Slavia – Sparta 2:1 (kon.) | Svarog Teplice – Gamaspol Jeseník 4:5 (kon.) | Olympik Mělník – Vysoké Mýto 3:4 (kon.)
Svarog FC Teplice
4:5 (1:2)
AC Gamaspol Jeseník
Pátek 29.12.2017, 20:00 • SH Teplice • 1. Futsal liga • 14. kolo

Tepličtí podlehli Jeseníku 4:5 a rok tak zakončují s vyrovnanou bilancí sedmi výher a sedmi porážek. Jeseník si připsal druhou výhru v soutěžním ročníku, poskočil na osm bodů a získal v boji o záchranu nečekané a cenné tři body.

Přeji Vám krásný rok 2018 a mnoho radosti ať už na futsale, nebo na jiném sportovním odvětví. V novém roce zase na počtenou. (21:52:48)

40
    Baran v obrovské šanci netrefil bránu.

39
    Domácí šance končí v zámezí, Till bude rozehrávat od branky.

38
    Furik předvedl krásné sólo přes celou palubovku, ale domácí jej k zakončení nepustili.

36
    Lucas Borges si při pádu na zem vyrazil dech a hra je teď z tohoto důvodu na čas přerušena.

35
    V souboji dvou osmnáctek fauloval Kulhánek Macuru.

34
    Řezníček podrazil Jeana Pereiru a hosté opět nastřádali již pět akumulovaných faulů v rámci jednoho poločasu.

33
    Macura na chvíli zachraňuje Gamaspol od teplického náporu.

31
    Hůla vytáhl výborný zákrok proti Vavračově střele.

31
    Teplice právě vstřelily branku!
    JEAN PEREIRA se zorientoval při závaru před brankou a snižuje na rozdíl jednoho gólu – 4:5.

30
    Furik stáhl Pereiru a ten se dožaduje druhé žluté karty pro svého protihráče, leč marně.

29
    Neto a MARTIN KULHÁNEK si zopakovali spolupráci z před jedné minuty a korigují skóre na 3:5.

28
    Gamaspol právě vstřelil branku!
    PATRIK PLHÁK využil toho, že domácí sází na hru bez brankáře a téměř přes celé hřiště uklidil míč do sítě – 2:5.

28
    Pohlednou akci na jeden dotek sehráli domácí futsalisté, na konci celé situace byl MARTIN KULHÁNEK a jeho gól na 2:4.

27
    Další Baranovu střelu zastavil Vavrač.

26
    Jiří Baran rozvlnil síť, ale pouze z vnějšího boku.

25
    Teplická defenziva poněkolikáté ledabyle ztratila míč a dvojice Patrik Plhák – MARTIN FURIK už věděla, jak míč dopravit do sítě – 1:4.

25
    Řezníček běžel sám na bránu, Kasal mu ale čistým zákrokem míč odkopl od nohy.

Přemysl Kosejk

Branky: 13. Kulhánek (Jean), 28. Kulhánek (Neto), 29. Kulhánek (Neto), 31. Pereira – 7. Mráz, 9. Furik (Vavrač), 21. Plhák (Vavrač), 25. Furik (Plhák), 28. Plhák

Karty:   14. Žák (STP), 17. Künzl (STP) – 10. Furik (JES), 12. Žák (JES)

Svarog FC Teplice: Kudrna – Kulhánek ("K"), Baran, Borges Da Silva, Jean Pereira, Žák, Künzl, Kasal, Cibrík, Hůla, Haspra, Cleodon Neto
    AC Gamaspol Jeseník: Till – Novák, Řezníček, Plhák ("K"), Furik, Vavrač, Macura, Žák, Mráz

Rozhodčí: Lasch, Plzák