Třinec – Liberec 2:3 (1:2 po s.n.) | Mladá Boleslav – Plzeň 2:1 (3:2 po s.n.) | Zlín – Litvínov 2:4 (kon.)
Chomutov – Vítkovice 1:4 (kon.) | Pardubice – Jihlava 3:2 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 2:5 (kon.)
Sparta – Kometa Brno 3:2 (kon.)
po s.n. (3:2)
BK Mladá Boleslav
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
HC Škoda Plzeň
Pátek 22.12.2017, 17:20 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 32. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:20.

Pěkný den z Mladé Boleslavi, kde se v pátek večer odehraje poslední extraligové utkání před Vánocemi. V televizním duelu přivítá Bruslařský klub Mladá Boleslav Škodu Plzeň.

Lídr tabulky z Plzně vede Tipsport extraligu o pět bodů před druhým Hradcem Králové. Právě Mountfield před reprezentační přestávkou porazil Škodu 6:0. Ta si však chuť spravila v utkání po reprezentační přestávce, když porazila Spartu 3:1.

Bruslařský klub prožívá nepovedené období. Z posledních pěti utkání Středočeši tři prohráli, nedařilo se jim ani ve středu po reprezentační přestávce, když prohráli s trápícím se Libercem těsně po samostatných nájezdech. Proti vedoucí Plzeň to budou mít Bruslaři těžké. Minule ji však i přes prohru střelecky přestříleli, a tak se třeba dočkáme překvapení. Zda ano, nebo ne, naznačí následující hodiny.

V deštěm skrápěné Mladé Boleslavi se dva dny před Vánocemi připravuje začátek utkání mez Mladou Boleslaví a Plzní. Podle sázkových kanceláří je vedoucí Škoda jen mírným favoritem oproti Bruslařskému klubu.

BK Mladá Boleslav: J. Růžička (Maxwell) – Hanzlík (C), Kurka, Eminger, Kotvan, Dlapa, J. Říha – Orsava, Žejdl, Klepiš (A) – Valský, P. Holík, Pacovský – Pabiška, P. Musil, Lenc (A) – Martin Procházka, Urban, P. Kousal.

HC Škoda Plzeň: M. Svoboda (Hylák) – Moravčík, Jones, D. Sklenička, P. Kadlec (C), Pulpán, Čerešňák, L. Kaňák – Schleiss, Kracík, Gulaš (A) – D. Kindl, Stach, Indrák (A) – Straka, Kratěna, M. Chalupa – Rubner, Hollweg.

Rozhodčí: Pešina, Petružálek – Frodl, Komárek.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Rozhodčí krouží po ledě, za chvíli nastoupí i hokejisté. Očekáváme start zápasu.

Do Mladé Boleslavi si našlo cestu poměrně dost plzeňských fanoušků, kteří stojí a bubnují ve svém sektoru. To boleslavský kotel je znovu značně prořídlý a nachází se v něm méně lidí než v dobách, kdy Bruslařský klub působil ještě v 1. lize.

Rozhodčí už chtěl zahájit zápas, bohužel se ale čeká na Českou televizi.

00:01

00:05
    Na buly byli úspěšnější domácí, kterým se ale do útočného pásma dostat nepodařilo.

00:57
    Do pravého kruhu si najel Jakub Valský, po jeho střele zamířil puk mimo branku, ve které stojí Miroslav Svoboda.

01:32
    Kotouč skončil mimo hřiště, bude se vhazovat ve středovém kruhu.

01:55
    Martin Procházka se nadějně uvolnil a jel proti jednomu hráči, ale z mezikruží zamířil mimo tři tyče.

02:13
    O puk se chvíli bojovalo v obranném pásmu Plzně, indiáni po čase kotouč nahodili k Janu Růžičkovi.

02:54
    Hra se přerušila, když puk skončil v ochranné síti.

04:08
    Z pravého kruhu zkusil štěstí Vladimír Eminger, plzeňský gólman byl však pozorný.

05:19
    Zajímavá pasáž. Dlapa vystřelil od modré a Miroslav Svoboda i s menšími obtížemi přerušil hru. Bruslaři jsou o něco aktivnějším týmem.

06:27
    Domácí se v posledních sekundách marně snaží dostat do útočného pásma.

06:47
    Lukáš Žejdl se proklestil až do mezikruží, jenže tam mu indiáni stejně zakončit nedovolili.

07:03
    Obě mužstva střídají, na puku jsou stále Bruslaři. Dokonce se poměrně slušně zaplnil boleslavský kotel, který připravuje choreo, nějaký vzkaz psaný na papíře.

07:13
    Zakázané uvolnění domácích. Fanoušci každým momentem vzkaz odkryjí.

07:49
    Jakub Valský jel sám na branku, jenže nakonec trefil jen boční síť.

08:10
    Domácí zakládají útok za vlastní bránou, stihnou do komerční přestávky ještě zahrozit?

08:33
    Střela od modré byla nepřesná, k puku se dostali na chvíli Plzeňští.

08:48
    Mužstva vystřídala, Bruslaři se opět ženou do útoku. Jiří Kurka byl přímo před brankářem, jenže nakonec se netrefil.

09:07
    Boleslavští fanoušci během komerční přestávky vytáhli vzkaz, na které přáli hezké Vánoce a do nového roku požadují "stop buzerace fanoušků". Blíže svůj vzkaz ale nespecifikovali.

09:23
    Po střele od modré čáry byl puk blízko brankové čáry, ale mezi třemi tyčemi neskončil.

10:30
    Poprvé v zápase se mělo vylučovat. Dvouminutový trest za hru vysokou holí pro Jakuba Klepiše byl ale nakonec odvolán, viz výše.

10:30
    Po pohledu na obrazovku a opakovaný záběr se fanoušci i hráči obou stran proti rozhodnutí sudího rázně ohradili, ten svůj verdikt odvolal. Důležitá byla slova Milana Gulaše, který za sudím dojel a rozsudek mu vymluvil. Málokdy vídaná situace se skutečně stala, hlavní rozhodčí své rozhodnutí vzal zpět.

11:28
    Plzeň je aktivnější a má častěji kotouč ve svém držení.

12:35
    Jan Růžička má v posledních minutách spoustu práce, Plzeň je důrazná v předbrankovém prostoru a má více ze hry.

12:43
    Po komerční přestávce nás čeká další pasáž první třetiny.

12:48
    Hned po buly mířila na brankáře Mladé Boleslavi další střela, puk však trefil jen výstroj Jana Růžičky.

13:08
    Z levého kruhu pálil Jaroslav Kracík, jenže i tentokrát trefil kotouč jen Jana Růžičku.

14:10
    Plzeňští hráči v posledních minutách naprosto suverénně dokazují, že jsou první v tabulce. Na ledě mají převahu a Bruslaři jen se štěstím drží bezbrankové konto.

14:46
    Zakázané uvolnění na straně plzeňských hokejistů. Ti tedy nemohou střídat a následuje vhazování po pravé ruce Miroslava Svobody.

15:20
    Pavel Musil chtěl zpoza brány nahrát někomu ze spoluhráčů, jenže mylně puk "namazal" jednomu z indiánů.

16:30
    Pavel Kousal, který hrál proti Plzni už včera za boleslavskou juniorku, si najel do levého kruhu, jenže odtamtud nevystřelil přesně.

17:26
    Milan Gulaš si razil cestu, jenže přímo k Janu Růžičkovi se nedostal, nezvládl ani zakončit.

18:08
    Indiáni kombinují v útočné třetině.

18:18
    O pásmo přišli. Jeden proti jednomu hráči jel Dominik Pacovský, s pukem nakonec ale skončil za bránou.

18:43
    Miroslav Svoboda přerušil hru, bude se vhazovat před jeho brankou.

19:15
    Puk je v rohu u plzeňské branky, první třetina se chýlí ke svému závěru.

19:32
    Po ofsajdu se bude vhazovat ve středním pásmu.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Další třetina začne přibližně v 18:11.

Na začátku první dvacetiminutovky měli více ze hry Bruslaři, i Plzeň ale mohla vést a šancí měla možná více.

Za chvíli začne druhá dvacetiminutovka. Vše je připraveno.

Čeká se už opět jen na Českou televizi.

20:01

20:07
    Po střele ze středního pásma přerušil Miroslav Svoboda hru.

20:50
    Čárový rozhodčí odpískal ofsajd, následuje tedy vhazování ve středním pásmu.

21:28
    Výhoda pro Plzeň, ta hraje v šesti.

21:37
    Indiáni si nepřesně přihráli, výhoda je u konce.

21:45
    Za nedovolené bránění byl na dvě minuty vykázán Petr Holík (MBL). Diváci tedy uvidí první přesilovku tohoto zápasu.

22:02
    Plzeň vstřelila gól, jenže to bylo z ofsajdu. Hlavní rozhodčí rozpažil a bude se vhazovat ve středním pásmu.

22:08
    Začínající početní výhoda indiánů vypadá výborně, jestli to tak půjde dál, dost možná se dočkáme úvodního gólu.

22:12
    Vhazování ovládli hosté, kteří zakládají opětovný útok.

22:27
    Bruslaři ale ubránili pásmo a puk je znovu za Miroslavem Svobodou.

22:45
    Polovina přesilovky je pryč, indiáni se zatím neusadili v útočném pásmu.

23:01
    Bruslaři dokonce v oslabení zahrozili a gólman Plzně si připsal zákrok.

23:14
    Na druhé straně přerušil hru i Jan Růžička, stalo se tak po střele z kruhu.

23:19
    Středočeši byli úspěšnější na vhazování, puk je za Miroslavem Svobodou.

23:45

24:42
    Pavel Kousal jel sám proti jedinému hráči, jenže díky tomu neměl k zakončení příliš prostoru, a tak nakonec minul.

25:36
    Domácí znovu vyhořeli v zakončení. Jakub Valský už poněkolikáté v tomto utkání nedokázal vzít odpovědnost na sebe a efektivně zakončit.

25:59
    Jan Růžička přikryl puk a přerušil hru. Vhazuje se po gólmanově pravici.

26:19
    Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi. Ta tedy nemůže střídat.

26:29
    Jakub Orsava jel úplně sám na bránu, jenže svou kličku nedotáhl do zdárného konce, když Miroslav Svoboda výborně ponechal beton na správném místě. Týž hráč s pukem zajel za bránu a ještě stačil přihrát Lukáši Žejdlovi, jenže ten trestuhodně trefil přesouvajícího se plzeňského gólmana.

26:47
    Jaroslav Kracík vystřelil nenápadně od mantinelu. Jan Růžička ale i přes stínící hráče dobře viděl, a Bruslaři tak se štěstím neinkasovali.

26:49
    Vhazování v obranném pásmu Středočechů se opakuje, druhá třetina je oproti té úvodní více ve znamení přerušení nebo nepřesností.

28:29
    Další ofsajd, a tím pádem i buly ve středním pásmu.

29:25
    Znovu Jakub Valský a jeho další neproměněná šance. Tentokrát boleslavský forward poměrně o dost přestřelil.

30:50
    Za podražení byl na dvě minuty vyloučen Jaroslav Kracík (PLZ).

30:55
    Sledujeme první přesilovku Bruslařského klubu v tomto zápase. Pavel Musil byl vyhozen z buly, toho nahradil Radan Lenc, jenž však nebyl úspěšný.

30:57
    Bruslaři tak rozehrávají z vlastního obranného pásma, indiáni mají puk na svých hokejkách.

31:25
    Dominik Pacovský neudržel puk v útočném pásmu, Vladimíru Emingerovi byl pak odpískán ofsajd. Domácí přesilovka je zatím bídná.

31:45
    Středočeši si zatím jen přihrávají, na Svobodu nešla téměř žádná střela.

32:05
    Boleslavští si vydrželi přihrávat tak dlouho, než je hlavní rozhodčí vykázal z útočného pásma pro postavení útočícího hráče v brankovišti. To Plzni musí vyhovovat.

32:50

32:59
    Petr Holík udělal mezi kruhy otočku a vystřelil, bylo to ale nepřesně.

33:44
    Mladá Boleslav sice na střely vede (19:13), jenže znovu, jako v mnohých utkáních v této sezóně, nevyužívá jednoznačné gólové šance, což se naprosto přesně prokazuje nejvíce v posledních sekundách.

33:59
    Probíhá komerční přestávka. Na obou střídačkách se radí, co v závěru druhého dějství zlepšit.

34:20
    Držení protihráče, po němž bude Martin Procházka (MBL) dvě minuty na trestné lavici. Začíná druhá přesilovka Plzně.

34:32
    Středočeši poslali puk přes všechny čáry, indiáni jsou ale už zpět před Janem Růžičkou.

35:51
    Přesilovka hostujícího týmu vypadá zatím ještě hůř než ta domácího. Plzeň se ne a ne usadit v útočné třetině.

36:20

37:27
    Týmy vystřídaly, Bruslaři za svou bránou zahajují útok.

37:38
    Jenže z něj je pouze zakázané uvolnění.

37:57
    David Němeček střílel z levého kruhu na prázdnou bránu, jenže ji netrefil.

38:15
    Jan Růžička bouchá na druhé straně ledu hokejkou, i on očividně vnímá střelecké a gólové trápení Bruslařského klubu. Ten má ve druhé třetině více ze hry, jenže doplácí na to, že není hráč, který by na sebe vzal zodpovědnost a vstřelil gól.

38:56
    Miroslav Indrák chtěl střílet z pravého kruhu, jenže tam byl proti jeden z boleslavských hráčů, který střelu blokoval.

39:35
    Petr Holík si spěšně nabruslil do pásma, z pravého kruhu střílel, jenže plzeňská obrana je stále tak důrazná a vytrvalá, že mu efektivní zakončení znemožnila.

39:44
    Škoda Plzeň se dopustila zakázaného uvolnění.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Další třetina začne přibližně v 19:08.

Po 40 minutách hry diváci stále gól neviděli, pokud tedy počítáme ty uznané. Mladá Boleslav měla tentokrát sice mírně více ze hry, jak už bylo ale zmíněno, na gól to nestačilo. Plzeň zdobí pozorná obrana, která zatím výraznější chyby nepřipustila. Na střely domácí vedou poměrně výrazně 25:14.

Znovu se se začátkem třetiny čeká na Českou televizi.

40:01

40:20
    Mladá Boleslav je v útočném pásmu.

40:28
    Dlouho se tam však nezdržela, i Plzeňští se dostali před Jana Růžičku.

42:09
    Domácí vyhráli vhazování ve středním pásmu, po chvíli jim ale puk vzali indiáni.

42:58
    Marek Rubner přihrál v mezikruží Davidu Stachovi, ten ale minul. Plzeň dál setrvává v útočném pásmu.

43:27
    Kotouč je u Miroslava Svobody, který rozehrává.

43:49
    Jan Schleiss nevystřelil z mezikruží přesně.

43:54
    Středočeši se rychle dostali do útočného pásma, jenže několik z Bruslařů nezvládlo dostat puk za dobře chytajícího Miroslava Svobodu. Posledním, kdo střílel, byl Jakub Orsava.

45:00
    Po několika střelách z hokejek plzeňských hráčů byla přerušena hra.

46:39
    Probíhá komerční přestávka. V utkání jsme stále neviděli žádnou branku, začíná být jasné, že nejspíš vyhraje ten, kdo dá aspoň jeden gól.

46:50
    Nehrálo se moc dlouho. Plzeň se dopustila zakázaného uvolnění.

46:50
    Utkání sleduje 2 458 diváků. Při oznamování tohoto nízkého čísla značné množství fanoušků, již jsou přítomni na stadionu, hlasitě pískalo. Bruslařský klub se, zejména v této sezóně, dlouhodobě potýká s nízkou návštěvností.

47:26
    Hra opět pokračuje. Plzeňští pohledně kombinovali v útočném pásmu, jenže zarputilá mladoboleslavská obrana inkasování nepřipustila.

47:54
    Jakub Klepiš se na modré čáře opřel do kotouče a vystřelil, jenže ten se, smolně pro Bruslařský klub, odrazil od jednoho z bránících hráčů.

48:29
    Ani Dominik Pacovský nezvládl již poněkolikáté v tomto utkání zakončit, a to byl před částečně odkrytou plzeňskou brankou. Publikum jen nevěřícně kroutí hlavami.

48:56
    Branka Miroslava Svobody byla mimo své ukotvení, hra se přerušila. Mladoboleslavští hokejisté mají v posledních sekundách více ze hry.

49:02
    Netrefil se z mezikruží Radan Lenc, jenže tím to neskončilo. Pavel Musil byl s pukem u odkryté brány, jenže než se zmohl k zakončení, zadržel kotouč betonem Miroslav Svoboda. Diváci tleskají, ale zároveň očividně nevěří tomu, co všechno je možné neproměnit v gól.

49:44
    Domácí se dostali do přečíslení, Jakub Klepiš s pukem kličkoval, až jej plzeňští hráči obestavili tak, že nemohl vystřelit.

50:55
    Zakázané uvolnění na straně Mladé Boleslavi.

51:32
    Hra je v závěrečných minutách třetí třetiny nepřesná a často přerušovaná. Pro změnu pískli rozhodčí zakázané uvolnění Škodě Plzeň.

52:15
    Pavel Musil je dalším hráčem, který neuspěl. V mezikruží měl sice dost prostoru na přesnou střelu, jenže trefil plexisklo.

53:14
    Probíhá poslední komerční přestávka tohoto zápasu. Jak se ale zdá, ten nejspíš jen tak neskončí, protože jsme stále neviděli žádnou branku.

54:42
    Domácím se nedaří dostat se do pásma, je jasné, že čím se krátí čas víc, tím je patrnější urputná snaha nedostat gól.

54:55
    Zakázané uvolnění na plzeňské straně.

56:06
    Středočeši byli chvíli v útočné třetině, dobře zformovaná indiánská obrana jim ale téměř nic nedovolila.

56:31
    Dominik Pacovský nedokázal vyhodit kotouč a Bruslaři byli několik sekund pod plzeňským tlakem.

57:43
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Ačkoliv má Bruslařský klub jasnou střeleckou převahu, zápas nejspíš prohraje. Indiáni totiž vstřelili velice důležitý gól jen několik desítek sekund před koncem třetí třetiny. Důraz v brankovišti a laxnost boleslavské obrany využil ve svůj prospěch MILAN GULAŠ, který z blízka po zemi prostřelil Jana Růžičku. Asistence: Ondřej Kratěna, Michal Moravčík.
    57:43 Milan GULAŠ - 0:1

58:13
    Domácí nic nevzdávají a jsou v útočném pásmu. Plzeň vyhodila puk na zakázané uvolnění.

58:20
    Oddechový čas pro domácí.

58:20
    Jan Růžička zůstal na střídačce, Bruslařský klub hraje šest na pět.

58:27
    Dominik Pacovský trefil bránícího Ondřeje Kratěnu, který si obětavě lehl do střely.

58:44
    Indiáni se osvobodili.

58:59
    Jakub Orsava pálil dobře bez přípravy, puk se však, smolně pro domácí, odrazil od Svobodova betonu.

59:19
    Plzeň znovu vyhazuje kotouč, domácí nejsou příliš důrazní.

59:36
    Hosté drží puk daleko od vlastní brány, zápas nejspíš zvládnou za tři body.

59:55
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Mnozí se už možná viděli doma nebo v restauraci, jenže LUKÁŠ ŽEJDL dokázal pět sekund před koncem třetí třetiny při power play vyrovnat, když našel místo u levé tyče. Asistence: Jakub Orsava.
    59:55 Lukáš ŽEJDL - 1:1

60:00

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Domácí měli skutečně na mále, jenže duel nakonec zvládli alespoň vyrovnat a poslat do prodloužení. Bruslaři zatím soupeře přestříleli 34:20. Zda to bude mít nějaký vliv v prodloužení, se dozvíme za několik chvil. Dá se však očekávat, že favorit zápasu druhý bod nedá lacino.

60:01

61:21
    Jan Růžička Bruslaře několikrát podržel, Plzeňští se prezentovali slušnými střelami.

61:44
    Středočeši jsou i s pukem v útočném pásmu, ke střele je však pozorní indiáni prozatím nepustili.

62:10
    Z levého kruhu vystřelil Jakub Klepiš, ale puk zamířil do rohu kluziště.

62:34
    Jaroslav Kracík měl dost prostoru mezi kruhy, odkud vystřelil. Jan Růžička však solidní střelu tečoval někam do plexiskla.

63:02
    Lukáš Žejdl byl sice mezi kruhy v dobré pozici, jenže hostující hráči mu nedovolili zakončit.

63:55
    Domácí mají v prodloužení častěji puk a jsou v útočném pásmu.

64:10
    Po Klepišově střele vytěsnil Miroslav Svoboda puk jen stěží mimo.

64:40
    Prodloužení se dohrává před Janem Růžičkou.

65:00
    Prodloužení skončilo.

V prodloužení žádný z týmů nerozhodl, následovat budou po úpravě ledu samostatné nájezdy.

Oba brankáři se už připravují, podle všeho zůstanou v nájezdech ti samí.

Samostatné nájezdy začínají.

Jako první pojede Plzeň, konkrétně Petr Kadlec.

Petr Kadlec zamířil chladnokrevně pod víko. Nájezd ale nebyl uznán!

Domácí kapitán Jan Hanzlík mluví s hlavními rozhodčími, ti se radí. Něco nejspíš u předchozího nájezdu nebylo v pořádku.

Po chvíli se znovu o něčem jedná. Hlavní rozhodčí spolu o samotě mluví.

Sudí rokují s hráči na obou stranách, následně se samostatný nájezd Kadlece opakuje!

1. série
    0:1
    Petr Kadlec nasměroval po zemi puk ke vzdálenější tyči. Je platný.

1. série
    1:1
    Dominik Pacovský prostřelil gólmana mezi betony.

2. série
    1:1
    Denis Kindl se netrefil. Lapačkou jej vychytal Jan Růžička.

2. série
    1:1
    K nájezdu se rozjel také Radan Lenc. Ten zkoušel kličku, kterou ale nedotáhl do úspěšného konce.

3. série
    1:1
    Miroslav Indrák zkoušel přehodit beton, jenže to se mu nezdařilo.

3. série
    1:1
    Lukáš Žejdl chtěl uspět střelou mezi betony, na to už si dal tentokrát Svoboda pozor.

4. série
    1:2
    Milan Gulaš uspěl s blafákem a nedal Janu Růžičkovi šanci.

4. série
    2:2
    Jakub Orsava se trefil přesně k tyči.

5. série
    2:2
    Ondřej Kratěna Růžičkův beton nepřehodil.

5. série
    2:2
    Dalším exekutorem byl Petr Holík. Ten se téměř zastavil, ale na brankáře kličkami nevyzrál.

6. série
    2:2
    Pořadí nájezdů se obrátilo. Dominik Pacovský ani nevystřelil, když se zastavil až před gólmanem.

6. série
    2:2
    Milan Gulaš pohledně kličkoval, leč nájezd k úspěšnému konci nedotáhl.

7. série
    2:2
    Jakub Klepiš zkusil blafák, jenže nakonec úplně přestřelil.

7. série
    2:2
    Milan Gulaš jel už potřetí. Střelou mezi betony neuspěl.

8. série
    3:2
    Opakovaně chtěl uspět také Jakub Orsava. Ten u tyče našel volné místo.

8. série
    3:2
    Petr Kadlec musel dát, ale trefil tyč.

V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Mladá Boleslav.
    Domácí nakonec zvítězili. Rozhodující samostatný nájezd si připsal JAKUB ORSAVA.
    Jakub ORSAVA - 2:1

Nejlepší hráči zápasu
    Jan Růžička (MBL)
    Miroslav Svoboda (PLZ)

Bylo to dlouhé utkání, ale diváci u televizních obrazovek se rozhodně nenudili. Na branky sice čekali dlouho, ale jednalo se o pohledný taktický zápas, jehož hlavní momenty se odehrály až v posledních možných chvílích. Bruslařský klub nakonec duel zvládl a porazil favorita zápasu, první tým tabulky. Plzni se naopak moc nedařilo a ztratila důležité body.

Z Mladé Boleslavi přejeme hezké prožití vánočních svátků. Od hokeje si však dlouho neodpočineme, už na svatého Štěpána Tipsport extraliga znovu pokračuje. Dobrý večer a u hokeje znovu na počtenou. (20:11:50)

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 60. Žejdl (Orsava), rozh. náj. Orsava – 58. Gulaš (Kratěna, Moravčík)