Trnava – Spišská N. Ves 6:2 (kon.) | Skalica – Topoľčany 5:1 (kon.) | Michalovce – Nové Zámky B 11:0 (kon.)
Prešov – Pov. Bystrica 6:1 (kon.) | Dubnica – Osmos Bratislava 3:4 (po pr.)
TSS GROUP Dubnica
3:4 (0:0, 3:1, 0:2 - 0:1)
HC Osmos Bratislava
sk Středa 27.12.2017, 18:001. liga (SR) • 33. kolo

Najlepší hráči zápasu: Jakubík (MHK Dubnica)
    Obšut (HC Osmos Bratislava) (20:18:09)

61:51
    Osmos Bratislava práve strelil gól!
    Gól strelil VALJENT. Asistencie Šalka, Roth.

61:39
    Pri puku sú už hostia, a snažia sa ukončiť zápas.

60:59
    Prvú strelu v predĺžení vyslal na Kožiaka Kokavec, ten ju pre istotu prikryl.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Dnešný zápas bude musieť rozuzliť predlženie alebo samostatné nájazdy. Dubnica dlho viedla, začala hrať profesorsky na čo doplatili domáci hráči dvoma inkasovanými gólmi. Predĺženie začne približne o minútu.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:54
    Zakázané uvoľnenie hostí, vhadzovanie si zopakujeme.

59:43
    Sedemnásť sekúnd do konca tretej tretiny a vhadzovanie pred Kožiakom.

59:25
    Hráč hostí bol tvrdo narazený na mantinel, zákrok bol ale podľa rozhodcov v medziach pravidiel.

58:38
    Jakúbek sa snažil na modrej čiare nájsť Burzalu, puk ale prišiel až k Hiadlovskému.

58:09
    Oddychový čas vypršal, vhadzovanie pred Kožiakom.

58:09
    Oddychový čas hostí.

57:25
    Halama nebezpečne strieľal, Hiadlovský strelu vyrazil ramenom.

55:25
    Gól strelil KLUČIAR. Asistencie Halama, Šalka.

53:50
    Po Brodekovej strele mohlo byť vyrovnané, puk sa ocitol za Hiadlovským, no celú situáciu zachránil až Rehák, ktorý puk odstrelil do rohu klziska !

52:51
    Habšuda nebezpečne pálil, jeho strelu sa Kožiakovi podarilo vytesniť

51:40
    Zakázané uvoľnenie, HC Osmos Bratislava.

50:44
    Gól strelil MLYNČÁR. Asistencie Brodek, Černý.

49:42
    Šalka sa nažil dotlačiť puk do domácej brány, obrana domácich ale bola pozorná a ani na dvakrát mu to nedovolila.

48:55
    Habšuda nahadzoval puk na Kožiaka, puk nebezpečne poskakoval pred hosťujúcim gólmanom a ten ho radšej skryl pod lapačku.

48:24

47:37
    Jakúbek napriahol z pravého kruhu na vhadzovanie, jeho strela ale Kožiaka nezaskočila.

47:06
    Burzala strieľal z modrej čiary, jeho strela bola ale stečovaná a končí na ochrannej sieti.

46:38
    Teraz chceli ísť dopredu domáci, Berákovi ale ušiel puk.

45:52
    Hostia sú pri chuti a snažia sa hrať s pukom čo najbližšie pri Hiadlovskom.

44:58
    Dvonč si nakorčuľoval do dobrej pozície pre Hiadlovského, domáci brankár ale skryl jeho strelu v lapačke.

43:50
    Hiadlovský musel zasahovať po strele Brodeka, puk skončil v rohu.

43:20
    Berák potiahol puk dopredu, zastavilo ho ale postavenie mimo hru.

41:50
    Kutny získal puk v pásme hostí, tí ho však zatlačili len do rohu klziska a nedovolili mu nič vymyslieť.

40:42
    Domáci hráči sa ihneď prezentovali strelou, nasledovať bude vhadzovanie.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:10
    Po dlhom čase sa k slovu dostali domáci, Kluka našiel pred bránou Beráka, jeho strelu ale vyrazil Kožiak.

38:55
    Domáci v plnom počte.

38:29
    Obšut skúšal strelu z vrcholu kruhu na vhadzovanie, Hiadlovský bol ale pripravený a stiahol ju na svoju hruď.

36:55
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Trenčan – 2 min., nebezpečná hra s vysokou hokejkou).

36:45
    Rehák tvrdo pálil, jeho strelu vykopol Kožiak.

36:00
    Patrik Kratochvíla sa dostal do dobrej pozície pred Hiadlovským svoju bekendovú strelu ešte vyšperkoval otočkou, no na gól to nestačilo.

35:23

34:02
    K šanci sa teraz prekvapivo dostali domáci, Kokavec sa dostal k puku a šiel sám na bránu, trafil ale iba len plexisklo.

33:23
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Trenčan – 2 min., hákovanie).

32:59
    Hostia v plnom počte.

32:45
    Trenčan sa natlačil na bránu, vystreliť však nestihol, pretože ho zblokovali hostia.

31:05
    Domáci hráči trafili pod koleno hosťujúceho Mlynčára, ten, síce s bolesťami, ďalej poctivo bráni.

30:59
    Vylúčenie v tíme HC Osmos Bratislava (Dvonč – 2 min., faul lakťom).

30:40
    Klučiar skúšal strelu na Hiadlovského spoza obrancu, jeho strela ale skončila na ochrannej sieti.

29:55
    Domáci hokejisti mali teraz radu šancí, Kožiak ale podržal svoj tím.

29:05
    Jakúbek sa teraz nebezpečne hral s pukom pred Hiadlovským, no hostia mu ho nakoniec nevzali.

26:53
    Dubnica dáva gól! Trmu – vrmu pred bránkou hostí využili domáci útočníci, ktorí si puk povymieňali medzi sebou a Jakubík ho umiestil za Kožiakov chrbát. Gól strelil JAKUBÍK. Asistencie Jakúbek, Kokavec.

26:40
    Bobček tvrdo pálil od modrej čiary, jeho strelu sa ešte snažili tečovať útočníci pre bránkou, ale puk skončil na ochrannej sieti.

25:09
    Dubnica dáva gól! Domáci hokejisti sa po kurióznom góle dostávajú do vedenia. Po vhadzovaní Kokavec nahodil puk a ten saodrazil ponad lece Kožiaka až do brány.Gól strelil KOKAVEC.

24:58
    Dubnica dáva gól! Jakub Jakubík sa dostal puku a nekompromisne prestrelil brankára hostí. Gól strelil JAKUBÍK. Asistencie Habšuda, Briestenský.

23:47
    Berák smeroval na bránu aj vystrelil, no jeho strelu tečovali hostia na ochrannú sieť.

22:48
    Osmos Bratislava práve strelil gól! Domáci hokejisti sa teraz nestihli vrátiť do zadných radov, čo potretrestali hostia, a ujímajú sa tak vedenia.
    Gól strelil KLUČIAR. Asistencie Šalka, Halama.

22:13
    Kožiakovi sa po dlhom čase pripomenuli aj domáci, Berákovu strelu skryl v lapačke.

21:45
    Dubničania sa stále nedostali zo svojho pásma, strelu Kuzmina, musel Hiadlovský prikryť.

21:30

20:48
    Bratislava sa okamžite po začiatku tretiny nasťahovala do pásma domácich, padlo aj pár dobrých striel, no Hiadlovský si zatiaľ drží čisté konto.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:30
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Trška – 2 min., podrazenie).

19:15
    Pri puku sú teraz hostia, snažia sa založiť útok.

15:03
    Tvrdá strela Reháka od modrej čiary, trafila však len Kožiaka do hrude.

14:41
    Zakázané uvoľnenie, Bratislava.

12:40
    Kútny dobre pracoval v priestore za bránou hostí, prihral Rehákovi, no jeho strela neprešla za Kožiaka.

11:40
    Zakázané uvoľnenie, Dubnica.

10:40
    Po Kokavcovej strele puk gólmanovi hostí vypadol, nik z domácich holejistov tam ale nebol pripravený na dorážku.

09:59

09:15
    Tímu hostí sa nedarí usadiť sa v pásme súpera, Dubnica poctivo bráni.

07:59
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Rehák – 2 min.).

06:54

06:00
    Bratislava sa oslobodzuje.

05:30
    Jakúbek tvrdo pálil od modrej, netradil však vránu

04:54
    Vylúčenie v tíme HC Osmos Bratislava (Kuzmin – 2 min., nedovolené bránenie).

03:06
    Zo strany sa natlačil Jakubík, brankár hostí ale jeho strelu kryje.

02:00
    Dvonč sa ocitol sám pred bránou, no Hiadlovského svätyňu prestrelil.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

MHK Dubnica nad Váhom: Hiadlovský (Kutej) – Bobček, Rehák, Habšuda, Ďurkech, Trška, Burzala – Jakúbek, Trenčan, Berák – Kokavec, Jakubík, Kluka – Briestenský, Kanaet, Kútny – Ibolya, Hús

HC Osmos Bratislava: Kožiak (Nemec) – Obšut, Ficel, Černý, Valjent, Roth, Kuzmín, Guoth – Klučiar, Halama, Šálka – Brodek, Novák, Mlynčár – Bednarič, Kratochvíla, Dvonč – Krajč

Rozhodca: Krist.

Dubnica dnes zažije súboj tabuľkových susedov, na svojom ľade privíta HC Osmos Bratislava.

Domácich hokejistov MHK momentálne trápia bodové suchoty. Chuť trojbodového víťazstva nepocítili Dubničania už od 8.12., keď vonku porazili rezervu Nových Zámkov. Poslednú výhru, ktorú zariadili až po predĺžení, zaznamenali doma proti Považskej Bystrici. Michal Kluka so štyridsiatimi bodmi momentálne kraľuje kanadskému bodovaniu celej ligy.

Najproduktívnejší hráč MHK Dubnica:Michal Kluka 40 b. (20+20)

HC Osmos Bratislava ťahá podobnú sériu prehier, 3 body sa naposledy podarilo uchmatnúť Bratislavčanom 13.12. v Považskej Bystrici. Dobrý výkon ale podali hráči z perly na Dunaji v poslednom zápase, proti silnej Skalici, ktorej podľahli až po predĺžení 1:2.

Najproduktívnejší hráč HC Osmos Bratislava: Novák Filip 24b. (5+19)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

olie24

Branky a nahrávky: 25. Jakubík (Habšuda, Briestenský), 26. Kokavec (Jakubík), 27. Jakubík (Jakúbek, Kokavec) – 23. Klučiar (Šalka, Halama), 51. Mlynčár (Brodek, Černý), 56. Klučiar (Halama, Šalka), 62. Valjent (Šalka, Roth)

TSS GROUP Dubnica: Hiadlovský (Kutej) – Bobček, Rehák, Habšuda, Ďurkech, Trška, Burzala – Jakúbek, Trenčan, Berák – Kokavec, Jakubík, Kluka – Briestenský, Kanaet, Kútny – Ibolya, Hús

Rozhodčí: Krist