Kanada – Finsko | 4:2 (kon.) | | | Dánsko – USA | 0:9 (kon.) | | | Švýcarsko – Bělorusko | 3:2 (kon.) |
Benátky n/J – Kadaň | 7:3 (kon.) | | | Vsetín – Motor ČB | 3:1 (kon.) | | | K. Vary – Litoměřice | 2:1 (po pr.) |
Třebíč – Havířov | 3:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Prostějov | 2:5 (kon.) | | | Ústí n/L – Slavia | 2:5 (kon.) |
Novosibirsk – Soči | 4:3 (kon.) | | | Omsk – Ufa | 1:2 (kon.) | | | Barys – Kazaň | 2:5 (kon.) |
Jekatěrinburg – Petrohrad | 4:3 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – Nižněkamsk | 4:3 (3:2 po s.n.) | | | Magnitogorsk – Dynamo Moskva | 5:1 (kon.) |
Čeljabinsk – Jaroslavl | 3:2 (kon.) | | | N.Novgorod – CSKA Moskva | 1:5 (kon.) |
Hämeenlinna – Riga | 3:4 (po pr.) | | | Davos – Mountfield HK | 5:1 (kon.) |
Česko – Finsko | 2:7 (kon.) |
Finsko – Česko | 0:2 (kon.) |
Jablonec n/N – Trutnov | 3:1 (kon.) | | | Nymburk – Pelhřimov | 8:3 (kon.) |
Trnava – Spišská N. Ves | 6:2 (kon.) | | | Skalica – Topoľčany | 5:1 (kon.) | | | Michalovce – Nové Zámky B | 11:0 (kon.) |
Prešov – Pov. Bystrica | 6:1 (kon.) | | | Dubnica – Osmos Bratislava | 3:4 (po pr.) |
Havířov – Znojmo | 0:4 (po s.n.) | | | South Stars – Diceros | 2:3 (po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Břeclav | 2:4 (2:1 po s.n.) |
Havířov – Diceros | 1:5 (1:0 po s.n.) | | | Břeclav – South Stars | 1:3 (1:1 po s.n.) | | | Diceros – Mladá Boleslav | 2:5 (kon.) |
Břeclav – South Stars | 4:2 (kon.) | | | Havířov – Znojmo | 1:0 (1:0 po s.n.) | | | South Stars – Diceros | 0:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Břeclav | 8:3 (kon.) |
Liberec – Mountfield HK | 2:4 (kon.) | | | Zlín – Kometa Brno | 2:2 (kon.) | | | Vítkovice – Mountfield HK | 5:0 (kon.) |
Liberec – Kometa Brno | 0:7 (kon.) | | | Zlín – Vítkovice | 3:4 (kon.) |
konec
Torpedo Nižnij Novgorod
1:5
(0:1, 1:1, 0:3)
CSKA Moskva
50:14
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Vladimir Žarkov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
47:09
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jevgenij Gračov – 2 min., držení protihráče).
|
|
39:51
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Arťom Sergejev – 2 min., zásah do hlavy nebo krku).
|
|
39:51
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Denis Paršin – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
38:27
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Michail Grigorenko – 2 min., vysoká hůl).
|
|
33:36
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Michail Naumenkov – 2 min., hrubost).
|
|
33:36
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Ivan Zacharčuk – 2 min., hrubost).
|
|
32:25
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Michail Pašnin – 2 min., podražení).
|
|
22:55
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jegor Dugin – 2 min., hákování).
|
|
21:31
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Andrej Světlakov – 2 min., naražení zezadu).
|
|
19:58
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Mat Robinson – 2 min., sekání).
|
|
18:05
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Vladimir Žarkov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
16:11
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Gennadij Stoljarov – 2 min.).
|
|
15:31
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Andrej Světlakov – 2 min., hrubost).
|
|
15:31
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jevgenij Mozer – 2 min., hrubost).
|
|
13:54
|
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Valerij Ničuškin – 2 min., hrubost).
|
|
13:54
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jevgenij Gračov – 2 min., hrubost).
|
Branky a nahrávky:
40. Dugin (S. Kosticyn, I. Zacharčuk) – 18. Šalunov (Šumakov, Grigorenko), 36. Okulov, 43. Ljubimov (Blažijevskij, Pašnin), 46. Šumakov (Šalunov), 59. Kuzmenko (Světlakov)
Rozhodčí: Ibatulin, Oskirko – Badyl, Goljak
Diváci:
Neproměněná penalta:
Torpedo Nižnij Novgorod:
S. Galimov – Grigorev, Želdakov, Sergijenko, Kinrade, Kundrátek, Šulenin, Barancev – Gračov, Žukov, S. Kosticyn – Paršin, Galuzin, Stoljarov – Urakov, Daugavinš, Dugin – V. Kuljomin, M. Lazarev, Mozer – I. Zacharčuk.
Náhradníci:
Trenér:
CSKA Moskva: I. Sorokin – M. Robinson, Kiselevič, Ožiganov, Naumenkov, Pašnin, Ar. Sergejev, Blažijevskij – K. Petrov, Grigorenko, Ničuškin – Kaprizov, Šalunov, Šumakov – V. Žarkov, Ljubimov, Tělegin – Kuzmenko, Světlakov, Okulov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
CSKA Moskva: I. Sorokin – M. Robinson, Kiselevič, Ožiganov, Naumenkov, Pašnin, Ar. Sergejev, Blažijevskij – K. Petrov, Grigorenko, Ničuškin – Kaprizov, Šalunov, Šumakov – V. Žarkov, Ljubimov, Tělegin – Kuzmenko, Světlakov, Okulov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ibatulin, Oskirko – Badyl, Goljak
Diváci:
Šimon Albrecht