Benátky n/J – K. Vary | 0:6 (kon.) | | | Motor ČB – Prostějov | 1:4 (kon.) | | | Kladno – Ústí n/L | 5:2 (kon.) |
Přerov – Třebíč | 4:0 (kon.) | | | Havířov – Kadaň | 3:2 (kon.) |
Winnipeg – St. Louis | 4:0 (kon.) | | | Chicago – Minnesota | 4:1 (kon.) | | | Vegas – Florida | 5:2 (kon.) |
Vancouver – Calgary | 1:6 (kon.) |
Vladivostok – Chabarovsk | 4:2 (kon.) | | | Kunlun – Riga | 3:1 (kon.) | | | Omsk – Chanty-Mansijsk | 1:5 (kon.) |
Kazaň – Ufa | 2:1 (kon.) | | | Jokerit – Toljatti | 4:3 (3:2 po s.n.) | | | Soči – Nižněkamsk | 0:2 (kon.) |
HC Slovan – Barys | 0:2 (kon.) |
Slavia – Salzburg | 1:6 (kon.) |
Havířov – Mountfield HK | 1:5 (kon.) |
Čáslav – Rakovník | 5:3 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Č. Krumlov | 3:5 (kon.) | | | HC Vimperk – Telč | 5:4 (kon.) |
Tábor B – Milevsko | 2:6 (kon.) | | | Soběslav – HC Vajgar | 1:3 (kon.) |
Louny – Kadaň | 8:6 (kon.) |
konec
Ak Bars Kazaň
2:1
(1:0, 1:1, 0:0)
Salavat Julajev Ufa
58:57
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Linus Omark – 2 min., podražení).
|
|
44:08
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Zachar Arzamascev – 2 min., vysoká hůl).
|
|
36:15
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Anton Lander – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
34:10
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Arťom Lukojanov – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
29:05
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Linus Omark.
|
|
25:31
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Nikita Jazkov.
|
|
14:48
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Nikita Ljamkin – 2 min., hákování).
|
|
06:15
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Alexandr Svitov – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
|
|
06:15
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Igor Makarov – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
8. Klinkhammer (Manuchov, Tkačov), 40. Zaripov (Markov, Lander) – 27. Hartikainen (Omark)
Rozhodčí: Maxim Sidorenko, Antonín Jeřábek – Ivan Sazonov, Alexander Sadovnikov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Ak Bars Kazaň:
Garipov (Biljalov) – Jarullin, Markov (C), D. Musin, Ljamkin, Ohtamaa, Manuchov – Galijev, Lander, Zaripov – Klinkhammer, Svitov, Tkačov – Jazkov, A. Potapov, Lukojanov – Obuchov, M. Gluchov (A), Glinkin.
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Karejev (Scrivens) – Larsen, Panin (A), S. Garejev, Arzamascev, Gončarov, Loginov (C), M. Osipov, Kuzmin – Hartikainen, Kemppainen, Omark (A) – Lisin, Juňkov, I. Makarov – Burdasov, Korotkov, Fjodorov – M. Majorov, Busarov, Soloduchin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Karejev (Scrivens) – Larsen, Panin (A), S. Garejev, Arzamascev, Gončarov, Loginov (C), M. Osipov, Kuzmin – Hartikainen, Kemppainen, Omark (A) – Lisin, Juňkov, I. Makarov – Burdasov, Korotkov, Fjodorov – M. Majorov, Busarov, Soloduchin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Maxim Sidorenko, Antonín Jeřábek – Ivan Sazonov, Alexander Sadovnikov
Diváci:
Michal Raška