Třinec – Olomouc 3:4 (1:2 po s.n.) | Mladá Boleslav – Litvínov 0:2 (kon.) | Chomutov – Plzeň 7:6 (po pr.)
Jihlava – Vítkovice 1:2 (po pr.) | Pardubice – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Sparta – Liberec 3:0 (kon.)
Piráti Chomutov
7:6 (2:2, 0:3, 4:1 - 1:0)
HC Škoda Plzeň
Čtvrtek 28.12.2017, 17:30 • SD ARÉNA • Tipsport extraliga • 34. kolo

Nejlepší hráči utkání:
    HC ŠKODA Plzeň – Michal Moravčík (0+2)
    Piráti Chomutov – Ivan Huml (2+2) (20:01:50)

Po neskutečné třetí třetině došlo utkání do prodloužení, ve kterém rozhodl o bonusovém bodu pro Piráty Ivan Huml.

61:58 Ivan HUML - 7:6

61:58
    Piráti právě vstřelili branku!
    IVAN HUML ujel se spoluhráčem do úniku dva na jednoho, úlohu vzal na sebe a vystřeluje Pirátům dva body.

61:05
    Preisinger trefuje tyč domácí brány.

60:01

Piráti sice otočili průběh utkání z 2:5 na 6:5, hosté ale ještě dokázali vyrovnat. Následovat tak bude pětiminutové prodloužení, případně samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:34
    Další icing hostů. Ti jsou na ledě již dlouho.

Plzeň právě vstřelila branku!
    Tak to je hotový brankostroj ve třetí třetině. DAVID STACH vypálil, Lukeš měl zakrytý výhled a kotouč proplachtil až do sítě. Asistence: Petr Kadlec.
    57:35 Ivan HUML - 6:5

57:35
    Jedním slovem neskutečné. Piráti dávají čtvrtou branku ve třetí třetině a otáčejí průběh utkání. Ronald Knot vypálil od modré a před bránou přesně tečoval IVAN HUML. Asistence: Ronald Knot, Petr Koblasa.

Miroslav Kučera

Branky a nahrávky: 14. Vondrka (Huml, Flemming), 15. Skokan (Knot, Slovák), 41. Koblasa (Huml, Skokan), 53. Mrázek, 57. Smejkal, 58. Huml (Knot, Koblasa), 62. Huml – 1. Gulaš (Mertl, Indrák), 8. Schleiss (Rubner, Preisinger), 25. Mertl (Moravčík), 26. D. Sklenička (Stach, Kratěna), 32. Stach (Moravčík, Preisinger), 59. Stach (P. Kadlec)

Piráti Chomutov: Pavlát (26. Š. Lukeš) – Tomáš Dvořák, Valach, Dietz, Flemming, Knot, Slovák, Mrázek – Smejkal, Huml, Vondrka – Sklenář, V. Růžička, Skokan – Poletín, Chlouba, Koblasa – A. Dlouhý, Šťovíček, Hlava.
    HC Škoda Plzeň: Hylák (M. Svoboda) – Moravčík, Jones, D. Sklenička, P. Kadlec, Pulpán, Čerešňák, Kvasnička – Indrák, Mertl, Gulaš – Stach, Kracík, D. Kindl – Schleiss, Kratěna, Eret – Rubner, Preisinger, Straka.

Rozhodčí: Pešina, Úlehla – Kajínek, Zavřel