Boston – Winnipeg 2:1 (2:1 po s.n.) | New Jersey – NY Rangers 4:3 (2:1 po s.n.) | NY Islanders – Anaheim 4:5 (po pr.)
Pittsburgh – Columbus 3:2 (2:1 po s.n.) | Tampa – Ottawa 4:3 (2:0 po s.n.) | Nashville – Carolina 1:4 (kon.)
Dallas – Chicago 4:0 (kon.) | Edmonton – St. Louis 3:2 (kon.) | Los Angeles – Colorado 2:1 (po pr.)
San Jose – Vancouver 5:4 (po pr.)
San Jose Sharks
5:4 (1:1, 3:2, 0:1 - 1:0)
Vancouver Canucks
Pátek 22.12.2017, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

To je ode mě vše, přeji krásný páteční den a u dalších přenosů na shledanou. (07:28:08)

Zablokované střely 10:15

Sharks vítězí a berou bod navíc! Domácí hokejisté oplácejí Vancouveru porážku a nyní se radují z cenného vítězství. Noc plná prodloužení je u konce.

61:53 Kevin LABANC - 5:4

61:53
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Žraloci vítězí! Tomáš Hertl vybojoval proti unavené trojici puk, z rohu hřiště udělal dva kroky s pukem, nahrál na KEVINA LABANCA, který netrpělivě čekal na nahrávku od Hertla a poté tvrdou ranou procedil kotouč mezi vyrážečkou a tělem Markströma do branky! Asistence: Tomáš Hertl.

61:21
    Sharks se drží v útočném pásmu a kombinují.

60:48
    Na druhé straně jel sám na branku Pavelski a také neuspěl!

60:16
    Boeser a Granlund pálili na Della, ale ani jeden ho nedokázal překonat!

60:01

Ve třetí třetině padl pouze jediný gól, který vstřelili hosté a vyrovnali tak na 4:4. Dnešní den je plný prodloužení, a tak jsme se ho dočkali i v tomto utkání.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:55
    Canucks vyhazují a bude se prodlužovat.

59:30
    Hertl vyváží kotouč a Sharks jsou v útočném pásmu.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 12. J. Thornton (Labanc, Burns), 26. Meier (DeMelo, Labanc), 27. J. Thornton (Pavelski, Labanc), 39. Hertl (Pavelski, J. Thornton), 62. Labanc (Hertl) – 2. B. Gaunce (Gudbranson, Virtanen), 29. Virtanen (Del Zotto, Biega), 37. Boeser (Biega, Gagner), 43. D. Sedin (H. Sedin, Eriksson)

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Dillon, Vlasic (A), Braun (C), Heed, DeMelo, Burns – J. Thornton, Pavelski (A), Sörensen – Donskoi, Hansen, Meier – Hertl, Labanc, Tierney – O'Regan, M. Karlsson (A), Bødker.
    Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Del Zotto, D. Pouliot, Edler (A), Gudbranson, Stecher, Biega – Boeser, Dowd, Virtanen – Eriksson, D. Sedin (A), Boucher – Vanek, H. Sedin (C), Burmistrov – B. Gaunce, M. Granlund, Gagner.

Rozhodčí: Dan O'Rourke, Tim Peel – Brian Murphy, Mark Wheler