Kanada – Finsko | 4:2 (kon.) | | | Dánsko – USA | 0:9 (kon.) | | | Švýcarsko – Bělorusko | 3:2 (kon.) |
Benátky n/J – Kadaň | 7:3 (kon.) | | | Vsetín – Motor ČB | 3:1 (kon.) | | | K. Vary – Litoměřice | 2:1 (po pr.) |
Třebíč – Havířov | 3:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Prostějov | 2:5 (kon.) | | | Ústí n/L – Slavia | 2:5 (kon.) |
Novosibirsk – Soči | 4:3 (kon.) | | | Omsk – Ufa | 1:2 (kon.) | | | Barys – Kazaň | 2:5 (kon.) |
Jekatěrinburg – Petrohrad | 4:3 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – Nižněkamsk | 4:3 (3:2 po s.n.) | | | Magnitogorsk – Dynamo Moskva | 5:1 (kon.) |
Čeljabinsk – Jaroslavl | 3:2 (kon.) | | | N.Novgorod – CSKA Moskva | 1:5 (kon.) |
Hämeenlinna – Riga | 3:4 (po pr.) | | | Davos – Mountfield HK | 5:1 (kon.) |
Česko – Finsko | 2:7 (kon.) |
Finsko – Česko | 0:2 (kon.) |
Jablonec n/N – Trutnov | 3:1 (kon.) | | | Nymburk – Pelhřimov | 8:3 (kon.) |
Trnava – Spišská N. Ves | 6:2 (kon.) | | | Skalica – Topoľčany | 5:1 (kon.) | | | Michalovce – Nové Zámky B | 11:0 (kon.) |
Prešov – Pov. Bystrica | 6:1 (kon.) | | | Dubnica – Osmos Bratislava | 3:4 (po pr.) |
Havířov – Znojmo | 0:4 (po s.n.) | | | South Stars – Diceros | 2:3 (po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Břeclav | 2:4 (2:1 po s.n.) |
Havířov – Diceros | 1:5 (1:0 po s.n.) | | | Břeclav – South Stars | 1:3 (1:1 po s.n.) | | | Diceros – Mladá Boleslav | 2:5 (kon.) |
Břeclav – South Stars | 4:2 (kon.) | | | Havířov – Znojmo | 1:0 (1:0 po s.n.) | | | South Stars – Diceros | 0:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Břeclav | 8:3 (kon.) |
Liberec – Mountfield HK | 2:4 (kon.) | | | Zlín – Kometa Brno | 2:2 (kon.) | | | Vítkovice – Mountfield HK | 5:0 (kon.) |
Liberec – Kometa Brno | 0:7 (kon.) | | | Zlín – Vítkovice | 3:4 (kon.) |
po s.n. (1:0)
AZ Havířov
1:0
(0:0, 0:0 - 0:0)
HC LERAM Orli Znojmo
46:35
|
Ruml jel úplně sám na branku, ale ani z dorážky se nedokázal prosadit.
|
|
44:38
|
Jaskula netrefil kotouč, který projížděl před úplně odkrytou brankou a skóre se tak nemění.
|
|
43:01
|
Belešova střela z mezikruží končí vyražením Matouška.
|
|
39:07
|
Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Komenda – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
37:01
|
Hlávka z bezprostřední blízkosti netrefil branku.
|
|
36:07
|
Granečný pálí z mezikruží, ale trefuje dobře postaveného Matouška.
|
|
31:01
|
Mela před brankou končí zalehnutím kotouče Uhrinem.
|
|
23:48
|
Ke Karasovi se odrazil kotouč, ale netrefil napůl odkrytou bránu.
|
|
20:01
|
Střídání v týmu AZ RESIDOMO Havířov: ze hřiště odchází Milota, přichází Uhrin.
|
|
17:20
|
Velká šance pro Havířov. Matoušek zastavil kotouč pár centimetrů před brankovou čarou.
|
|
14:53
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Ščerba – 2 min, podražení.).
|
|
05:35
|
Toma vystřelil z levého kruhu, ale trefil dobře postaveného Milotu.
|
Branky a nahrávky:
Rozhodčí: Záhora, Karli
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Ondřej Hobza (ZNO)
0:0 Tomáš Hansel (HAV)
2. série:
0:0 Tadeáš Beroun (ZNO)
0:0 Vojtěch Granečný (HAV)
3. série:
0:0 Petr Jaskula (ZNO)
0:0 Aleš Zielinski (HAV)
4. série:
0:0 Vojtěch Granečný (HAV)
0:0 Filip Frimel (ZNO)
5. série:
1:0 Daniel Beleš (HAV)
1:0 Jan Svoboda (ZNO)
AZ Havířov:
Milota (Uhrin) – Beleš, Bortoli, Jurček, Knapík, Polach, Zielinski, Burgert – Gnida, Graněčný, Jarolím, Karas, Kochanovszký, Ščerba, Sedlák, Toma, Hansel
Náhradníci:
Trenér:
HC LERAM Orli Znojmo: Matoušek – Kosík, Hlávka, Beroun, Ruml – Svoboda, Bačák, Frimel, Voldřich, Marušík, Jaskula, Hobza, Veselý, Komenda, Stribůrek
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC LERAM Orli Znojmo: Matoušek – Kosík, Hlávka, Beroun, Ruml – Svoboda, Bačák, Frimel, Voldřich, Marušík, Jaskula, Hobza, Veselý, Komenda, Stribůrek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Záhora, Karli
Diváci:
Václav Nocar