Guimarães – Tondela 0:1 (kon.)
Vitória SC Guimarães
0:1 (0:0)
CD Tondela
Sobota 23.12.2017, 19:15 • Estádio Dom Afonso Henriques, Guimarães (kapacita: 30.165 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 16. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn. (21:39:35)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 8:5. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:24.

Je dobojováno! Hodně bojovné utkání mezi Vitórií a Tondelou rozhodl jediný gólový moment ze sedmasedmdesáté minutě, kdy nařízenou penaltu proměnil Murilo. Domácí byli celý zápas lepší, své šance ale nevyužili a to platilo i v případě dalšího pokutového kopu, který Ramos zneškodnil. Tři body tak míří na konto Tondely, jež se vyšvihla na desáté místo.

90+7

90+7
    Hráči Guimarãese už všechno posílají do pokutové území. Hlavičkáři se v něm ale neprosadili ani jednou a teď čekají na odkop od branky Ramose.

90+6
    Po několika dramatických momentech si Tondela svůj náskok bezpečně hlídá a už jen pár sekund ji dělí od cenných tří bodů.

90+5
    Nově příchozí hráč se ihned hnal do protiútoku. Proti posledním dvěma obráncům se ale zastavil a nakonec vůbec nevystřelil.

90+4
    Za sportovního potlesku fanoušků odchází ze hřiště bývalý hráč Vitórie António Manuel Tómané. Nahrazuje ho další ofenzivní hráč Heliardo.

90+3
    Nad rámec druhého poločasu je kvůli několika zdržením přidáno hned šest minut nastavení.

90+2
    V posledních minutách mají rozhodčí opravdu hodně práce. Na hřišti planou emoce a závěr zápasu ještě bude hodně zajímavý.
    90+1. Paolo Hurtado (GUM)

90+1
    Brankář Ramos trochu zachyboval při výběhu a nechal míč projít do pokutového území. Hurtadova hlavička se pak nebezpečně snášela do branky, ale zastavila se o horní část břevna.

90
    Vitória si opět žádala o penaltu, ale ta tentokrát k vidění nebude. V přerušené hře skončil na zemi brankář Ramos, nicméně nikdo z domácích hráčů za to nebyl potrestán.

89
    Za menší strkanici a menší spor s hlavním rozhodčím viděli žlutou kartu Valente a Tavares.
    88. Neproměněná penalta

88
    Cláudio Ramos se stal hrdinou okamžiku a Raphinovu penaltu k velké lítosti domácích fanoušků vyrazil na rohový kop!

87
    Videorozhodčí skutečně posoudil Costovo vražení do Jubala jako nedovolené a je z toho pokutový kop i na domácí straně!

85
    Vitória se po zákroku na Jubala marně dožadovala penalty. Ta přesto možná přijde na řadu, neboť probíhá kontrola u videa.

84
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází Murilo, přichází Claude Goncalves.