NY Islanders – Buffalo 3:2 (po pr.) | Pittsburgh – Columbus 5:4 (2:0 po s.n.) | Carolina – Montreal 3:1 (kon.)
Boston – Ottawa 5:1 (kon.) | New Jersey – Detroit 3:1 (kon.) | NY Rangers – Washington 1:0 (2:0 po s.n.)
St. Louis – Nashville 1:2 (kon.) | Minnesota – Dallas 4:2 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 4:3 (kon.)
Colorado – Arizona 1:3 (kon.) | Anaheim – Vegas 1:4 (kon.)

Carolina právě vstřelila branku!
    Carolina střílí rozhodující gól do prázdné branky! Slavin krásným obloučkem vyhodil kotouč ze třetiny do jízdy SEBASTIANU AHOVI, který poslal kotouč do prázdné branky! Asistence: Jaccob Slavin, Brett Pesce.
    49:15 Sebastian AHO - 2:1

49:15
    Carolina využívá přesilovku a střílí důležitý gól! Staal našel před brankou volného Lindholma, jeho střelu ještě Price chytil,ale k odraženému puku se dostal SEBASTIAN AHO, který ho dorazil za ležícího Price! Asistence: Elias Lindholm, Jordan Staal.
    25:19 Alex GALCHENYUK - 1:1

25:19
    Montreal právě vstřelil branku!
    A máme srovnáno! To byla hokejová paráda od ALEXE GALCHENYUKA, který nabral kotouč ve vlastní třetině, zavezl si ho až do třetiny domácích, kde se v kruhu pro vhazování rozhodl vypálit skrz obránce. Jeho puk zastavila až branková síť! Nechytatelná střela do šibenice! Asistence: Jeff Petry.
    03:44 Teuvo TERÄVÄINEN - 1:0

03:44
    Domácí skórují po krásné akci! Faulk ustál ošemetnou situaci na modré čáře, udržel kotouč ve třetině a krásnou backhandovou nahrávkou našel u pravého kruhu postaveného TEUVA TERÄVÄINENA, který prudkou střelou na první tyč upravil skóre! Asistence: Justin Faulk.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 4. T. Teräväinen (Faulk), 50. Aho (E. Lindholm, J. Staal), 59. Aho (Slavin, Pesce) – 26. Galchenyuk (Petry)

Carolina Hurricanes: C. Ward (Darling) – Pesce, Slavin, Faulk, Dahlbeck, T. van Riemsdyk, Hanifin – T. Teräväinen, J. Staal (C), Aho – E. Lindholm, V. Rask, Skinner – Williams, D. Ryan, B. McGinn – Di Giuseppe, Krüger, Nordström.
    Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Alzner, Petry, Jo. Benn, Jeřábek, Morrow, Lernout (C) – Pacioretty, Drouin, Byron – Galchenyuk, Danault, A. Shaw – Lehkonen, Plekanec, Gallagher – Deslauriers, Carr, Hudon.

Rozhodčí: Hebert, L’Ecuyer – Miller, Daisy

Diváci: 14 880