za jeho brankou dostali k puku.

17:00
    Probíhají poslední tři minuty hry z první třetiny.

16:41
    Kunlun dokázal vyhodit z obranného pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění. Sledujeme rychlý hokej.

16:24
    Hostující celek se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, k dispozici má vhazování, které vyhrál.

15:53
    Brankář Dinama si poradil s pokusem od modré čáry, vhazovat se bude před jeho brankou.

15:13
    Dostáváme se do finální fáze první třetiny, domácí celek vede o dva góly a hosté se do výraznější šance nedostali.

14:51
    Jesse Blacker nahazoval k mezikruží kotouč na branku, hostující brankář si dokázal poradit.

14:35
    Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, mnoho šancí k vidění není.

13:52
    Alexej Ponikarovskij vypálil od modré čáry, jeho pokus ale byl nepřesný.

13:30
    Domácí Kunlun rozehrává od své branky, Red Star se pokouší propracovat do útočného pásma.

13:15
    Guntis Galvinš vypálil od modré čáry, jeho pokus končí mimo branku.

12:34
    Hraje se ve středním pásmu, převahu nyní mají hosté, ale do výraznější střelecké pozice se nemohou propracovat.

11:45
    Sledujeme rychlý hokej, domácí hrají velmi efektivně, vypracovali si dvě velké šance a obě příležitosti proměnili.

10:13
    Střídání v týmu Dinamo Riga: ze hřiště odchází Janis Kalninš, přichází Mantas Armalis.
    10:53 Cory KANE - 2:0

10:53
    Domácí celek navyšuje své vedení krátce po polovině první třetiny. Lessio našel zcela volného spoluhráče, tím byl CORY KANE, který zakončoval do prázdné branky. Asistence: Lucas Lessio a Taylor Beck.

10:27
    Janis Kalninš kryje střelu od modré čáry, hra je tak přerušena. Domácí mají možnost buly v útočném pásmu.

10:11
    Alexandr Skrynik kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

09:51
    Dostáváme se do poloviny první třetiny, zatím jsme viděli jednu jedinou výraznější šanci, kterou domácí proměnili.

09:12
    Cory Kane zastavil puk na modré čáře, ale do střelecké pozice se propracovat nedokázal.

08:59
    Nikita Chlystov zakončoval z dobré pozice, ale jeho pokus kryje hostující brankář Janis Kalninš.

08:32
    Nicholas Schaus čekal na modré na přihrávku, ale kotouč se k němu nedostal.

08:10
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí celek se propracoval do střelecké pozice, ale puk končí mimo branku.

07:20
    Alexandr Skrynik se výborně dokázal přesunout a poradil si se střelou z první, kterou vyslal Krišjanis Redlihs.

07:03
    Nikolaj Žerděv dostal hru do útočného pásma, hledal před brankou postaveného spoluhráče, Pas byl nepřesný.
    05:09 Nicholas SCHAUS - 1:0

05:09
    Domácí celek se rychle dostává do vedení. Luke Lockhart našel výborným pasem před brankou postaveného NICHOLASE SCHAUSA, jemuž stačilo nastavit hůl a tečovat puk do branky. Asistence: Luke Lockhart a Brayden Jaw.

04:44
    Roman Graborenko rozehrává od své branky, Mnoho šancí si zatím domácí celek nevypracoval.

04:04
    Jesse Blacker zakončoval od modré čáry, jeho střelecký pokus byl zablokovaný. Janis Kalninš zasahovat nemusel.

03:15
    Hraje se ve středním pásmu, ani jeden celek nemůže nyní stabilněji dostat do pásma.

02:46
    Alexandr Skrynik znovu zsahuje proti střele Darzinše.

02:25
    Danny Kristo vypálil z mezikruží, jeho pokus kryje domácí brankář. Hosté začali aktivněji.

01:50
    Jesse Blacker vybojoval kotouč ve svém obranném pásmu, následně se domácí dostali do útočného pásma.

01:09
    Alexandr Skrynik kryje kotouč po střele hostujícího Anssi Salmely.

00:01
    Zápas začíná, sledujeme klidný úvod.

00:01

Red Star Kunlun: Skrynik (Hellberg) – N. Chlystov, Blacker, A. Kulda, Graborenko, Järvinen, Vorobej, Schaus – Ibragimov, Lessio, Beck – Kane, Yip, DeFazio – Rissanen, Ponikarovskij, Chipchura – Lockhart, Jaw, Lebeděv.

Dinamo Riga: Kalninš (Armalis) – K. Redlihs, Galvinš, Zile, Salmela, Jerofejevs, Stollery, Pujacs – Darzinš, M. Redlihs, Indrašis – Kristo, Rihards Bukarts, McMillan – Skvorcovs, Žerděv, Meija – Razgals, E. Kulda, Lipsbergs – Bičevskis..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Red Star Kunlun odehrál 39 zápasů (11-2-8-18; 45 bodů). V tabulce Východní konference je na jedenácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Poradil si s Chabarovskem 4:3 v prodloužení. Nestačil na CSKA Moskvu 1:3, Podolsk 1:2, Chabarovsk 1:2 a Vladivostok 2:4.

Dinamo Riga odehrálo 41 zápasů s bilancí 5-7-6-23 a vybojovalo 35 bodů. V tabulce Západní konference je na posledním místě. Z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Poradilo si s Bratislavou 5:1, Minskem 3:1 a Podolskem 4:2. Nestačilo na Ladu 2:3 v nájezdech a 0:1 na CSKA Moskvu.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Red Star Kunlun a Dinamo Riga.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 6. Schaus (Lockhart, Jaw), 11. Kane (Lessio, Beck), 47. Lockhart – 45. Indrašis

Dinamo Riga: Kalninš (11. Armalis) – K. Redlihs, Galvinš, Zile, Salmela, Jerofejevs, Stollery, Pujacs – Darzinš, M. Redlihs, Indrašis – Kristo, Rihards Bukarts, McMillan – Skvorcovs, Žerděv, Meija – Razgals, E. Kulda, Lipsbergs – Bičevskis.

Rozhodčí: Sergejev, Ščenjov – Lazarev, Siviv