Spišská N. Ves – Dubnica 7:3 (kon.) | Michalovce – Prešov 2:1 (1:0 po s.n.) | Topoľčany – Nové Zámky B 6:1 (kon.)
Pov. Bystrica – Trnava 6:4 (kon.) | Osmos Bratislava – Skalica 1:2 (po pr.)
HC Osmos Bratislava
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
HK Skalica
sk Pátek 22.12.2017, 18:301. liga (SR) • 32. kolo

Domáci viedli gólom Brodeka, no v tretej tretine vyrovnal Vereš a gólom v predĺžení rozhodol o skalickom víťazstve Pavešic.

Ďakujem za pozornosť, užite si dnešný piatkový večer. (20:44:23)

64:39
    Skalica dala gól!
    Nešťastný záver pre domácich. Neubránili PAVLA PAVEŠICA, ktorý najprv trafil Kožiaka, ten chcel spoluhráčom pomôcť s rozohrávkou, puk z jeho hoejky však trafil opäť len Pavešica, ktorý ho potom poľahky dorazil do brány. Bez asistencie.

64:30
    Jurák vypichol Kuzmínovi puk, aj zakončil, ale len do Kožiaka. Na druhej strane sa rútil na bránu Danišovský, padá, no faul sa nepíska.

63:36
    Nádherné Valjentovo sólo sa skončilo až za súperovou bránou. Oba tímy hrajú opatrne, zápas smeruje k samostatným nájazdom.

62:41
    Ľahký oblúčik a puk je v Kožiakovej lapačke, hra je opäť prerušená.

62:16
    Tvrdú strelu Pavešica Kožiak vyráža. Na druhej strane dobre napádal Danišovský.

61:20
    Domáci v plnom počte.

61:04
    Séria prihrávok sa skončila u Škápika, ktorý opäť strieľa, puk sa od bet=onov Kožioaka odrazil mimo bránu a domáci vyhadzujú.

60:21
    Škápik mal dostatok času aj priestoru na strelu, ale Kožiak mal odkrytý výhľad a tak jeho strelu bezpečne kryje.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine vyrovnal Vereš a keďže už iný gól nepadol, začne sa o malú chvíľku predĺženie, v ktorom budú hostia dohrávať presilovú hru. Černý si na trestnej lavici posedí ešte jednu minútu a šestnásť sekúnd, za predpokladu, že sa hosťom nepodarí skórovať.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:51
    Danišovskému sa podarilo ujsť obrancovi, keď sa zmocnil odrazeného puku, zboku sa natlačil do zakončenia, no bekhendom neprekonal Petríka! Ten teraz výrazne podržal svoj tím.