Třinec – Olomouc 3:4 (1:2 po s.n.) | Mladá Boleslav – Litvínov 0:2 (kon.) | Chomutov – Plzeň 7:6 (po pr.)
Jihlava – Vítkovice 1:2 (po pr.) | Pardubice – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Sparta – Liberec 3:0 (kon.)

Piráti právě vstřelili branku!
    IVAN HUML ujel se spoluhráčem do úniku dva na jednoho, úlohu vzal na sebe a vystřeluje Pirátům dva body.

61:05
    Preisinger trefuje tyč domácí brány.
    58:02 David STACH - 6:6

58:02
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Tak to je hotový brankostroj ve třetí třetině. DAVID STACH vypálil, Lukeš měl zakrytý výhled a kotouč proplachtil až do sítě. Asistence: Petr Kadlec.
    57:35 Ivan HUML - 6:5

57:35
    Jedním slovem neskutečné. Piráti dávají čtvrtou branku ve třetí třetině a otáčejí průběh utkání. Ronald Knot vypálil od modré a před bránou přesně tečoval IVAN HUML. Asistence: Ronald Knot, Petr Koblasa.
    57:00 Jiří SMEJKAL - 5:5

57:00
    Tak to je neuvěřitelný průběh utkání. Po velikém závaru před hostující bránou se ke kotouči dostal JIŘÍ SMEJKAL, který si v prvním startu za Piráty připisuje i první gól. Bez asistence.
    52:47 Jaroslav MRÁZEK - 4:5

52:47
    JAROSLAV MRÁZEK nejprve sestřelil od modré tvrdou ranou Gulaše, poté se zmocnil kotouče, objel branku a přesně zakončil. Bez asistence.

46:01
    Nyní již Piráti přesilovku hrát budou, David Sklenička je potrestán dvěma minutami za podražení.
    40:14 Petr KOBLASA - 3:5

40:14
    Tak rychlého gólu se dočkali i Piráti. Po střele Skokana se kotouč dostal k Humlovi, který ho ještě poslal na PETRA KOBLASU, který již jen posunul puk do prázdné brány. Asistence: Ivan Huml, Dávid Skokan.

39:25
    Samostatný únik Michala Vondrky. Ten zvolil jako zakončení střelu, kteoru našel Hylák v lapačce.
    31:26 David STACH - 2:5

31:26
    Další nedůslednost domácích. Ti skoro přestali hrát, po střele od modré se ke kotouči dostal DAVID STACH, který objel brankáře a zakončil do prázdné brány. Asistence: Michal Moravčík, Miroslav Preisinger.

29:12
    Juraj Valach opět dostává dvě minuty za vysokou hůl.

26:12
    David Sklenička dostává dvě minuty za pád pod nohy, Piráti tak mají k dispozici první přesilovku.

25:14
    Dominik Pavlát odjíždí po čtvrtém inkasovaném gólu z brány, nahrazuje ho Štěpán Lukeš.
    25:14 David SKLENIČKA - 2:4

25:14
    Tak to je další rána pro domácí. Stach vypálil na Pavláta, který sice střelu vyrazil, ale pouze k DAVIDU SKLENIČKOVI, který kotouč do brány již dostal. Asistence: David Stach, Ondřej Kratěna.
    24:14 Tomáš MERTL - 2:3

24:14
    Velká nedůslednost v domácí obraně. Ta nechala zcela bez povšimnutí TOMÁŠE MERTLA, který se zmocnil kotouče, najel si do volného prostoru a vypálil přesně pod horní tyč. Asistence: Michal Moravčík.

16:51
    Na Plzeňské již číhala prázdná branka, hosté ale poslali kotouč trestuhodně do Pavláta, který ho jen přikryl.

16:18
    Třetí trest pro domácí, Mrázek je vyloučen za hákování.

15:52
    K Michalu Vondrkovi se dostal nečekaně kotouč, tváří v tvář Hylákovi ale neuspěl.
    14:49 Dávid SKOKAN - 2:2

14:49
    Ronald Knot vypálil nenápadnou střelu od modré, kterou tečoval DÁVID SKOKAN za záda Hyláka. Asistence: Ronald Knot, Tomáš Slovák.
    13:04 Michal VONDRKA - 1:2

13:04
    Krásná akce domácích. Flemming zastavil kotouč na modré čáře, předal ho MICHALU VONDRKOVI, který si ho ještě vyměnil s Humlem a zakončil skoro do prázdné brány. Hylák tak poprvé v této sezóně inkasuje. Asistence: Ivan Huml, Brett Flemming.
    07:35 Jan SCHLEISS - 0:2

07:35
    JAN SCHLEISS dostal kotouč od Rubnera, vybruslil si a střelou přes obránce prostřelil Pavláta. Asistence: Marek Rubner, Miroslav Preisinger.

04:43
    Další trest pro domácí. Juraj Valach dostává dvě minuty za vysokou hůl.

02:34
    Brankář Dominik Pavlát vyhodil kotouč z hřiště a je potrestán dvěma minutami.
    00:20 Milan GULAŠ - 0:1

00:20
    Odehráno je 20 vteřin a Dominik Pavlát již loví kotouč ze své sítě. MILAN GULAŠ vybojoval u hrazení kotouč, otočil se a prostřelil domácího brankáře. Asistence: Tomáš Mertl, Miroslav Indrák.

Miroslav Kučera

Branky a nahrávky: 14. Vondrka (Huml, Flemming), 15. Skokan (Knot, Slovák), 41. Koblasa (Huml, Skokan), 53. Mrázek, 57. Smejkal, 58. Huml (Knot, Koblasa), 62. Huml – 1. Gulaš (Mertl, Indrák), 8. Schleiss (Rubner, Preisinger), 25. Mertl (Moravčík), 26. D. Sklenička (Stach, Kratěna), 32. Stach (Moravčík, Preisinger), 59. Stach (P. Kadlec)

Piráti Chomutov: Pavlát (26. Š. Lukeš) – Tomáš Dvořák, Valach, Dietz, Flemming, Knot, Slovák, Mrázek – Smejkal, Huml, Vondrka – Sklenář, V. Růžička, Skokan – Poletín, Chlouba, Koblasa – A. Dlouhý, Šťovíček, Hlava.
    HC Škoda Plzeň: Hylák (M. Svoboda) – Moravčík, Jones, D. Sklenička, P. Kadlec, Pulpán, Čerešňák, Kvasnička – Indrák, Mertl, Gulaš – Stach, Kracík, D. Kindl – Schleiss, Kratěna, Eret – Rubner, Preisinger, Straka.

Rozhodčí: Pešina, Úlehla – Kajínek, Zavřel