New Jersey – Buffalo 3:4 (po pr.) | Detroit – NY Rangers 3:2 (1:0 po s.n.) | Tampa – Philadelphia 3:5 (kon.)
Carolina – Pittsburgh 2:1 (kon.) | Ottawa – Columbus 5:4 (kon.) | Minnesota – Nashville 4:2 (kon.)
Winnipeg – NY Islanders 4:2 (kon.) | Dallas – St. Louis 4:2 (kon.) | Colorado – Toronto 4:3 (po pr.)
Edmonton – Chicago 3:4 (po pr.) | Anaheim – Calgary 2:1 (kon.)
Ottawa Senators
5:4 (0:0, 3:3, 2:1)
Columbus Blue Jackets
Sobota 30.12.2017, 01:41 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

S konstatováním, že dnešní utkání v Canadian Tire Centre v Ottawě sledovalo 17 031 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (04:12:51)

3. Dion Phaneuf (OTT) 0+2

Dnešní utkání je tedy u konce a z vítězství se raduje domácí Ottawa. Po bezbrankové první třetině se sice Columbus dostal do dvougólového vedení, avšak i díky chybě Sergeje Bobrovského Sens ještě do konce druhé periody dokázali vyrovnat. Navíc se ve třetí část prosadila dvojice Mark Stone – Bobby Ryan a rázem o dvě branky vedla Ottawa. Domácí už si pak nenechali vzít vítězství a to i přesto, že Werenski při powerplay snížil na konečných 5:4.

59:53
    Ottawa posouvá kotouč ke vzdálenější modré čáře. Tohle už si domácí pohlídají.

59:45
    Jeden z hostů se ještě pokusil udržet kotouč v útočném pásmu, ale nakonec je přeci jenom odpískán ofsajd.
    59:28 Zach WERENSKI - 5:4

59:28
    Columbus právě vstřelil branku!
    Je tady drama! U mantinelu kotouč získal ZACH WERENSKI, který využil souboje několika hráčů a okamžitě po vybruslení z nevýhodného postavení zakončoval. Svižná střela letěla přesně pod břevno brány Mikea Condona, jenž toho zřejmě moc neviděl. Asistence: Josh Anderson, Pierre-Luc Dubois.

59:02
    Hosté stále pokračují bez gólmana, ale nyní se musejí vrátit až k opuštěné bráně.

58:44
    Oddechový čas pro hosty.

58:44
    Komplikace pro domácí. Dion Phaneuf (OTT) se hodně rozčiluje, ale přesto je vyloučen na dvě minuty za podražení.

58:28
    Další vyhozený kotouč již mířil do prostoru odkryté brány hostujícího celku, nicméně Werenski touš bez problémů dobruslil.

58:16
    Ryan Dzingel puk po mantinelu vyhazuje na další zakázané uvolnění.

58:08
    Zakázané uvolnění Ottawy a Bobrovskij míří na střídačku. Powerplay Columbusu.

57:45
    Matt Duchene mohl přidat šestou branku domácích. Obdržel totiž přihrávku zpoza brány a jen kvůli skvělému zákroku Sergeje Bobrovského se po dorážce zblízka nemohl radovat.

56:53
    Na druhé straně měl práci Condon, který čelil tvrdé střele Joshe Andersona. Zakončení letělo přesně do hrudi přesunujícího se brankáře.

56:42
    Dobře si u brány Sergeje Bobrovského počínal Duchene. Ten sice zpracoval skákavý kotouč, ale pořádné zakončení již neobstaral.

55:52
    Columbus dostal kotouč do neutrální zóny, nicméně záhy poté je odpískán ofsajd Senátorů.

55:41
    Thompson se ujal kotouče na levé straně. Neměl ale podporu spoluhráčů a tak kotouč nahodil jen do Bobrovského náruče.

54:57
    Nyní už sice musel zasahovat Condon, avšak střela mířící doprostřed brány mu nezpůsobila potíže.

54:28
    Pokusy o usazení se v útočném pásmu Columbusu jsou momentálně hodně jalové. Ne a ne se hosté dostat do nějaké povedenější kombinace.

53:53
    Další přerušení. Tentokrát se provinili hosté, kteří kotouč vyhodili na zakázané uvolnění.

53:23
    Zatímco hledištěm obíhá mexický vlna, Ottawa se při přechodu do útočného pásma dopustila ofsajdu.

52:28
    K zakončení se pokusil dostat Filip Chlapík. Místo toho byl český útočník vytlačen do středního pásma, avšak tam si s dotírajícím soupeřem přeci jenom poradil.

51:59
    Foligno se šikovně natlačil před bránu a okamžitě po získání přihrávky zakončoval. Jenže kotouč šel mimo bránu.

51:36
    S dalším zakončením domácího celku přispěchal Derick Brassard. Střela letěla výrazně vedle vzdálenější tyče.

50:32
    Po komerční přestávce se hra trochu uklidnila. Hosté jsou otřeseni inkasováním čtvrté a páté branky, což Ottawa využívá k pohodové kombinaci.
    49:21 Bobby RYAN - 5:3

49:21
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Domácí pokračují ve skvělém obratu. Erik Karlsson rozjel přečíslení tří proti dvěma, dlouho vyčkával na rozhodující přihrávku, ale nakonec kotouč přeci jenom posunul k BOBBYMU RYANOVI. Ten už měl před sebou jen povyjetého Bobrovského, kterého překonal svižnou střelou do odkrytého kousku brány. Asistence: Erik Karlsson.

48:58
    Hra se poměrně rychle přenáší ze strany na stranu. Trochu více se však dopředu momentálně tlačí hosté.
    47:41 Mark STONE - 4:3

47:41
    Jenže nyní se domácí poprvé v utkání dostávají do vedení. MARK STONE se chopil volného kotouče v útočném pásmu, načež zamířil za bránu. Nakonec se ale zastavil u bližší tyče, kde s prvním zakončením neuspěl, avšak na druhý pokus již kotouč odrazil od betonu za brankovou čáru. Asistence: Dion Phaneuf.

47:12
    Ani domácím se teď nedaří založení akce, která by vedla k dobytí útočného pásma. Gólmani mohou zůstat v klidu.

46:46
    Sledujeme poměrně nevýraznou pasáž. Hosté kotouč pouze poslali podél mantinelu a odjeli střídat.

46:15
    Znovu je kotouč mimo hrací plochu. Následuje komerční přestávka.

45:21
    Chlapík u mantinelu nedokázal zastavit akci soupeře, nicméně Jenner kotouč nahodil jen do lapačky Mikea Condona.

44:49
    Něco podobného se na druhé straně pokusil vymyslet Mark Stone. Jeho zadovka ale zamířila do prostoru, který ovládali hosté.

43:47
    Do obrovské šance si najel Tyler Motte, který dostal přihrávku zpoza brány, avšak z bezprostřední blízkosti vypálil těsně mimo tři tyče!

43:06

42:47
    Po zablokování střely od modré čáry se jeden z domácích vydal dopředu. Finální přihrávka do úniku však neprošla přes bránící dvojici Blue Jackets.

42:26
    Až nyní se hosté vrací do útočného pásma. Zatím je to však bez jakéhokoliv zakončení.

41:53
    Ani tato přesilová hra se Columbusu nedaří. Znovu je kotouč vyhozen za ruského gólmana.

41:23
    Velmi záhy po buly v útočném pásmu se hosté musí vrátit až za Bobrovského.

41:06
    Erik Karlsson (OTT) měl menší trable při bránění Bjorkstranda a dopustil se sekání.

40:47
    Kotouč zůstal na střídačce hostujícího celku. Vhazovat se bude v neutrální zóně.

40:18
    Do obrovské šance se hned v úvodu třetí třetiny dostal Josh Anderson. Jeho střela mezi betony sice vedla k překonání Condona, avšak kotouč se zastavil na tyči.

40:01

Další třetina začne přibližně v 3:26.

Je za námi naprosto fantastická druhá třetina. Až do 25. minuty se hrálo bez branek, kralovali brankáři, nicméně následně přišly gólové hody. Nejprve se prosadil Sonny Milano, avšak na jeho gól rychle zareagoval domácí Derick Brassard. Pak otěže zápasu převzal znovu Columbus, který se ve 28. minutě prosadil hned dvakrát. Branku přidal Josh Anderson a jen třináct vteřin po něm se znovu trefil Sonny Milano. Jenže Ottawa dnes směrem dopředu hraje dobře a po velké chybě Bobrovského se ze snížení ve 35. minutě radoval Nick Paul. To ale nebylo vše a 68 vteřin před koncem třetiny se po krásném bekhendovém blafáku trefil ještě Matt Duchene. Před třetí části je tak stav utkání 3:3!

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:42
    Kotouč je za bránou Condona, nicméně v moci už ho mají domácí obránci. Zdá se, že dalšího zakončení už se nedočkáme.
    38:52 Matt DUCHENE - 3:3

38:52
    A je znovu vyrovnáno! Oduya zastavil ofenzívu soupeře a bekhendem pak okamžitě oslovil MATTA DUCHENEA! Bývalý forvard Colorada poté zleva postupoval na Bobrovského, kterého si dokázal roztáhnout a bekhendem zakončil nad bezmocného gólmana. Asistence: Johnny Oduya.

38:13
    První formace Columbusu dobře kombinovala v blízkosti Mikea Condona. Ten přesto nemusel zasahovat.

37:45
    Hosté pouze odevzdali kotouč Stoneovi, avšak jeho spoluhráči si následně nepočínali o mnoho lépe.

37:11
    Další ofenzívu Ottawy se pokusil založit Brassard. Jeho průnik podél mantinelu byl napravo zastaven defenzívou.

36:32
    Zničehonic se kotouč ve středním pásmu zjevil před Burrowsem. Kanadský forvard Ottawy tak nelenil, namířil si to přímo na Bobrovského a toho výrazně protáhl jedovatou střelou z mezikruží.

35:51
    Columbus by chtěl znovu navýšit vedení, nicméně kromě předchozí akce zatím nenachází cestu k přímému ohrožení Mikea Condona.

35:14
    Důležitý zákrok pro svůj vlastní klid si připsal Condon, který v druhé třetině nečelil mnoha střelám, ale teď pokryl dvě dorážky Hännikäinena.
    34:14 Nick PAUL - 2:3

34:14
    Tohle si hostující gólman nedá za rámeček. NICK PAUL neměl prostor na proniknutí do blízkosti ruského gólmana a tak puk zleva posunul k bráně. Jenže Bobrovskij chyboval, kotouč se pokusil zpracovat hokejkou a místo toho si touš posunul mezi betony! Kuriózní branka. Asistence: Dion Phaneuf, Nate Thompson.

34:04
    Ottawě se povedlo vyvézt kotouč do středního pásma. Pak se ale touš dostal mezi střídačky.

33:49
    Hosté se dostali do přečíslení dvou na jednoho, nicméně celou akci pokazila nepřesná přihrávka na levou stranu.

33:15
    Foligno dobře kombinoval s Jennerem. Ten si to namířil před bránu, ale následně ještě vymýšlel přihrávku, která byla poněkud navíc.

32:43
    Nevýrazný střelecký pokus z levé strany v podání Chabota. Dobře chytající Bobrovskij kotouč v pohodě vyrazil.

32:19
    Po komerční přestávce se Ottawa pochopitelně nadále snaží hrát v útočném pásmu. Nyní si však dobře vede defenzíva Columbusu.

30:49
    Ottawa má obrovský tlak. Harpur přihrávkou našel Dzingela, který měl trochu prostoru mezi kruhy, avšak v rozhodujícím okamžiku byla střela sražena!

30:02
    Jedovaté zakončení z levého kruhu vyslal Bobby Ryan. Střela domácího útočníka prolétla těsně vedle vzdálenější tyče.

29:49
    Jeden z hostů přišel o hokejku, která byla zlomena razantní střelou od modré čáry. I díky tomu se Sens usazují v útočném pásmu.

29:34
    Kombinace v útočném pásmu se Modrokabátníkům nepovedla. Navíc je po chvíli pískán icing.

28:43
    Hostům se daří uklidnit hru a v pohodě kombinují v obranném pásmu. Během pár minut totiž získali dvougólový náskok, což je rozhodně příjemné povzbuzení.

28:04
    Ottawa pochopitelně musí reagovat. Odhodlal se k tomu Mike Hoffman, který dvakrát tvrdě zakončoval, avšak ani jednou na Bobrovského nevyzrál.
    27:24 Sonny MILANO - 1:3

27:24
    To je neskutečná smršť! Hned po vhazování ve středovém kruhu se kotouče ujali hosté, Jones jej zavezl do útočného pásma a pak touš adresoval SONNYMU MILANOVI. Střelec úvodní branky se s ničím nerozpakoval a zleva švihem vypálil přesně ke vzdálenější tyči. Asistence: Seth Jones.
    27:11 Josh ANDERSON - 1:2

27:11
    Hostující celek znovu vede! Domácí zpackali rozehrávku, když ztratili kotouč ještě ve vlastním pásmu. Následně se puk zjevil u Panarina, který nebyl hamižný a přihrávkou ještě oslovil JOSHE ANDERSONA. Hostující útočník se pak tváří v tvář proti Condonovi střelou z pravého kruhu nemýlil. Asistence: Artěmij Panarin.

26:12
    Senátoři rychle přispěchali s další akcí. Cody Ceci zakončoval od modré čáry a Bobrovskij si vůbec nebyl jistý, kde má kotouč.
    25:42 Derick BRASSARD - 1:1

25:42
    Tak teď to domácí udělali skvěle. Karlsson svou akci nezakončil přesnou přihrávkou, nicméně Stone s Brassardem pak znovu získali kotouč a Karlsson dostal druhou šanci. Tentokrát našel DERICKA BRASSARDA, jenž si kličkou vychutnal Bobrovského a bekhendem puk poslal do prázdné brány. Asistence: Erik Karlsson, Mark Stone.

25:24
    Ottawa by ráda rychle odpověděla. Zatím ale nenachází cestu k výraznému tlaku.
    24:15 Sonny MILANO - 0:1

24:15
    Pouhou vteřinu po návratu vyloučeného Ryana se hosté prosazují. Střela z pravé strany sice nebyla přesná, avšak kotouč se od zadního mantinelu odrazil přesně před nedůrazně bráněného SONNYHO MILANA. Hostující mladík využil situace a v pohodě puk poslal za záda přesunujícího se Condona. Asistence: Boone Jenner, Markus Nutivaara.

24:14

23:53
    Hosté se zatím nemohou vrátit do útočného pásma. Z přesilové hry navíc nezbývá moc času.

23:24
    Stone to udělal skvěle, když se ve středním pásmu ujal kotouče a našetřil několik velmi cenných vteřin.

22:58
    Nyní to vypadalo nadějně pro Columbus, ale místo toho záhy přišlo přečíslení dvou na jednoho v podání domácích. Finální přihrávka nebyla přesná.

22:36
    Znovu dobrý začátek oslabení Sens. Podruhé v krátkém časovém úseku domácí vyhazují kotouč přes všechny čáry.

22:14
    Bobby Ryan (OTT) vyhodil kotouč přes mantinel a odměnou mu jsou dvě trestné minuty.

21:18
    Hosté zavezli kotouč do útočného pásma. Jenže následně museli zamířit za bránu Condona a nemají moc prostoru na přesnější kombinaci.

20:43
    Úvod druhé třetiny je z obou stran poměrně opatrný. Ani jeden z celků se netlačí do bezhlavé ofenzívy.

20:01

Další třetina začne přibližně v 2:31.

Úvodní perioda zápasu je u konce. Ve dvacetiminutovce jsme viděli hned několik šancí a to při hře pět na pět a také v oslabení. Přesilové hry týmům nevycházely, z čehož pramenily právě šance bránícího se celku. Více ze hry měla nakonec Ottawa, která byla hlavně v útočném pásmu hodně aktivní, avšak na Bobrovského domácí zatím nevyzráli. Na druhou stranu ale Columbus rovněž neskóroval a stav utkání je tedy bezbrankový.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:52
    Dvě střely byly zablokovány domácími hráči, poslední pokus dokázal vyrazit rychle se přesunující Condon. Panarinova střela však měla výborné parametry.

19:28
    Nyní už se puk dostal znovu až k Bobrovskému, nicméně jsou to hosté, kdo má v poslední minutě navrch.

18:59
    Pyatt na kotouč příliš dlouho čekal a daroval tak Columbusu pokračování v útočném pásmu.

18:18
    Šance také pro Columbus. Přihrávka zpoza brány se totiž dostala na hokejku Lukáše Sedláka, který zblízka okamžitě vypálil. Český útočník však trefil beton.

17:40
    Filip Chlapík se skvěle opřel do razantní střely z prvního doteku. Sice neměl ideální úhel, avšak Bobrovského přesto donutil k nejtěžšímu zákroku zápasu.

17:22
    Dzingel zastavil přihrávku napravo od brány a je centimetry chyběly k tomu, aby jeho nabídka doputovala před odkrytou bránu.

16:57
    Hosté se teď vůbec nemohou vymanit z vlastního obranného pásma. Dobré střídání Senátorů.

16:34
    Duchene si šikovným manévrem na střed útočného pásma udělal prostor. Nakonec však vypálil jen do Bobrovského.

16:14
    Bobrovskij pouze vyrazil zakončení z levé strany a následně čelil ještě Karlssonově střele. Ta byla sražena.

15:57
    Hraje se v útočném pásmu Ottawy. Právě domácí mají v první třetině více ze hry.

15:32
    Sražená přihrávka Hoffmana se dostala na střídačku hostujícího celku. Čas na poslední komerční přestávku této třetiny.

14:53
    Nevýrazné nahození zleva si to namířilo zcela mimo Bobrovského bránu. Střílející Filip Chlapík se ale znovu prezentuje dobrou hrou.

14:28
    Hosté vyvážejí kotouč z obranného pásma. Sami však nemají prostor na nějakou povedenější kombinaci.

13:44
    Po nevyužité přesilové hře se sice Columbus znovu dostal do útočného pásma, avšak jediné zakončení prolétlo výrazně mimo bránu.

13:09

13:08
    Další nepřesnost hostů. Dokonce se teď tři hráči Ottawy vydali do útočného pásma a div, že přečíslení neskončilo nějakou povedenější střelou.

12:18
    Nate Thompson využil nepřesnosti na modré čáře v podání Nutivaary a přes celé střední pásmo se řítil na Bobrovského. Nakonec přišel pokus o střelu mezi betony, nicméně ruský gólman odolal.

12:04
    A nyní se hosté nepřesností vyhnali do neutrální zóny.

11:49
    Columbus se nastěhoval do útočného pásma. Zatím je to ale bez zakončení.

11:16
    Domácí dobře začínají druhé oslabení. Kotouč jde za Bobrovského.

11:09
    Tentokrát se bude vylučovat na straně domácích. Podruhé v utkání je potrestán Johnny Oduya (OTT), v tomto případě za vysokou hůl.

10:52
    V útoku se po delší době připomněli také hosté. Anderson z mezikruží tvrdě vypálil pouze do Condona.

10:23
    Thompson zpoza brány šikovně hledal hokejku Pageaua. Ten kotouč následně usměrnil pouze do betonu připraveného Bobrovského!

09:44
    Již při hře pět na pět se do dobré šance dostal Bobby Ryan. Domácí útočník měl trochu prostoru u pravého kruhu, nicméně v tísni zakončoval příliš slabě.

09:38

09:02
    A opět je puk až za Condonem. Z početní výhody Senátorů již nezbývá moc času.

08:38
    Přesilová hra Ottawě zatím nevychází. Znovu je puk vyhozen přes všechny čáry.

08:03
    Zbytečná chyba při rozehrávce Ottawy dala šanci Mottemu. Ten šel z středního pásma sám na Condona, nicméně gólman Ottawy si s bekhendovým zakončením poradil.

07:43
    Záhy po komerční přestávce se puk dostal k hostům, kteří jej vyhodili přes všechny čáry.

07:38
    Artěmij Panarin (CBJ) se při napadání Karlssona dopustil podražení. Dvouminutová přesilová hra pro Sens.

07:24
    Jeden z hostů se provinil proti pravidlům. Ottawa se při výhodě posouvá do útočného pásma.

07:04
    Do obrovské šance se dostala trojice domácích. Právě tři hráči se v jednu chvíli zjevili za obranou Columbusu, nicméně zakončení zbylo na Burrowse, který zprava střílel do gólmana.

06:43
    Nepřesnost v kombinaci Blue Jackets přináší zakázané uvolnění.

06:00
    Přes obránce z levého kruhu zakončoval Bobby Ryan. Bobrovskij jeho střelu dobře viděl a v pohodě ji vyrážečkou poslal mimo tři tyče.

05:49
    Ani jeden z celků se nyní nemůže usadit v útočném pásmu. Hraje se tak především v neutrální zóně.

05:11
    Po vhazování se kotouče ujali domácí. Hráči Senátorů nevymýšleli nic světoborného a ze středního pásma puk posunuli přesně na Bobrovského.

04:56
    Columbus již získal trvalou kontrolu nad kotoučem, nicméně slabé zakončení z levé strany si Condon pohlídal. Každopádně se však bude vhazovat u domácího brankáře.

04:11
    Ottawa se hodně dlouho držela před ruským gólmanem, nicméně další nebezpečnější zakončení nevyprodukovala. Nyní již hosté vyhazují kotouč přesně na Condona.

03:25
    Šikovně si za bránou počínal Bobby Ryan, který se po manévru rozhodl pro zakončení na bližší tyči. Bobrovskij připraven.

02:59
    Brassard chtěl u mantinelu kombinovat se Stonem, nicméně nepodařilo se mu udržet Ottawu v útočném pásmu.

02:34

01:52
    Na druhé straně se v podobné situaci jako Stone zjevil Boone Jenner. Rychlá střela mířila na lapačku a právě tou Condon dokázal zastavit jedovatý kotouč.

01:20
    A teď se navíc domácí dostali do šance. Pyatt ve středním pásmu zastavil kombinaci hostujícího celku, načež šel zprava na Bobrovského Mark Stone! Střelu na vyrážečku si ruský gólman pohlídal.

01:03
    Již podruhé se domácím v oslabení podařilo vyhodit kotouč až za bránu Bobrovského.

00:34
    Anderson se zprava neohroženě prodíral ke Condonovi a Johnny Oduya (OTT) si pomohl sekáním. První vyloučení zápasu.

00:14
    Po úvodním buly zápasu se kotouče ujali hokejisté Columbusu. Jejich kombinace ale byla narušena napadajícími soupeři a nakonec je tady icing hostů.

00:01

Ottawa Senators: Condon (C. Anderson) – Oduya, E. Karlsson (C), Phaneuf (A), Ceci, Harpur, Chabot – Dzingel, Duchene, B. Ryan – Pyatt, Brassard, Mark Stone (A) – Hoffman, Chlapík, Pageau – N. Paul, N. Thompson, Burrows.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, J. Johnson (A), D. Savard, Harrington, Nutivaara – Panarin, Dubois, J. Anderson – Jenner (A), N. Foligno (C), Bjorkstrand – Milano, Sedlák, Calvert – Motte, Schroeder, Hännikäinen.

Rozhodčí: Walsh, Dwyer – MacPherson, Sericolo.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

COLUMBUS BLUE JACKETS

Na rozdíl od domácích jsou na tom hosté výrazně lépe. V tabulce Východní konference jsou na pátém místě a především defenzíva Columbusu patří k nejlepším. V posledních třech utkáních sice Modrokabátníci bodovali, nicméně pravidelně střídají prohry s vítězstvími. Naposledy navíc prohráli s pěti inkasovanými góly.

Posledních pět zápasů

28.12.2017 Pittsburgh – Columbus 5:4 sn.
    24.12.2017 Columbus – Philadelphia 2:1 sn.
    22.12.2017 Pittsburgh – Columbus 3:2 sn.
    21.12.2017 Columbus – Toronto 4:2
    19.12.2017 Boston – Columbus 7:2

OTTAWA SENATORS

Trápení loňského finalisty Východní konference nadále pokračuje. Nedávno sice Ottawa zaznamenala dvě vítězství za sebou, nicméně nyní drží opět sérii čtyř proher v řadě a stále se tak krčí na předposledním místě tabulky. Domácí mají problémy především v ofenzívě, která za poslední dvě utkání vstřelila pouze jednu branku a celkově je na východě druhou nejhorší.

Posledních pět utkání

28.12.2017 Boston – Ottawa 5:1
    24.12.2017 Florida – Ottawa 1:0
    22.12.2017 Tampa Bay – Ottawa 4:3 sn.
    20.12.2017 Ottawa – Minnesota 4:6
    17.12.2017 Ottawa – Montreal 3:0

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 26. Brassard (E. Karlsson, Mark Stone), 35. N. Paul (Phaneuf, N. Thompson), 39. Duchene (Oduya), 48. Mark Stone (Phaneuf), 50. B. Ryan (E. Karlsson) – 25. Milano (Jenner, Nutivaara), 28. J. Anderson (Panarin), 28. Milano (S. Jones), 60. Werenski (J. Anderson, Dubois)

Rozhodčí: Walsh, Dwyer – MacPherson, Sericolo

Diváci: 17 031