Everton – Chelsea 0:0 (kon.) | Brighton – Watford 1:0 (kon.) | Manchester City – Bournemouth 4:0 (kon.)
Southampton – Huddersfield Town 1:1 (kon.) | Stoke – West Brom 3:1 (kon.) | Swansea – Crystal Palace 1:1 (kon.)
West Ham – Newcastle 2:3 (kon.) | Burnley – Tottenham 0:3 (kon.) | Leicester – Manchester Utd. 2:2 (kon.)
Manchester City
4:0 (1:0)
AFC Bournemouth
Sobota 23.12.2017, 16:00 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 19. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji příjemný zbytek fotbalové soboty. (17:58:53)

Fauly: 8:7

Je konec, Manchester City vyhrál už po sedmnácté v řadě v Premier League. Vyhrál 4:0, ač to po prvním poločase vypadalo spíš na těsný zápas. Druhá půle však Manchesteru vyšla skvěle, prosadil se z každé šance, kterou si vypracoval. Asmir Begović dnes chytil jen jednu střelu, ale s gólovými střelami toho moc dělat nemohl. V první půli ho překonal Sergio Agüero, ve druhé pak Raheem Sterling, znovu Sergio Agüero a nakonec ještě střídající Danilo. Hosté branku Edersona ani jednou dnes střelou neohrozili.

90+3

90+3
    Bernardo Silva z pravé strany šajtlí odcentroval směrem na Agüera. Argentinský útočník na míč nedoskočil a nemohl zabojovat o hattrick.

90+2
    Sky Blues si vychutnávají konec zápasu, kdo ví, zda vůbec ještě půjčí hostům míč.

90+1
    David Silva posunul míč na Ilkaye Gündoğana. Ten svou střelou branku neohrozil, protože mu ji hosté zablokovali.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Dnešní utkání sleduje 54 270 diváků.

90
    I tento rohový kop dokázali domácí ubránit. Teď už hrají hlavně o udržení čistého konta pro brankáře Edersona.

89
    K odraženému míči se dostal Dan Gosling, jeho tvrdou střelu z první na rohový kop srazil Kompany.

88
    Sterling znovu měl na levé straně volného Danila. Zkusil to ale nakonec sám přes zahuštěný střed hřiště. To mu nevyšlo, míč ztratil.

87
    Rohový kop skončil v moci Edersona. Ten dnes nic víc než chytání centrů ani předvést zatím nemusel.

86
    Hosté to zkoušeli po levém křídle, vybojovali si rohový kop.
    85. DANILO - 4:0

85
    Manchester City právě vstřelil branku!
    Válec jménem Manchester City přejel dalšího soupeře. Střídající krajní obránce DANILO ukázal své ofenzivní vlohy. Na levé straně byl úplně sám. Toho si všiml Sterling, který mu přihrál a Brazilec zakončil podél Begoviče na bližší tyč. Asistence: Raheem Sterling.

84
    Další velké šanci Manchesteru City zamezil precizním obranným zákrokem Steve Cook.

83
    Agüero svou přihrávkou hledal Sterlinga, ale ten se k míči nakonec nedostal.

82
    Domácí si užívají chorálů svých fanoušků a sebevědomě si vyměňují míč na polovině soupeře.

Petr Sumbal

Branky: 27. Agüero (Fernandinho), 53. Sterling (Agüero), 79. Agüero (B. Silva), 85. Danilo (Sterling)

Karty:   63. A. Smith (BTH)

Držení míče: 78 % : 22 %.
    Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 5:2. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 8:7.
    Manchester City: Ederson – Walker, Kompany (C), Otamendi, Delph (81. Danilo) – De Bruyne (74. Gündoğan), Fernandinho, Silva – Sterling, Agüero, Sané (67. B. Silva).
    Náhradníci: Bravo – Mangala, Danilo, B. Silva, Y. Touré, Gündoğan, Jesus.

AFC Bournemouth: Begović – S. Cook, Aké, Simpson (72. Mousset) – A. Smith, Gosling, Surman (C), Fraser – Stanislas (12. Pugh), Ibe – C. Wilson (72. Afobe).
    Náhradníci: Boruc – Pugh, Hyndman, L. Cook, Afobe, Mousset, Mahoney.

Rozhodčí: Jones – Hussin, Eaton