Pátek 22.12.2017, 16:30 • Chrudim • Reprezentace do 16 let

To je z reprezentačního srazu šestnáctky v Chrudimi vše, přeji příjemný zbytek večera. (18:38:14)

60:48
    Rusko právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto! Rusové si domů odvezou tři vítězství, kombinaci až do prázdné branky zakončil ILJA RYCHKOV a rozhodl tím dnešní utkání – 2:3! Asistence: Ivan Didkovskij.

60:09
    Rusům na začátku prodloužení zbývá ještě minuta přesilové hry, nyní tedy čtyři na tři.

60:01

Dnešní utkání sleduje 480 diváků.

Řádná hrací doba nám o vítězi nerozhodla, po krátké přestávce nás čeká pětiminutové prodloužení, případně samostatné nájezdy.

60:00

59:39
    Vzápětí jsou Rusové vyhnáni z útočného pásma pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

59:21
    Střelu Ivana Didkovského gólman Čajan viděl a neměl s ní sebemenší problém.

58:59
    Vyloučení v týmu Česko (Dominik Vacík – 2 min., podražení).

58:59
    Před začátkem přesilové hry si ruští trenéři berou oddechový čas!

58:59
    V signalizované výhodě trefil Vasilij Ponomarev tyčku!

58:18
    Nebezpečný Guščin znovu zahrozil, jeho střelu gólman Čajan vyrazil pouze k dojíždějícímu Ponomarevovi, následnou dorážku již ze své výstroje nepustil.

57:20
    I před brankovištěm Šarabarina se nepříjemně blýskalo, všechen vzruch nakonec ukončil ruský brankář jistým zákrokem lapačkou.

56:56
    Ivan Didkovskij na druhé straně využil českého zaváhání, ve velké šanci ale rozvlnil naši síť pouze z boku!

56:35
    Dvě slušné střely vyprodukoval útočník Jan Myšák, ani v jednom případě ale ruskou klec zasáhnout nedokázal. Češi se nevzdávají a chtějí utkání rozhodnout ještě v řádné hrací době.

55:23
    Krutil nahozením z vlastní poloviny přesně trefil branku Ruska a vybojoval tím vhazování v útočné třetině.

54:52
    Pět minut před koncem je pískán další ofsajd naší šestnáctky.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 48. Cikhart (Hampl, Binias), 53. Cikhart (Binias) – 19. Guščin (Ponomarev), 25. Guščin (Pašin), 61. Rychkov (I. Didkovskij)

Česko: Čajan (Lekeš) – Hampl, Krutil, Perička, Kremláček, Vacík, Sedláček, Baláž, Talafa – Handl, Chlubna, Cikhart, Novák, Konečný, Myšák, Matěj, Geidl, Malát, Binias, Gut, Luža
    Rusko: Askarov (29. Šarabarin) – Pustovalov, Vasčilin, Steklov, Šigajev, Kondratěnko, Kuzmin, Muchamadullin – Guščin, I. Didkovskij, Šujdin, Ponomarev, Burujanov, Tjutnej, Rychkov, A. Didkovskij, Kontantinov, Chusnutdinov, Zlodějev, Prokopenko, Pašin

Rozhodčí: Svoboda – Jelínek, Kotlík