Benátky n/J – Kadaň 7:3 (kon.) | Vsetín – Motor ČB 3:1 (kon.) | K. Vary – Litoměřice 2:1 (po pr.)
Třebíč – Havířov 3:2 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 2:5 (kon.) | Ústí n/L – Slavia 2:5 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
7:3 (2:1, 2:0, 3:2)
SK Trhači Kadaň
Středa 27.12.2017, 17:30Chance liga • 34. kolo

Benátečtí po dlouhé době vítězí, avšak v průběhu třetí třetiny udělali ze zápasu pro sebe zbytečně velké drama. Závěr však ale patřil domácím hráčům, kteří třemi brankami zvýraznili své vítězství. (19:48:47)

59:12
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
    Podobná akce jako při šesté brance. Benátečtí získali puk ve středním pásmu, po několika rychlých přihrávkách se vydal vstříc ZDENĚK KRÁL, proměnil a dnes docílil hattricku. Asistence: Ondřej Chrtek, Ján Niko.

58:37
    Bednářova střela od modré byla sražena mimo.

57:58
    Útočnou akci hostů přerušil ofsajd.

57:32
    Vyloučen domácí Jan Jeník na 2+2 minuty za hrubost, u hostů pak Jakub Trefný na 2+2+10 minut za hrubost.

57:32
    Před brankou Dvořáka se nyní strhla bitka. Hlavní rozhodčí určitě budou vylučovat.

56:49
    Domácí si berou tříbrankové vedení zpět. Bělohorský poslal kupředu RADKA VESELÉHO, který v samostatném úniku pokořil Dvořáka. Asistence: Matouš Bělohorský, Ján Niko.

55:42
    Puk se dostal zpoza brány do mezikruží k nedostatečně obsazenému ZDEŇKU KRÁLOVI, jenž přidává svoji druhou branku v zápase. Asistence: Jan Bednář, Jan Jeník.

55:32
    Domácí šetří vteřinky za Dvořákovou svatyní.

55:17
    Nyní zakončoval Wágner, puk byl sražen za branku.

54:53
    Psotovu rozehrávku zachytil ve středním pásmu Macháček, po jehož nepříliš razantní střele si připisuje Stezka další zákrok lapačkou.

54:10
    Hosté jsou v plném počtu.

54:02
    Jeden z domácích byl nyní volný před Dvořákem, ten mu ale zmenšil úhel a puk vyrazil!

53:33
    Domácím se nedaří a hosté znovu vyhazují.

53:04
    Kadeřávek při útočném výletu prověřil Stezku, který vyráží.

52:53
    Král velmi dobrou přihrávkou našel Husu, který ale trefil pouze hráče před sebou.

52:28
    Útok domácího týmu zastavil odpískaný ofsajd.

52:17
    Hosté brzy vyhazují až ke Stezkovi.

Ondřej Nejedlo

Branky a nahrávky: 1. Jeník (Z. Král, Chrtek), 16. Z. Král (Jeník, Chrtek), 24. Niko (Jeník, Chrtek), 24. Hrníčko (Bittner, Kunst), 56. Z. Král (Jan Bednář, Jeník), 57. R. Veselý (Bělohorský, Niko), 60. Z. Král (Chrtek, Niko) – 10. Havlíček (Hejcman, Szathmáry), 47. Chlán, 49. Rindoš (Wágner, Tupý)

HC Benátky nad Jizerou: Stezka (Žajdlík) – Havlín, Husa, Kunst, Jan Bednář, Niko, Mirochnikov, T. Hanousek, Tržický – Jeník, Chrtek, Z. Král – Psota, Bittner, Hrníčko – R. Veselý, Kuťák, Bělohorský – Nezbeda, Wiencek.
    SK Trhači Kadaň: Tadeáš Dvořák (Spěšný) – R. Černý, Trefný, Šefl, Blaha, Szathmáry, Kadeřávek, Cestr, Šesták – O. Procházka, Hejcman, Krejčiřík – Macháček, Havlíček, Chrpa – Wágner, Rindoš, Tupý – Tůma, Chlán.

Rozhodčí: Jechoutek, Sýkora – Podrazil, Kotlík