Vladivostok – Chabarovsk 4:2 (kon.) | Kunlun – Riga 3:1 (kon.) | Omsk – Chanty-Mansijsk 1:5 (kon.)
Kazaň – Ufa 2:1 (kon.) | Jokerit – Toljatti 4:3 (3:2 po s.n.) | Soči – Nižněkamsk 0:2 (kon.)
HC Slovan – Barys 0:2 (kon.)
Red Star Kunlun
3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
Dinamo Riga
Pondělí 18.12.2017, 12:30 • LeSports Center • KHL

Český ani slovenský hokejista do zápasu nezasáhl. (14:39:15)

Domácí hokejisté díky výborné první třetině vyhrávají tento duel 3:1 a do tabulky získávají body. Naopak Riga dnes mnoho hokejového nepředvedli.

59:39
    Domácí střelou přes celé kluziště trefují tyč.

59:03
    Oddechový čas pro hosty.

59:03
    Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Kunlunu.

59:00
    Poslední minuta hry.

58:35
    Anssi Salmela kombinuje v útočném pásmu se spoluhráči.

58:14
    Kunlun se osvobozuje, domácí mohou vystřídat, hosté se rychle snaží dostat znovu do pásma.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry třetí třetiny.

57:57
    Hosté hrají v šesti, zkouší to bez brankáře.

57:00
    Lucas Lessio vypálil a jeho pokus výborně kryje brankář Rigy.

56:40
    Sledujeme rychlou pasáž hry, zbytečně se nepřerušuje.

56:20
    Brandon Yip kombinoval se svými spoluhráči v útoku, Brayden Jaw se k zakončení nedostal.

56:00
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, Riga prohrává o dva góly a navíc se nyní musí bránit.

Dnešní utkání sleduje 1525 diváků.

55:33
    Ne, tohle zakázané uvolnění nebude, Anssi Salmela musí rychle pospíchat za kotoučem.

55:30
    Hra je přerušena, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Kunlunu. Hosté už mnoho času nemají.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 6. Schaus (Lockhart, Jaw), 11. Kane (Lessio, Beck), 47. Lockhart – 45. Indrašis

Red Star Kunlun: Skrynik (Hellberg) – N. Chlystov, Blacker, A. Kulda, Graborenko, Järvinen, Vorobej, Schaus – Ibragimov, Lessio, Beck – Kane, Yip, DeFazio – Rissanen, Ponikarovskij, Chipchura – Lockhart, Jaw, Lebeděv.
    Dinamo Riga: Kalninš (11. Armalis) – K. Redlihs, Galvinš, Zile, Salmela, Jerofejevs, Stollery, Pujacs – Darzinš, M. Redlihs, Indrašis – Kristo, Rihards Bukarts, McMillan – Skvorcovs, Žerděv, Meija – Razgals, E. Kulda, Lipsbergs – Bičevskis.

Rozhodčí: Sergejev, Ščenjov – Lazarev, Siviv