Litoměřice B – 4:5 (1:2 po s.n.)
po s.n. (1:2)
HC Stadion Litoměřice B
4:5 (2:2, 1:2, 1:0 - -:-)
Středa 20.12.2017, 19:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Krajská liga: Ústecký kraj

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

Zdravím Vás u 16. kola Krajské ligy mužů Ústeckého kraje. V Kalich Areně se proti sobě postaví týmy HC Stadion Litoměřice "B" a Mostečtí Lvi. Ve šlágru tohoto kola, proti sobě nastoupí tabulkově dva nejlepší týmy, zatím platila domácí neporazitelnost, uvidíme, zda bude platit i nadále.

Tabulka Krajské ligy mužů Ústeckého kraje

1. Mostečtí Lvi – 15 Z, 13-1-0-1, 126:49, 41 b.
    2. HC Stadion Litoměřice "B" – 14 Z, 12-0-0-2, 82:46, 36 b.
    3. SK Kadaň "B" – 17 Z, 7-1-0-9, 91:94, 23 b.
    4. HC Slovan Louny – 16 Z, 7-0-1-8, 81:78, 22 b.
    5. HC Klášterec nad Ohří – 16 Z, 6-0-1-9. 72:84, 19 b.
    6. HC Roudnice nad Labem – 14 Z, 4-1-0-9, 54:74, 14 b.
    7. HC Lovosice – 16 Z, 2-0-1-13, 39:120, 7 b.

Předchozí vzájemná utkání

1.10., 4. kolo: HC Stadion Litoměřice "B" – Mostečtí Lvi 5:3
    Branky a nahrávky: 5. Krýsl (Krátký), 10. Domský (Kolenatý), 24. Pavlata (Vandas, Domský), 41. Neruda (Domský), 60. Bejček (Magasanik, Zedek) – 18. Čmolík (Přeučil), 28. Havlůj (Nedrda, Přeučil), 59. Kousek (Přeučil, Čmolík).

11.11., 10. kolo: Mostečtí Lvi – HC Stadion Litoměřice "B" 5:0
    Branky a nahrávky: 28. Přeučil (Havlůj, Kunrt), 30. Nedrda (Čmolík), 41. Čmolík (Kunrt, Havlůj), 51. Čmolík (Kunrt, Nedrda), 58. Kousek (Plichta).

HC Stadion Litoměřice B: Sklíba (Švára) – Kolenatý, Vízner, Zedek, Šikner, Krýsl, Vandas – Drábek, Bejček, Fábry, Rusý, Buďa, Purma, Domský, Cerman, Krátký, Pavlata.

Mostečtí Lvi: Uher (Kovařík) – Kabeláč, Kunrt, Havlůj, Plichta, Sklenička, Čmolík M. – Přeučil T., Kousek, Šafařík, Bořík, Mical, Smolík, Přeučil P., Nedrda V., Čmolík J., Nedrda T.

Rozhodčí: Tichý – Hrubý, Miško.

00:01

02:36
    Litoměřice B právě vstřelily branku!
    Domácí se ujímají vedení! Od modré vyslal golfovou střelu TOMÁŠ ZEDEK. Gólman Mostu absolutně nestihl zareagovat. Asistence: Marek Cerman, Tomáš Krátký.

03:42
    Mostečtí Lvi právě vstřelili branku!
    Ovšem Mostečtí velmi rychle vyrovnávají. MARTIN MICAL nahodil puk na branku Sklíby, poté trochu nešťastně propadl kotouč za jeho záda. Asistence: Michal Kousek.

04:51
    Střelecké drama pokračuje! K těsné blízkosti brankoviště si najel RADEK PAVLATA, přičemž odsud vymetl horní růžek Uherovy branky. Asistence: Jaroslav Vandas.

10:19
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice B (Rusý – 2 min., podražení).

10:36
    Vyloučení v týmu Mostečtí Lvi (Havlůj – 2 min., nedovolené bránění + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Menší trest odpyká Bořík.

12:19

12:36

17:27
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice B (Zedek – 2 min., hákování).

17:55
    První využitá přesilovka utkání. Poté, co Most celkem dlouhou dobu kombinoval v útočném pásmu, se ke kotouči dostal JAKUB ČMOLÍK, který z pravé hranice brankoviště poslal puk do odkrytého prostoru Sklíbovy branky. Asistence: Vítězslav Nedrda, Petr Kabeláč.

17:55

19:26
    Vyloučení v týmu Mostečtí Lvi (Přeučil Petr – 2 min., vražení na hrazení).

20:00

Počátek první třetiny přinesl přestřelku mezi oběma celky, kterou lépe zvládli domácí hokejisté. Ti po zásluze skoro po celou třetinu vedli. Až v závěru Most výtečně zvládl přesilovku, čímž poslal utkání již podruhé do nerozhodného stavu.

20:01

21:26

26:59
    VÍTĚZSLAV NEDRDA našel odražený kotouč po úspěšně zastaveném zákroku Sklíby. Z levé strany jej poté propustil k bližší tyčce. Asistence: Martin Kunrt.

28:04
    Ovšem kališníci se nevzdávají a velmi rychle gól Mostu vrací. Z vnější hranice levého kruhu poslal puk za Uherova záda MAREK CERMAN. Asistence: Marek Domský.

28:15
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice B (Rusý – 2 min., faul kolenem).

30:15

32:51
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice B (Zedek – 2 min., krosček).

34:51

37:57
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice B (Zedek – 2 min., faul loktem + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Menší trest odpyká Rusý.

38:20
    Vyloučení v týmu Mostečtí Lvi (Havlůj – 2 min., sekání).

38:42
    Most přešel velmi rychle do protiútoku, který nakonec využil i gólově. Minutu před koncem se tak zásluhou MARTINA MICALA ujímá vedení. Asistence: Petr Kabeláč.

39:57

40:00

Druhá třetina měla podobný průběh jako ta první. Více štěstí však měli hosté, kteří se těsně před koncem třetiny ujali vedení.

40:01

40:20

43:10
    Vyloučení v týmu Mostečtí Lvi (Nedrda T.– 2 min., sekání).

45:10

50:30
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice B (Krátký – 2 min., sekání).

52:30

53:01
    Krátce po vyrovnání početních sil na ledě je vyrovnán i gólový stav. RADEK PAVLATA našel skulinku v brance Pavla Uhera, kterou nekompromisně prostřelil. Asistence: Radek Rusý.

54:14
    Oddechový čas pro hosty.

54:14
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice B (Vandas – 2 min., sekání).