Třinec – Liberec | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Plzeň | 2:1 (3:2 po s.n.) | | | Zlín – Litvínov | 2:4 (kon.) |
Chomutov – Vítkovice | 1:4 (kon.) | | | Pardubice – Jihlava | 3:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Olomouc | 2:5 (kon.) |
Sparta – Kometa Brno | 3:2 (kon.) |
Slavia – Třebíč | 4:1 (kon.) | | | Motor ČB – Frýdek-M. | 4:1 (kon.) | | | Kladno – Benátky n/J | 9:3 (kon.) |
Přerov – K. Vary | 1:6 (kon.) | | | Ústí n/L – Litoměřice | 4:1 (kon.) | | | Havířov – Vsetín | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Prostějov – Kadaň | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Boston – Winnipeg | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | New Jersey – NY Rangers | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | NY Islanders – Anaheim | 4:5 (po pr.) |
Pittsburgh – Columbus | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Tampa – Ottawa | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Nashville – Carolina | 1:4 (kon.) |
Dallas – Chicago | 4:0 (kon.) | | | Edmonton – St. Louis | 3:2 (kon.) | | | Los Angeles – Colorado | 2:1 (po pr.) |
San Jose – Vancouver | 5:4 (po pr.) |
Vladivostok – N.Novgorod | 0:2 (kon.) | | | Kunlun – Čerepovec | 2:1 (po pr.) |
Znojmo – Villach | 0:2 (kon.) |
Bělorusko – Slovensko | 1:4 (kon.) |
Val. Meziříčí – Nový Jičín | 5:4 (3:2 po s.n.) |
Česko – Rusko | 2:3 (po pr.) |
Zlín – Slavia | 2:4 (kon.) | | | Sparta – Č. Budějovice | 0:3 (kon.) |
Chomutov – HC Litvínov | 4:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Vítkovice | 7:1 (kon.) | | | K. Vary – Sparta | 5:2 (kon.) |
Havířov – Vítkovice | 1:3 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Jihlava | 3:2 (kon.) | | | HC Litvínov – Chomutov | 2:0 (kon.) |
Technika Brno – HK MD Šumperk | 2:4 (kon.) | | | Třemošná – Kladno | 1:6 (kon.) | | | Poruba – Vsetín | 4:3 (kon.) |
Košice – Lipt. Mikuláš | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Zvolen – Nitra | 4:5 (0:2 po s.n.) | | | Trenčín – Poprad | 0:2 (kon.) |
Žilina – Banská Bystrica | 2:5 (kon.) | | | Nové Zámky – Detva | 3:1 (kon.) |
Spišská N. Ves – Dubnica | 7:3 (kon.) | | | Michalovce – Prešov | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Topoľčany – Nové Zámky B | 6:1 (kon.) |
Pov. Bystrica – Trnava | 6:4 (kon.) | | | Osmos Bratislava – Skalica | 1:2 (po pr.) |
Bohumín – HC Jičín | 16:1 (kon.) | | | Krnov – Studénka | 3:8 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – H. Benešov | 8:2 (kon.) |
Frýdek-M. "B" – Rožnov p. R. | 7:4 (kon.) |
Lomnice n/P – HC Jičín | 5:4 (kon.) |
Olomouc – SHK Hodonín | 9:0 (kon.) |
Klášterec nO – HC Lovosice | 10:3 (kon.) |
konec
HC MIKRON Nové Zámky
3:1
(1:0, 0:0, 2:1)
HK Detva
47:39
|
Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Gratton – 2 min., sekanie).
|
|
46:26
|
Vylúčenie v tíme HC 07 Detva (Šimon – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).
|
|
40:49
|
Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Saulietis – 2 min., hákovanie).
|
|
37:05
|
Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Fekiač – 2 min., sekanie).
|
|
27:41
|
Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Plášil – 2 min., podrazenie).
|
|
21:27
|
Vylúčenie v tíme HC 07 Detva (Videlka – 2 min., hákovanie).
|
|
18:36
|
Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Jass – 2 min., držanie).
|
|
16:16
|
Vylúčenie v tíme HC 07 Detva (Ščurko – 2 min., hákovanie).
|
|
13:15
|
Vylúčenie v tíme HC 07 Detva (Žilka – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
|
|
10:23
|
Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Novák – 2 min., podrazenie).
|
|
01:31
|
Vylúčenie v tíme HC 07 Detva (Huňady – 2 min., faul kolenom).
|
Branky a nahrávky:
10. Lantoši (Salija, Látal), 48. Novák (Saulietis), 60. Cetkovský (Novotný) – 48. Videlka (Sládok)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC MIKRON Nové Zámky:
Baroš (Foltán) – Salija, Látal, Plašil, M. Novák, M. Hruška, M. Jass, Vidovič – Cetkovský, Š. Novotný, Lantoši – Saulietis, Šimun, Zbořil – Lorraine, Škoda, Hřebejk – Gratton, R. Varga, Fábry – Dubec
Náhradníci:
Trenér:
HK Detva: Hackett (Viarbitskij) – Kuklev, Martin Chovan, Sládok, Fekiač, Macejko, Šimon, D. Jendroľ – Tibenský, Ščurko, Surovka – Videlka, Matúš Chovan, Milý – Žilka, Huňady, Piačka – Abramov, Gašpar, Utkin – M. Surový
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HK Detva: Hackett (Viarbitskij) – Kuklev, Martin Chovan, Sládok, Fekiač, Macejko, Šimon, D. Jendroľ – Tibenský, Ščurko, Surovka – Videlka, Matúš Chovan, Milý – Žilka, Huňady, Piačka – Abramov, Gašpar, Utkin – M. Surový
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Matej Kubove
@Matej Kubove