Slavia – Třebíč 4:1 (kon.) | Motor ČB – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Kladno – Benátky n/J 9:3 (kon.)
Přerov – K. Vary 1:6 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 4:1 (kon.) | Havířov – Vsetín 2:3 (1:2 po s.n.)
Prostějov – Kadaň 2:1 (1:0 po s.n.)
HC Slavia Praha
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Pátek 22.12.2017, 17:00 • ZS Eden • Chance liga • 33. kolo

50:25
    Přesilovka Pražanům přijde vhod. Čejka si odsedí dvě minuty za držení.

45:11
    Slavia Praha ve třech! Holý si jede odsedět trest za sekání.

44:26
    Vyloučení, se kterým domácí moc nesouhlasí. Ovšem s tím, že musí Ryzák na trestnou za nedovolené bránění, nic neudělají.

34:50
    Další vyloučení. Holý se provinil proti pravidlům a inkasuje menší trest (podražení).

31:54
    Horáci ale zabrali a hned se natlačili do pásma. Pohla navíc donutit k faulu (hákování) a zahrají si v početní výhodě.

30:35
    Další vyloučení na straně Třebíče. Furch si odsedí trest za podražení.

27:31
    Sotva jedno oslabení Třebíči skončilo, musí se hosté bránit znovu. Krejčíka u pravého mantinelu podrazil Erat, který tak oslabuje svůj tým.

25:29
    Sešívaní šetřili čas v útočné třetině a vybojovali si faul. Kusko v obranné třetině hákoval. Pokračuje se ve čtyřech.

23:58
    Další přesilovka a další šance pro Horáky. Jankovský sekl protihráče a dostává adekvátní trest.

20:39
    Stejný hráč ale ve stejné akci fauloval a svůj tým oslabil. Za hákování bude pykat dvě minuty.

18:28
    Minutu a půl před první sirénou mají hosté šanci vyrovnat. Barák odpravil soupeře vysokou holí a už sedí za katrem.

10:26
    První přesilovou hru si zahrají domácí. Malec si odpyká dvě minuty za hákování.

David Soumar

Jakub Slunečko

Branky a nahrávky: 9. Endál (Šagát, Šmerha), 31. Barák (Šafránek), 40. Šagát (Endál), 53. Endál (Kubica) – 38. Matěj Novák (Süss, L. Vágner)

HC Slavia Praha: Frodl (Polívka) – Pohl, J. Holý, Barák, Kasík, Ryzák, Kolařík (C) – J. Doležal, Račuk, L. Krejčík – Jankovský, Šafránek (A), Nedvídek – Endál, Šagát, Šmerha – Z. Doležal, Kubica, M. Ondráček.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Do. Svoboda) – L. Vágner, Kaláb (A), Čejka, D. Mikyska, Půža, Furch, Hort – R. Erat (A), Dolníček (C), Kratochvíl – Vodný, Kusko, Kristl – Malec, Tadeáš Král, Diviš – Ferda, Süss, Matěj Novák.

Rozhodčí: Jechoutek, Wagner – Jílek, Šperl