Vrchlabí – Jablonec n/N 10:5 (kon.) | Nový Jičín – Opava 4:1 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 3:5 (kon.)
Šumperk – Poruba 2011 3:4 (kon.) | David Servis – Nymburk 1:3 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 1:3 (kon.)
Písek – Žďár n/S 3:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Klatovy 4:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Tábor 2:1 (kon.)
Trutnov – Kobra 4:1 (kon.) | Řisuty – Sokolov 2:3 (kon.) | Bílina – Dvůr Králové n. L. 3:6 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
HC Klatovy
Středa 20.12.2017, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga skupina Střed (ČR) • 22. kolo

58:05
    Třetinovi utekl kotouč z hole!

57:33
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Čechura – 2 min., podražení).

57:24
    Tomáš Ludvík našel přes šířku útočného pásma Davida Michálka. Domácí útočník vyprášil betony Sochůrka, který se stihl rychle přesunout!

54:59
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Pour – 2 min., podražení).

51:40
    Lukáš Sochůrek je základním pilířem Klatov! Talentovaný gólman, ač se nacházel v krkolomné pozici, tak zastavil puk, který směřoval za brankovou čáru!

47:38
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Klatovy zažívají ledovou sprchu, která znamená dvougólové vedení Bruslařů! Trojlístek Lukáš Endál, Jiří Vašíček a PATRIK PŘIDAL rozjeli útočnou akci domácího týmu! Lukáš Endál přenechal touš právě Přidalovi, která nadvakrát pokořil Sochůrka! Asistence: Lukáš Endál, Miroslav Třetina.

46:08
    Bruslaři bleskurychle využívají početní výhodu! Kryštof Kulhánek od pravého mantinelu našel mezi kruhy osamoceného JANA MILFAITA, jenž proměňuje! Havlíčkobrodský štírek hned z první trefil mezírku mezi betonama Sochůrka! Asistence: Kryštof Kulhánek.

46:02
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Heldák – osobní trest do konce utkání, nesportovní chování). Trest odpyká Pour.

45:56
    Vracovský vystihl přihrávku jednoho z obránců. Na konec ho v zakončení vyrušil jeden hráč v bílém.

45:23
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Balgalvis – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Marcel – 2 min., hrubost).

45:06
    Tomáš Pacanda vystihl rozehrávku na modré a pádil na Nováka. Domácí gólman mu uzmul jistý gól svojí lapačkou!

41:15
    Jeden z domácích, teď nedosáhl na přihrávku před Sochůrkem!

38:50
    Tak to je neuvěřitelné co teď chytil Lukáš Sochůrek! Hostující gólman se dokázal přemístit proti střele Jana Milfaita, který zakončovat několikrát, avšak Sochůrek drží!

37:55
    Milfait dostal puk do jízdy, ovšem v zakončení ho vyrušil obránce Klatov!

36:31
    Hrabaňova střela od modré byla před hostujícím gólmanem tečovaná. Kotouč si cestu do branky nenašel!

36:10
    Na ledě zůstal ležet Václav Krliš, avšak hostující hráč se poté odebral po svých na střídačku!

34:35
    Domácí jako v prvním případě rychle odpovídají! Lukáš Endál ani David Michálek na Sochůrka nevyzráli. Avšak hostující gólman, jenž se nacházel mimo ideální postavení na dorážku MIROSLAVA TŘETINY nedosáhl! Asistence: David Michálek, Lukáš Endál.

32:17
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Nedáš, dostaneš! Hosté jdou opět do vedení. Jan Topinka vystihl přihrávku domácí obrany a dostal kotouč na hůl VÁCLAVA KRLIŠE! Hostující útočník dostal touš do jízdy a z bezprostřední blízkosti propálil Nováka! Asistence: Jan Topinka, Filip Kokoška.

30:31
    Jan Milfait našel osamoceného mezi kruhy Kryštofa Kulhánka. Avšak i s jeho dělovkou neměl hostující gólman problémy!

30:05
    Třetinův pokus mezi čárkama vykopl Sochůrek špičkou levého betonu!

29:51
    Tomáš Ludvík dostal ideálně puk na svojí hůl, avšak jeho ránu zápěstím vystihl Sochůrek.

28:18
    Luboš Voříšek dostal nabito na levý kruh, ale rána mu nesedla!

27:15
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Marcel – 2 min., hákování).

26:26
    Patrik Marcel v tváří tvář neuspěl proti Novákovi!

25:17
    Lukáš Endál projel středním pásmem, až k Sochůrkovi! Jeho forhendové zakončení našlo levou tyč!

22:54
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vašíček – 2 min., hákování).

22:03
    Jakub Vavřička napálil touš do útočného pásma Bruslařů, kde ho shrábli jeho spoluhráči. Ovšem ani jeden z dvojice hostů nepřekonali Nováka!

21:23
    Jan Milfait dostal puk za obranu hostů. Avšak brodský šikula si stahovačkou mezi betony na Sochůrka nepřišel!

19:46
    Bruslaři mohli jít do vedení! Brankář Sochůrek byl už zcela bezmocný, ale trojici v bílém se nepodařilo dostat kus gumy za jeho záda!

17:57
    Patrik Přidal se proháčkoval po pravé straně, až k Sochůrkovi, avšak v tváří tvář maskovanému muži Klatov neuspěl!

16:30
    Jakub Pour mohl přidat druhý gól! Útočník hostů se dostal, až před Nováka, ale se svojí střelou neuspěl!

13:07
    Valná hromada, také u brankáře Sochůrka, ale i ten drží čistý štít!

11:27
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Pacanda – 2 min., podražení).

09:20
    Tomáš Vracovský z jedničky poslal kotouč do břevna!

08:11
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Beneš – 2 min., podražení).

02:17
    Bruslaři využívají přesilovou hru! Miroslav Třetina se protáhl po pravém mantinelu a přihrál na levou stranu TOMÁŠI SEMRÁDOVI! Havlíčkobrodský bek z jedničky propálil přesouvajícího se Sochůrka! Asistence: Miroslav Třetina, Lukáš Endál.

01:45

01:19
    Klatovští jeli dva na jednoho, ale střela Topinky skončila na Novákovi!

00:12
    Klatovy se ujímají bleskového vedení! ALEŠ FURCH využil zaváhání v domácí obraně a dostává hosty do vedení! Furch se protáhl po levé straně a ke vzdálenější tyči propálil Nováka! Asistence: Tomáš Vracovský, Jakub Pour

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 3. Semrád (Třetina, Endál), 35. Třetina (Michálek, Endál), 47. Milfait (Kulhánek), 48. Přidal (Endál, Vašíček) – 1. Furch (Vracovský, Pour), 33. Krliš (Topinka, Kokoška)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – T. Semrád, Vašíček "A", Vala, Kulhánek, Balgalvis, Kříž, Hrabaň – Přidal, Třetina "C", Endál – Voříšek, Milfait "A", Šuhaj – Michálek, Ludvík – Kozlík, Chlubna, Beneš
    HC Klatovy: Sochůrek (Plánička) – Houfek, Marcel, Slavík, Leština, Hlaváček, Čechura – Vracovský, Furch, Kokoška, Heldák, Topinka "C", Krliš, Vavřička, Pacanda "A", Pour

Rozhodčí: Michal Maršálek – David Urubčík, Jan Kleprlík